Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie, cos u mnie sie zacinalo forum i nie moglam wyslac wiadomosci.
U nas Julka troche podziebiona, wczoraj miala goraczke, albo poczatek choroby albo zeby bo wychodza jej piatki.
W srode bylismy w Akademii wesolego malucha na zabawkach tak sie Julka wyszalala, nie bala sie skakac nawet na trampolinie i na dmuchanym zamku, jak szalona skakala 🙂 zaowazylam ze woli starsze dzieci, nie interesuja ja rowiesnicy ona woli 5-6 latki. z Kacprem bylismy i niechetnie sie z nim bawila w sumie to unikala go, a jak przyszla 6latka to odrazu poleciala do niej i wszedzie ich bylo pelno 🙂
Ja dzisiaj zdycham 🤔 wczoraj zabalowalam troche u kolezanki pierwsze moje wyjscie odkad urodzilam Julke, dzisiaj odchorowalam wczorajszy wieczor 🤔
Szukamy fotelika na rower nie wiem czy ktoras z was sie takim czyms interesuje ale zastanawiam sie nad Hamax siesta albo Bellelli mr fox.
A mamy od dwoch dni piekne sloneczko szkoda tylko ze wiatr wieje.
Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, cos u mnie sie zacinalo forum i nie moglam wyslac wiadomosci.
U nas Julka troche podziebiona, wczoraj miala goraczke, albo poczatek choroby albo zeby bo wychodza jej piatki.
W srode bylismy w Akademii wesolego malucha na zabawkach tak sie Julka wyszalala, nie bala sie skakac nawet na trampolinie i na dmuchanym zamku, jak szalona skakala 🙂 zaowazylam ze woli starsze dzieci, nie interesuja ja rowiesnicy ona woli 5-6 latki. z Kacprem bylismy i niechetnie sie z nim bawila w sumie to unikala go, a jak przyszla 6latka to odrazu poleciala do niej i wszedzie ich bylo pelno 🙂
Ja dzisiaj zdycham 🤔 wczoraj zabalowalam troche u kolezanki pierwsze moje wyjscie odkad urodzilam Julke, dzisiaj odchorowalam wczorajszy wieczor 🤔
Szukamy fotelika na rower nie wiem czy ktoras z was sie takim czyms interesuje ale zastanawiam sie nad Hamax siesta albo Bellelli mr fox.
A mamy od dwoch dni piekne sloneczko szkoda tylko ze wiatr wieje.
Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, cos u mnie sie zacinalo forum i nie moglam wyslac wiadomosci.
U nas Julka troche podziebiona, wczoraj miala goraczke, albo poczatek choroby albo zeby bo wychodza jej piatki.
W srode bylismy w Akademii wesolego malucha na zabawkach tak sie Julka wyszalala, nie bala sie skakac nawet na trampolinie i na dmuchanym zamku, jak szalona skakala 🙂 zaowazylam ze woli starsze dzieci, nie interesuja ja rowiesnicy ona woli 5-6 latki. z Kacprem bylismy i niechetnie sie z nim bawila w sumie to unikala go, a jak przyszla 6latka to odrazu poleciala do niej i wszedzie ich bylo pelno 🙂
Ja dzisiaj zdycham 🤔 wczoraj zabalowalam troche u kolezanki pierwsze moje wyjscie odkad urodzilam Julke, dzisiaj odchorowalam wczorajszy wieczor 🤔
Szukamy fotelika na rower nie wiem czy ktoras z was sie takim czyms interesuje ale zastanawiam sie nad Hamax siesta albo Bellelli mr fox.
A mamy od dwoch dni piekne sloneczko szkoda tylko ze wiatr wieje.
Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, cos u mnie sie zacinalo forum i nie moglam wyslac wiadomosci.
U nas Julka troche podziebiona, wczoraj miala goraczke, albo poczatek choroby albo zeby bo wychodza jej piatki.
W srode bylismy w Akademii wesolego malucha na zabawkach tak sie Julka wyszalala, nie bala sie skakac nawet na trampolinie i na dmuchanym zamku, jak szalona skakala 🙂 zaowazylam ze woli starsze dzieci, nie interesuja ja rowiesnicy ona woli 5-6 latki. z Kacprem bylismy i niechetnie sie z nim bawila w sumie to unikala go, a jak przyszla 6latka to odrazu poleciala do niej i wszedzie ich bylo pelno 🙂
Ja dzisiaj zdycham 🤔 wczoraj zabalowalam troche u kolezanki pierwsze moje wyjscie odkad urodzilam Julke, dzisiaj odchorowalam wczorajszy wieczor 🤔
Szukamy fotelika na rower nie wiem czy ktoras z was sie takim czyms interesuje ale zastanawiam sie nad Hamax siesta albo Bellelli mr fox.
A mamy od dwoch dni piekne sloneczko szkoda tylko ze wiatr wieje.
Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, cos u mnie sie zacinalo forum i nie moglam wyslac wiadomosci.
U nas Julka troche podziebiona, wczoraj miala goraczke, albo poczatek choroby albo zeby bo wychodza jej piatki.
W srode bylismy w Akademii wesolego malucha na zabawkach tak sie Julka wyszalala, nie bala sie skakac nawet na trampolinie i na dmuchanym zamku, jak szalona skakala 🙂 zaowazylam ze woli starsze dzieci, nie interesuja ja rowiesnicy ona woli 5-6 latki. z Kacprem bylismy i niechetnie sie z nim bawila w sumie to unikala go, a jak przyszla 6latka to odrazu poleciala do niej i wszedzie ich bylo pelno 🙂
Ja dzisiaj zdycham 🤔 wczoraj zabalowalam troche u kolezanki pierwsze moje wyjscie odkad urodzilam Julke, dzisiaj odchorowalam wczorajszy wieczor 🤔
Szukamy fotelika na rower nie wiem czy ktoras z was sie takim czyms interesuje ale zastanawiam sie nad Hamax siesta albo Bellelli mr fox.
A mamy od dwoch dni piekne sloneczko szkoda tylko ze wiatr wieje.
Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUSTA narazie nic nie będziemy robić ze stulejką, podobno do 3-4 lat jak się nic nie zmieni to wtedy robione jest nacięcie. Czekamy cierpliwie i mamy nadzieję że wszystko się ułoży, jajeczka wracają już na miejsce więc jest szansa że i to się jakoś rozwiąże i obędzie się bez operacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy!
No tak, widać że forum zwooolllniło i zapewnie pewnego dnia umrze smiercią naturalna jak wszystko co ma swój początek i koniec...
U nas jak wspominałam wcześniej duże zmiany w życiu. Przeprowadzka mieszkania już odhaczona pozostała jeszcze firma do przeniesienia. Teoretycznie i finansowo zmiany są na plus 🙂 a co pokaże życie-zobaczymy 🙃 Domek przytulny mamy 3 poziomy, 5 pokoi i ogródek. Najniższa kondygnacja na firmę naszą pzreznaczona 🙂
Kamilek broi i rozbawia wszystkich. Jak każde z Waszych pociech rozumie wsszytko co się do niego mówi, umie pokazać wszyskie podstawowe części ciała 🙂 chwilę się sam pobawić (krótką chwile... 🙂 ) uwielbia jeść obiadki szcególnie mięsko i ziemniaczki i nadal mleczko mamy 🙂 (jeszcze nie wiem do kiedy) bo ma uczulenie na wszyskie inne nabiały i specyfiki zastępcze. Ostatnio jemy kaszkę SNILAC to nie za dobra jest ale nie ma po niej uczulenia.. Poza tym mówi po swojemu a najlepiej wychodzi mu : "MAMA" i "JA " na pytanie "kto rozsypał klocki" dumnie odpowiada "JA!" 😁 a uwielbia rozsypywać wiadro klocków na srodku pokoju.

