Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
strasszy synek mial stulejke i uciekajace jaderka. stulejki pozbylismy sie szybko bo przed roczkiem mu nacieli i bylo ok. a skorke naciagalam jak skonczyl miesiac. a jajeczka zaczely uciekac przed 2 urodzinkami lekarz powiedzial ze nie ma sie co martwic ale trzeba obserwowac i jest oki,. hubiemu tez stulejke naciagam od narodzin raz tylko jakies cos mu sie tam zebralo i pojechaliscmy do chirurga nacieli wyczyscili i po wszyswtkim my juz nie pamietamy co to stulejka. im starsze dziecko tym gorzej bo pozniej pamieta i nie daje sobie nawet umyc siusiaka podczas mycia a to udreka.. a temperatura nam sama minęła wczoraj o 17 mial 39.9 az sie wystraszylam. a po 15 minutach 37. nie wiem co jest z nim dzisiaj juz ok ale dla pewnosci i tak pojde do lekarza wizyte mamy na 12.15 pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witamy mamy
Asiulka napisz jak po wizycie u lekarza? może przez zęby te skoki temperatury,
My dostaliśmy skierowanie na UKG, żeby zbadać Wojtusiowe serduszko, dowiedzieć się co z tymi szmerami, Lekarka powiedziała że WOjcio rośnie, jego serduszko też się powiększa i tym mogą być spowodowane takie strunowe szmery. dostaliśmy kolejny syrop na kaszel, ale osłuchowo na szczęście czyściutko.
ale jestem zdołowana przez ostatnie dni, pluje sobie w twarz za ten domestos i to, że przeze mnie WOjcio złapał infekcje, do tego wszystkiego staram się zachować spokój kiedy doprowadza mnie do szału, ale zdarza się że krzyczę na niego, dzisiaj dostał klapsiocha w tyłek, wyszłam z siebie normalnie A jak wy się trzymacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!!! Wiola nie ciekawie to u was!! ale organizmy naszych brzdacow sa silniejsze niz nam sie wydaje!!! Maks tez ma szmery na serduszku od urodzenia ale z czasem zanikna wiec juz sie nie martwie!!!! Maks dostal raz po lapkach jak zrobil ogromny fresk czerwona kredka na jasnej scianie a tak jak wymusz placzem lub krzykiem to go ignoruje lub przedzezniam a po chwili jak widzi ze to nie dziala to przychodzi sie przytulac - przeprasza ze zle robil i daje buziaka....
co do chemi my trzymamy wszystko w szafkach a maly wie ze nie wolno ich otwierac - nie otwiera zadnych ani szuflad....
Wiojojka to Wojtus ma taki duzy samochod powiedz mi jak sie sprawuje chcemy malemu kupic podobny ale nie wiem jak bedzie sie sprawdzal......
U nas z jąderkami wszystko ok stulejki nigdy nie bylo bo sprawdzam od pierwszych miesiecy i jest ok maly juz sam kombinuje....
Aniolku nie fajnie a małą ale tylko systematyczna praca z Julka da rezultaty....
Asiu te skoki temp to pewnie od zabkow Maksowi tez sie tak zdarza wiec dostaje syropek na obnizenie goraczki i jest super ale w tedy odsypia tak jak dzis wstal o 9:00 drzemka od 12:00 do teraz a jest 14:39 a on nadal spi ......
pozdrawiamy mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak ma WOjcio taką brykę, w tym roku pewnie się zacznie samochodzikowe szaleństwo. Zastanów się czy miałabyś gdzie trzymać takie autko, bo jest dosyć spore,dla nas trochę kłopot bo mieszkamy na czwartym piętrze , mamy mała piwnicę, w ciągu zimy stał u sąsiadki, która ma 3 pokoje i z jednego w ogóle nie korzysta. trzeba je ładować co jakiś czas nawet w okresie zimowym, kiedy się nim nie bawi, tak jest zapisane w instrukcji.ogólnie frajda dla malucha. Do samochodu dołączony jest pilot, więc sama możesz sterować autkiem, a z czasem dzieciak może sam próbować swoich sił młodego kierowcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
osluchowo czysto... gardelko zaczerwienione ale lekarka stawia na spozniona 3 dniowke... w sumie moze miec racje dzisiaj zdrow jak ryba aa wczoraj 39.9 masakra a zeby ma juz wszystkie chyba. hubi terz czasami przecholowuje i tez dostal w dupe . tez czasami nie mam juz do niego cierpliwosci. buziaki mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobiety..
mnie też się zdarza że Siyar wyprowadzi mnie z równowagi..i też dostał już klapsa..i podniosłam głos...jesteśmy tylko ludźmi a dzieciaczki cały czas nas testują..co mogą a czego nie..i na ile sobie pozwolić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bylam dzisiaj u chirurga z oskarem i co sie okazalo ma przetoke pepkowa i operacja nas czeka za 2 tygodnie... no szlag by to trafil wczoraj mial caly pepek czerwony i cos mu sie saczylo... masakra jakas. u nas w rodzinie wszyscy to mieli. buziaki dla was. i milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 a my z Jerzykiem chorzy 😞 Jerzyk ma rozpulchnione gardło kaszle i ma katar 😞 a ja mam ostre szmery w płucach i oboje leżymy na antybiotyku 😞
POWIEDZCIE MI MAMY nadal KARMIĄCE czy nie macie wyrzutów jak trzeba wziąć antybiotyk ??? Ja strasznie się z tym męczę wolałabym nie brać ale jak nie wezmę to będę chora i małego zarażę jak teraz. Trudne to bardzo 😞
Jeśli chodzi o te uciekające jąderka to jedno czasem jest przez kilka dni na miejscu ale potem znowu ucieka do góry 😞 a to drugie to już się chyba całkiem zapodziało 😞 WIOLU po prostu nie widać ich w woreczku przy przebieraniu 😞 a stulejka nie ściąga się skórka tylko jest naciągnięta i nie odsłania orzeszka 🙂
POZDRAWIAMY CIEPLUTKO WSZYSTKIE MAMY I ICH POCIECHY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusalka1980 napisał(a):
😞 a my z Jerzykiem chorzy 😞 Jerzyk ma rozpulchnione gardło kaszle i ma katar 😞 a ja mam ostre szmery w płucach i oboje leżymy na antybiotyku 😞
POWIEDZCIE MI MAMY nadal KARMIĄCE czy nie macie wyrzutów jak trzeba wziąć antybiotyk ??? Ja strasznie się z tym męczę wolałabym nie brać ale jak nie wezmę to będę chora i małego zarażę jak teraz. Trudne to bardzo 😞
Jeśli chodzi o te uciekające jąderka to jedno czasem jest przez kilka dni na miejscu ale potem znowu ucieka do góry 😞 a to drugie to już się chyba całkiem zapodziało 😞 WIOLU po prostu nie widać ich w woreczku przy przebieraniu 😞 a stulejka nie ściąga się skórka tylko jest naciągnięta i nie odsłania orzeszka 🙂
POZDRAWIAMY CIEPLUTKO WSZYSTKIE MAMY I ICH POCIECHY


