Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny, ojoj się porobiło znowu...
zgadzam się ze zdaniem Wiojojki.
Malutka, przecież nikt nie napisał, że Cię NIE zapraszamy, to nie jakieś wesele itp, żeby osobiście zapraszać. Kto jest chętny to po prostu sam się zgłasza na takie spotkanie. Więc nie róbmy burzy w szklance wody.
I napiszę jeszcze w obronie Justy, przecież ona tu nie jest od wczoraj, już od dawna z nami pisze, tylko miała dłuuugą przerwę i ostatnio dopiero zaczęła się odzywać znów. Więc sądzę, że zna Ciebie.

Anochi, co do jazdy, to też nie wiem czy Łusia by wytrzymała tak długo z tyłu samochodu, bo jest przyzwyczajona, że siedzę zawsze obok niej. Chyba, że wyjechałybyśmy w porze drzemki. O której Twoja Ala śpi w ciągu dnia? Bo Łucja gdzieś tak około 12-13.
I jaki dzień by Wam pasował? mi raczej w ciągu tygodnia niż w weekend - a jak u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobiety to może konkretniej hihi..jaki dzień wam pasuje w przyszłym tyg..?? 🙂 i czy zgadzacie się na rybnik i kawairenkę muffinkową..?z tego co reklamują to jest tam przytulnie i nie za drogo.. 🙂
No i może fajnie właśnie wyjechać tak by w czasie jazdy dzieciaczki podrzemały..i by droga spowrotem niebyła zbyt późna by nie marudziły??
Ojjj ale fajnie byłoby się zobaczyć.. 🙂
Malutka jak się nazywają twoi znajomi?jak sa w podobnym wieku to moge kojarzyć lub znać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka mi też niezbyt pasuje weekend, zresztą w ciągu tygodnia może być mniej osób np. w tej kafejce, co do jazdy to muszę się dowiedzieć czy mam szanse na toyotę, to wtedy posadzę Alę z przodu i możesz jechać z Łucją z tyłu, Ala śpi między 11-13 i chyba w tych godzinach byśmy jechały, bo i tak wtedy wracamy wieczorem z Rybnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaa a do kiedy jesteś w Polsce? widzę, ze chyba Rybnik będzie w miarę wygodny dla większości, ja jeszcze muszę dowiedzieć się kiedy mam szanse na toyotę - a to nie takie proste, bo mamy dużo kursantów 😞 ale może się uda jedną auto wyciągnąć z jazd i wtedy w ten dzień mogę 😉 dam znac popołudniu jak to u mnie będzie
w Rybniku mam rodzinę, qrcze jadę do Was a od roku zaprasza mnie kuzynka, która ma brzdąca w podobnym wieku ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka jeśli piszę,że dziewczyny nie znam to chyba wiem lepiej,poza tym ja przestałam pisać tu rok temu i nie pamiętam,żeby pisała kiedy czytałam forum a wiem,że kilka mam pojawiło się tu jak mnie już tu nie było.
Ola wysłałam Ci wiadomość na priva z tymi osobami,bo nie chcę podawać tego na forum 🙂
ja temat skończyłam a Wy dalej swoje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie kluccie sie 🙂
Gdybym miala blizej to sama bym sie wprosila do was na spotkanie 🙂 ale niestety mam spory kawalek do was ale mam nadzieje ze kiedys uda mi sie spotkac z wami w wiekszym gronie.
U nas Julia ciagle chora antybiotyk nic nie pomaga, goraczka praktycznie 24/24 🤨 dzwonilam do lekarki kazala podawac czopki i ibum plus antybiotyk i syrop odkrztusny 🥴 juz mam dosyc tej chorby jej, cala noc nie spi, kaszle probuje wymiotowac, goraczkuje ok,38 caly dzien i noc musi obok mnie byc chwili nie moge posiedziec, nawet nie mam jak sie uczyc bo mi nie daje wziasc zeszytow, a nie mam mowy zeby ktos ja wzial odemnie, teraz chwilowo z tata slucha muzyki ale zaraz sie ocknie ze mnie nie ma.
Az strach mi isc w weekend na zajecia 🤔 moze mi sie uda pozaliczac wszystkie przedmioty.
Milego wieczorku, na dniach podrzuce jakies zdjecia mojej drapieznej Julki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku dużo siły i cierpliwości, biedna Juleczka 😞 oby jak najszybciej zeszła ta gorączka i małą wyzdrowiała, może już w sobotę będzie lepiej i puści Cię do szkoły

co do spotkania to ja mogę w przyszły czwartek, dostanę autko od męża i mogę przyjechać zabierając Mufkę (mam nadzieje, że się pomieścimy w małej toyotce 😉), tlyko podobno w przyszłym tygodniu zapowiadają zimę, ciekawe jakie będą drogi i warunki pogodowe 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi, mi jak najbardziej pasuje czwartek 🙂 super, a zmieścimy się na pewno! czy innym pasuje ten dzień?