Na forum przestałam wchodzić bo trochę jedna ze znajomości bokiem mi wyszła. Ot jedni wchodzą by poklikać i z różnych innych powodów inni by sobie ofiarę znaleźć a że ja naiwniaczka i sama pewnej osobie w d..e wchodziłam klikając na gg -by się lepiej poczuła bo mi jej żal było- to dałam się nabrać i nie sądzę bym była tą pierwszą i jedyną....Przy okazji zmiany adresu zmieniły się też inne nasze sprawy łącznie z telefonami więc nawet nie liczę na zwrot w tej sprawie bo od tygodni przed zmianami miałam obiecane chocby rozmowy i kontakt, którego bylo coraz mniej aż do zaniku od ponad miesiąca. Osoba ta jest bardzo wygadana i nieźle sobie dzięki temu radzi w życiu. Potrafi sprzedać kazdą bajkę. Czasem plącze się w zeznaniach ale pzrecież skoro rozmówca nie daje oznak że się zorientował to wszystko jest ok-może ściemniać dalej.
Forum było dla mnie miłą odskocznią i towarzysko dopełnieniem wielu dni-straciłam tylko kilkaset złotych przez jedną z forumowych znajomych -tak przy okazji...Potraktować to muszę jako nauczkę i wmówić sobie że to na cele charytatywne poszło i finito 😞