My też chorzy. Ja zapalenie oskrzeli, dostałam antybiotyk ale na razie nie biorę..Kamil męczy się bardzo z katarem i bardzo źle tym razem znosi to przeziębienie ale ma temperaturę więc "walczy". Nadal karmię piersią bo mamy już potwierdzoną skaze białkową i to najlepsza dieta na razie..

Zmarła mi babcia..

Asiu współczuję... 😞 ucałuj Hubercika. Zostawiłam Ci wiadomość na mailu..
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu mam nadzieje ze bez problemu maly przejdzie operacje, chociaz napewno bardzo ciezko na sercu ze takie cos czeka male dziecko.
Oli przykro mi.
Dziewczyny szacunek za karmienie piersia tak dlugo !! Ja nie wiem czy bym dala rade, ciesze sie ze bez problemu mala odstawila cycka 🙂
U nas dobrze, chodzimy na spacerki bo w miare ladna pogoda, w niedziele mielismy 21 stopni 🙂
Julka maly rozrabiak bardzo sie rozgadala duzo powtarza i jak sie na kogos wkurzy np na mnie to mowi - mama buba i idzie do innego pokoju (buba-glupia)
Wesolo mamy z nia teraz 🙂
Ogladam o malutkiej Madzi- szlag mnie trafia, z czystym sercem moglabym rozstrzelac jej rodzicow !!
Duzo zdrowka dla chorowitek. milego wieczoru dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dziękuję Wam za słowa współczucia..
Już po pogrzebie...smutne to nigdy tak bliskiej osoby nie żegnałam..Babcia w pewnym sensie mnie wchowywała bo Mama często chorowała...taką drugą Mamą była. Teraz mieszkała z nami przez 7 miesięcy..słyszę jej głos-trudno się przyzwyczaić że już nie nie zobaczę. 😞 😞
Kamilek nic nie je dzisiaj tylko z piersi pił więc ciesze się że w chorobie choć taka forma "jedzenia" jest możliwa. 🥴
Asiu na brzuszku do Ciebie pisałam w formie maila..
Trzymajcie się zdrowo!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...