Aniołku zdrówka życzę dla Julki, Łusia tak samo miała cały zeszły tydzień, a teraz już jest wszystko dobrze. Na pewno choróbsko minie w końcu.

Malutka, ja tylko napisałam, że Justa moze Cię znać, a nie że Ty znasz ją.
pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko i córko..........................

a ja tam bym chciała do Rybnika 🙂 🙂 🙂 ale mnie to Rybnika tylko ryby mężowe pozostają chyba 😞 😞 😞 się może spotkamy większa paczką gdzieś na środku Polski co???

a najlepiej to u mnie nad jeziorkiem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

włosy odrastają, pięknieje z dnia na dzień to i można popatrzeć na mnie 🙂 🙂 🙂

wrzucę fotkę Maxa jutro jak cudacznie śpi i jak mi wyrósł chłopak ostatnimi czasy 🙂

u mnie dziś wichura i co 10 minut wyłączają światło 😞 😞 😞 kołomyja

i cichajcie baby nie kłócta sie bo będzie lało to września 🙂 🙂


buziaki od cioci Kasi i Maxia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaaa napisał(a):
Hej dziewuchy
ale tu ostatnio pustkiiii....
Dziecię me chore...ale mam nadzieję że wykurujemy się do czwartku 🙂 mnie ten dzień pasuje..
a jak Wjojojka i Wojtuś??Przyjedziecie też??



19 stycznia - mój dzień he he ! Oby był i dla Was udany 😜 ten dzień spotkanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze jak nas nie bylo to grzmialo... oj tam nie obrażać sie.. oli ma racje jak sie dowiedzialam ze spotkanko w poznaniu to az sie wprosilam teraz mi troche glupio hehhe ale co tam... u nas oki hubik daje czadu czasami mam go dosyc i zrobil sie straszny leloszek wiecznie chcialby na apka i sie tulic tylko jego waga daje mi sie we znaki. waży ponad 13 kg a mierzy 90cm. i dalej cztery brakujace trojki nie chca wyjsc. odpukac nie choruje. jutro wstawie fotki. gdyby ten caly rybnik byl blizej i mialabym jak dojechac to bym tez wpadla ale niestety 😞 za daleko...
kasiu super ze wloski odrastaja pewnie czujesz sie tez o wiele lepiej slemy buziaki dla was i waszych maluszków.
a kamil cudny.. i te włoski mmmm. az korci zeby obciąc hehe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo chcę się z wami spotkać ale już wiem, że Marcin ze mną nie pojedzie bo akurat w tych dniach wyjeżdża, poprosiłam mojego przyjaciela, ale on może mi powiedzieć dopiero w środę czy może ze mną jechać, więc czekam niecierpliwie, a sama nie przyjadę bo się boję,,, zresztą auto mi umarło.
Kasiu zdrowiej nam, życzę ci wszystkiego dobrego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulkaa1990 napisał(a):
widze ze jak nas nie bylo to grzmialo... oj tam nie obrażać sie.. oli ma racje jak sie dowiedzialam ze spotkanko w poznaniu to az sie wprosilam teraz mi troche glupio hehhe ale co tam... u nas oki hubik daje czadu czasami mam go dosyc i zrobil sie straszny leloszek wiecznie chcialby na apka i sie tulic tylko jego waga daje mi sie we znaki. waży ponad 13 kg a mierzy 90cm. i dalej cztery brakujace trojki nie chca wyjsc. odpukac nie choruje. jutro wstawie fotki. gdyby ten caly rybnik byl blizej i mialabym jak dojechac to bym tez wpadla ale niestety 😞 za daleko...
kasiu super ze wloski odrastaja pewnie czujesz sie tez o wiele lepiej slemy buziaki dla was i waszych maluszków.
a kamil cudny.. i te włoski mmmm. az korci zeby obciąc hehe..




Asia przestań z tym "wprosiłam" bo w ząbki 😜 nu nu. Ostatnie miesiące żyję bardzo intensywnie non stop praca i nawet w styczniu wyjątkowo dużo jej ale jak tylko się zluzuje i zdrówko dopisze (mam "drobne" kłopoty obecnie.. 😞 ) to na pewno będę nalegała na kolejne spotkanie 🙂 Buziole dla Twoich Kochanych Urwisków. 😘 Kamil też żywioł non stop trzeba mieć oczy wokół głowy-teściowa nie ma łatwo bo po 6-8 godzin z nim przebywa w tygodniu..na szczęście na razie ona zdrowa bo tak to nie wiem jak bym sobie poradziała z tym wszystkim..
Włosków na razie nie ścinamy 😜 papatki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka napisał(a):
Oli urodziny masz?
mam wielką nadzieję że przyjadę, zrobię wszystko co w mojej mocy


Niestety kazdy się starzeje 😜 😁 Pozdro 😘 całus wielki dla Wojtusia przystojniaka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...