Bardzo Wam dziękuję za wiele miłych chwil, miłych słów i dobrych znajomości. Kozinka ANIU GRATULACJE KOCHANA Z POWODU WSPANIAŁEJ DRUGIEJ DZIEWCZYNKI. ZYCZĘ ŁATWEGO PORODU I PO STOKROĆ ZDRÓWKA DLA WASZEJ CZWÓRKI!!! WYCAŁUJ KLAUDIĘ I SWOJĄ KRUSZYNĘ JAK PRZYJDZIE NA SWIAT OD FORUMOWEJ CIOCI!
Rusałko masz ślicznego przystojniaka wyściskaj go i niech Wam się dobrze wiedzie. Byś znalazła stałą pracę blisko domku by Jerzyk i Ty byliście szczęśliwi!!
Aniołku Twoja księżniczka wymiata slczna jest-wymarzona. Niech wyrosnie zdrowa i powala facetów na kolana!!
Anochi wyściskaj swoją rozrabiarę kochaną również zdrówka dla Ciebie i Twojej laseczki-miła z Ciebie dziewczyna- 3 maj się ciepło.
ściskam całą Waszą forumową ekipę z pociechami-rośnijcie i bądzcie zdowi i szczęsliwi MAMUSIE SIERPNIOWE 2010!!!
Asiu my być może się w Poznaniu jeszcze spotkamy kiedyś-całuski dla chłopaków -przystojniaków Twoich!!

ps. Lucynko...my w kontakcie 😉 czekamy na kolejne spotkanko!!! Uściski dla Maksia! - super gość z niego -mówię Wam-kultura i samodzielność godna podziwu !! 😘
BUZIOLE BUZIOLE PO STOKROĆ 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘:kiss 😁LA WAS PAAAAAAA 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Oli 😘
ja tutaj nie wchodziłam bardzo długo,zaczęłam zaglądać sporadycznie jak zaszłam w 2 ciążę i wtedy odwiedziłam brzuszek po raz drugi 🙂 tyle,że jak tutaj coś piszę to ogólnie już względem jednych i tych samych osób,zresztą to chyba widać po postach na które się odpowiada a na które nie 😉
szkoda,że ktoś Cię oszukał,mam nadzieję,że nie bierzesz tego do siebie zbyt mocno tak jak brałam to ja,ale jeśli w grę wchodzą również pieniądze to niestety ale jest to przykre i chamskie 😠 kto i co narobił mnie nie interesuje,bo zapewne nie jest to dobry temat na "nie lada sensację tutaj" zresztą nie ma sensu pewnie o tym pisać 😉 a forum jak już zauważyłyście wymiera i zaglądam tutaj też temu,by podglądnąć który post będzie tym ostatnim który zostanie już bez echa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuchy..
Faktycznie forum umiera..powolutku ale jednak..Jest to chyba normalne bo jednak każda ma coraz mniej czasu..a jeśli go ma to spędza czas z pociechą..Jednak fajnie że powstało takowe forum i że mogłyśmy się poznać 🙂
Oli co do oszustwa strasznie mi przykro z tego powodu..wszyscy chyba się domyślają o kim mowa..niestety ale znajomości wirtualne czasem nie są takie jakby się nam wydawało..chyba musisz potraktować to jako jedną z kolejnych życiowych lekcji..
Ania fajnie że będzie druga córcia..zawsze część wyprawki po Klaudii pewnie została..szczesliwego rozwiazania..
noo i szkodaa ze spotkanie niewyszlo..ja juz w Holandii siedze...
pozdrowka dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc wam mamuski 🙂
Oli fajnie ze juz po przeprowadzce, tez bym chciala miec taki domek z ogrodkiem 🙂
No niestety zdarzaja sie takie znajomosci przez internet, ja tez zostalam tak oszukana ale naszczescie to nikt z naszego forum.
My juz porzegnalismy pampersy na dniu, jedynie na noc i na spacery zakladamy pieluche 🙂
Siki ladnie do nocniczka a kupka przewaznie na kibelki bo robi 'plum' 😜
Julka naczyla sie slowa bubia-glupia i buba-pupa i chodzi i tak rozglasza sie. ja tak pozartowalam z nia ze kotek glupi a ona podlapala i tak jej teraz wychodzi 🙂
Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko
smutne z forum, ale też nie mam czasu na pisanie
Malutka gratuluję córeczki 😁 będziesz miała dwie rozrabiary 😉 super 🙂 tylko chyba Łukasz niezbyt pocieszony 😉
Oli zazdroszczę domku 🙂 ja to bym chętnie chciała mieć swój własny, ale mąż nie chce, bo to ciągła robota i naprawy
Aniołku gratuluję nocnika 🙂 my nadal na pieluchach, a jak Ala zrobi coś w nocnik to tylko przypadkiem
Oka szkoda spotkania 😞 może jeszcze kiedyś będzie okazja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
anochi właśnie że się cieszy strasznie,nawet on zadecydował o imieniu i nie dopuścił mnie do głosu 😁

