Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniolek18 napisał(a):
Kurwa meza mi policja zlapala 😞 😞 😞 😞 skurwysyny jedne, zza glupie wykroczzenie pewnie go posadza na kilka miesiecy, pierdoli sie wszystko 😞 😞 😞 😞 mam juz dosyc tego wszystkiego 😞 😞 😞 😞


Justynka napisałam do Ciebie na GG 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusalka1980 napisał(a):

Trzymajcie się dzielnie i myślcie że już niedługo Święta 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂



.........nie cierpię świąt i tej całej maskarady wokół tych bzdur bleeeeeeeeeee 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna jak to wczoraj go zatrzymali dziś już jest wyrok???? dziwne to dla mnie zwykle trochę trwa zanim udowodni się komuś winę i nie jest to jeden dzień....................ja nie rozumiem??? co się stało???zatrzymanie zwykle trwa 48 godzin a nie 6 miesięcy z dnia na dzień ...................aż boje się zapytać co zmalował ?????

nie żebym się czepiała Boże broń po prostu jestem w szoku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek18 napisał(a):
wyrok mial wyznaczony 6 lat temu, teraz to odsiaduje 😞



a no to wszystko jasne 😞 😞 bardzo mi przykro 😞 co mogę powiedzieć?? co bym nie powiedziała nic Cię nie pocieszy 😞 😞 choć nie mam pojęcia co czujesz trzymam kciuki żebyście razem z Julcią dały sobie radę 🙂 mam nadzieje że rodzina Was wesprze dziewczyny 🙂 🙂

ech te chłopy 😠 😠 😠gdzie miał rozum wiedząc ze jest na cenzurowanym narozrabiał 😠 😠 😠TYLKO LAĆ W TEN" GUPI "ŁEB

ściskam Was dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna! Współczuję sytuacji! Z pewnością na miejscu musicie znaleźć adwokata bo żaden nie chciałby prowadzić sprawy na odległość...

U nas obżarswo Marcinkowe 🙂 podzielę się z Wami rogalikiem z Poznania 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/rogalik.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/2209/rogalik.jpg[/IMG][/URL]

Smacznego! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MNNNNIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie, jakos powoli proboje to ograniac, jutro jade na wizyte do meza, w srode bedzie komisja i przeniosa go do Niska albo obok, wiec bedzie blizej. stara sie o nadzor elektroniczny-opaska. nie wiem jak to bedzie, boje sie jutro tam jechac. 😞 😞
Boje sie co bedzie dalej, nie mam juz sil na to wszystko 😞 wszystko sie sypie, mam nadzieje ze w koncu zacznie sie ukladac i u lekarza z mala bedzie wszystko dobrze.
Julia znowu niedawno zasnela pewnie odczowa tez to caly dzien wola tato oc< az mnie na placz wtedy zbiera 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz po wizycie u niego, jest mozliwosc ze wyjdzie po 3 miesiacach, labo wczesniej ale dostanie nadzor elektroniczny ale nie wiem kiedy to bedzie, a ja ide do adwokata, potrzebny mi opis wyroku ale kured musze osobiscie jechac pod olsztyn kurwa ehh a na list od sadu moge czekac miesiacami 😞 mam nadzieje ze uda mis ie jakos to zalatwic. Ja nie mami nternetuw odmu, jestem teraz u dziadkow.
Julka rozgadala sie jak szalona, coraz wiecej mowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek18 napisał(a):
ja juz po wizycie u niego, jest mozliwosc ze wyjdzie po 3 miesiacach, labo wczesniej ale dostanie nadzor elektroniczny ale nie wiem kiedy to bedzie, a ja ide do adwokata, potrzebny mi opis wyroku ale kured musze osobiscie jechac pod olsztyn kurwa ehh a na list od sadu moge czekac miesiacami 😞 mam nadzieje ze uda mis ie jakos to zalatwic. Ja nie mami nternetuw odmu, jestem teraz u dziadkow.
Julka rozgadala sie jak szalona, coraz wiecej mowi 🙂


co Ty opowiadasz sąd ma 14 dni na wysłanie ci listem odpisu wyroku 🙂 wiem to od prawnika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od dwóch dni dawałam Amelce ponownie kaszkę z ryżem, i????????? Wyszło to samo co było, ale w mniejszym stopniu. Natychmiast zmieniłam znowu na lepszą kaszkę i mam nadzieję, ze w ciągu 2 dni znowu będzie ok. Więc podsumowując, NA 98% MOJA CÓRKA JEST UCZULONA NA RYŻ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia napisał(a):
Od dwóch dni dawałam Amelce ponownie kaszkę z ryżem, i????????? Wyszło to samo co było, ale w mniejszym stopniu. Natychmiast zmieniłam znowu na lepszą kaszkę i mam nadzieję, ze w ciągu 2 dni znowu będzie ok. Więc podsumowując, NA 98% MOJA CÓRKA JEST UCZULONA NA RYŻ ☺️ ☺️ ☺️

a podobno to taka rzadkość 🤔 biedna Amelka 😞 ale dobrze, że jest już jakiś trop
Aniołku współczuję, nie wiem co powiedzieć, co radzić 😞 nawet śniło mi się, że mój mąż też trafił za kraty, eh głupie sny
my po dwóch wizytach gości, dzieci,szał zabawa, wrzaski i krzyki, umęczona jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...