a pisałaś już imię? bo nie pamiętam 😉 super, że się cieszy, będzie miał 3 kobietki do usługiwania mu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
kozinka napisał(a):
anochi właśnie że się cieszy strasznie,nawet on zadecydował o imieniu i nie dopuścił mnie do głosu 😁

a pisałaś już imię? bo nie pamiętam 😉 super, że się cieszy, będzie miał 3 kobietki do usługiwania mu 😉

u mnie nad suwaczkami są imiona 🙂 druga będzie Karolina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam siostrzenice karolinke... mała łobuziara...
ehh to nasze forum... tez sie domyslam o kogo chodzi... ehhh człowiek sie uczy na bledach niestety... trzeba miec dystans do nowych znajomosci ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło. OLI NA GG ZOSTAWILAM CI MOJ NUMER TEL SKONTAKTUJ SIE Z NAMI SZKODA BY BYLO ZERWAC CALKOWICIE KONTAKT.
a my tez przed przeprowadzka... wlasnie remontujemy parter i piwnice domu mojej tesciowej... ona juz na stale zostaje w anglii i bedziemy tam mieszkac razem ze starszym bratem michala (on na 1 pietrze, bedzie osobne wejscie 2 kuchnie 2 lazienki i zeby nie zostawic pustej piwnicy chcemy to zaadoptowac pokoje dla chłopców... nie mam innego wyjscia z moimi rodzicami tez juz dłuzej nie mozemy mieszkac... ehhh ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo tez bede miala ogród hehehe remont potrwa 2 miesiace wiec na lato juz bedziemy tam.
a forum hmmmn szkoda az sie łezka w oku kreci tyle razem przeszłysmy ciaza porod pierwsze chwile choroby itd... nawet wypadki i kłutnie malzenskie.. zgrana z nas" rodzinka" byla... ale i tak ciaze z hubim i nasze forum bede wspominala najlepiej w zyciu bo wy bylyscie tuz "obok z pomocnymi dłońmi " buziaki dla was kochane i udanego zycia
bede zagladac tez zeby podpatrzec który to post pozostal bez odpowiedzi. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamy,
Karolina ładne imię, gratuluję drugiego maleństwa i powodzenia życzę,
my z WOjtusiem walczymy ze sobą na wszelkie sposoby, On mamusię uczy cierpliwości, pomysłowości, zrównoważenia, ja jego całej reszty, Nie ma lekko, ale kiedy nam się udaję dojść do kompromisu czuję wielką satysfakcję.Teraz spędzamy sami cały tydzień bo tata wyjechał w delegacji, więc nie ma chwili wytchnienia.
Duże zmiany w życiu każdej z nas, przeprowadzki, praca, kolejne maluszki, życie nie chce się zatrzymać,,, ja Wam wszystkim Drogie Mamy życzę powodzenia i wszystkiego dobrego w życiu, będę tu zaglądać i czasem coś naskrobię, z wielką przyjemnością i sentymentem wspominam czas spęczony z Wami. Jak z brzuchem gnałam z pracy żeby poczytać co u was, żeby napisać coś od siebie. przez ostatnie dwa miesiące w ciąży, włączając komputer pierwsze co robiłam tutaj zaglądałam, pamiętam że wtedy tak gorąco było, na golasa taka brzuchasta leżałam szkrobiąc do was. Fajnie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola widzę,że nie tylko moja ze mną walczy 😁 tyle,że jak ja już coś wywalczę to ktoś mi to spieprzy zazwyczaj,bo ja powiem,że nie i koniec i jest ok,a babcia pozwoli na wszystko i potem znowu wojny 🥴 ale takie babcie pewnie już są 🥴 u nas pojawiły się problemy z nocnikiem,tak było super a przez weekend jak była jedna i druga babcia do tego prababcia którym się nie chciało sadzać "bo ma pampersa przecież" to efekt jest taki,że sika po rajtuzkach 😞 nic dziwnego-mama powie tak,a ktoś powie inaczej,dziecko głupieje potem 😮 walczymy z tym i dzisiaj póki co się nie posikała,ale chodze jak cień za nią,dopytuje,sadzam i pilnuję 🙂 sukces w pełni w końcu będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

długo zastanawiałam się czy napisać jednak za namowa jednej z was postanowiłam zabrać głos

żeby uciąć wszelkie" domysły" oczywiście Magda ma na myśli mnie.....nikomu nie będę tłumaczyła o co chodzi i nikogo nie będę przekonywać ze nie jestem wielbłądem jednak nikomu nie pozwolę zrobić z siebie kłamcy i oszusta, nie będę moich prywatnych spraw roztrząsać na forum bo to nie miejsce na to sprawa pozostaje miedzy mną a Magdą i jak Magda ochłonie i zechce to dojdziemy do porozumienia bo tak robią dorośli ludzie .....tyle w tym temacie

więc proszę was nie linczujcie mnie, nie skazujcie sądem kapturowym, nie bijcie do krwi, ani nie deptajcie bo nie znacie sprawy dziewczyny


żegnam się z wami z bólem serca i ze łzami, bardzo was lubię,i Wszystkim wam bez wyjątku posyłam to co najlepsze,duzo szczęścia dziewczyny, i oby wasze dzieciaczki rosły zdrowo

pozdrawiam i pozostawiam mój wpis bez komentarza o co i was proszę. jeśli któraś z was uzna że jednak warto do mnie kliknąć to macie moje gg i ja zawsze chętnie porozmawiam a wam które już w swoich głowach zrobiłyście ze mnie oszusta i pogrzebałyście moja osobę, mówię dziewczyny 'po co"???

dziękuje wam wszystkim za wsparcie kiedy pisałam o chorobie, za miłe słowa w pod moim adresem i mojego synka, trzymam za was wszystkie kciuki
Kasia


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że sie żegnacie juz wzajemnie. Nie ukrywam, ze sama mało co zaglądam na forum, a nawet ja napiszę to jest bez echa, dlatego się nie udzielam. Ale miło wspominam czas z ciąży że mogłyśmy razem to wszystko przejśc i że mogłam nawiązac z Wami kontakt. Może nie zawsze był miły ale ogólnie było Ok. DZIEKI za wszystko i za miłe słowa i .... no za wszystko 😁 😁 Sama jestem ciekawa który post zostanie ez echa na zawsze 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Buziaczki dla Was i dla dzieciaczków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!!! dziwnie to wszystko się toczy!!! czas leci nie ubłagalnie życie pędzi do przodu jak szalone nie daje chwili wytchnienia!!!!
Mimo ze dzielą nas setki km byl czas ze czylysmy sie jak bysmy byly blisko siebie i to bylo fajne ... podpisuje sie pod postem Wioli 🙃
widzicie ! uderz w stół to nożyce się odezwą !! niestety świat jest mały a ma wielu ludzi i ci ludzie znają innych a ci inni innych a ci inni nas a my ich nie koniecznie i odwrotnie czasem nie mamy pojęcia jak świat jest mały za mały na kombinowanie !!!!
Ja sie ciesze ze znajomosci z wami nie kazdy mnie tu lubi ale mam to gdzies dzieki forum poznalam siwetne osoby to jak zderzenie gór każda z nas z innym charakterem i temperamentem bywało ostro!!!
Buziole!!!
moje Pyrki kochane z OLI na czele !!! jesteśmy w kontackie buziolki 😘

Kasia a ty teraz w Warszawie mieszkasz????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...