Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🙂 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 wesołych, smacznych, zdrowych 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁BOGATYCH ZAJĄCZKÓW DLA DZIECIACZKÓW 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
.....i po swietach 🙂
Pogoda sie poprawila jedynie wiatr zostal. Moja paskuda nie chce spac na dniu. Dzisiaj juz ja na sile uspalam bo byla niemozliwa. od 10 dni nie spi w dzien...
My dzisiaj odwiedzilismy dentyste brrrr 🤔 nienawidze tam chodzic...
ale pustka na forum nikt sie nie udziela do rozmow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, kompa mialam popsutego ehh a bez niego jak bez reki. u nas swieta minely spokojnie. maly dostal plesniawek ale raz dwa minely dodatkowo lek na to cholerstwo nystatyna.. bleee. mamy sie ok. maly nasz juz mowi coraz lepiej ale nie ma sie co przejmowac bo starszy oskar dopiero od roku poltora roku mowi. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny
Ale mnie tu dawno nie było. Brakuje mi naszych brzuszkowych rozmów, ale same dokładnie wiecie jak ciągle goni na czas 😞 \
Domiś można powiedzieć już oficjalnie, że pięknie mówi. łączy zdania, nie ma takiego słowa, którego by nie powtórzył, robi sobie zdrobnienia jak jabłuszko, mamunia, samochodzik itp. odmienia koncówki i robi liczbę mnoga np psy, koty, Ostatnio sporo choruje , praktycznie co miesiąc jesteśmy z przeziębieniem ,ostatnio zmieniliśmy doktor i ona zamiast przejąć się chorobą była szoku że mały już wszystko mówi, zagiął ją jak się kulturalnie zachował , podziękował za naklejkę dzelnego pacjenta i wychodząc do widzenia 😁 ale miała minę 😁. Nauczył się też rozpoznawać napisy mama , tata, dom, kot , Domiś, i żaba, ale mam polewke jak mu to pisze na tabliczce - zmazywance a moje koleżanki czy ciotki myślą że on już umie czytać 😁 Poza tym ja pracuje do wrzęsnia a później się zobaczy, bo dyrektorka coś kręci z ilością grup jakie utworzy i nie wiem czy nie zredukują jednego etatu czyt. - mojego bo jestem najmłodsza stażem - ech ta nasza kochana oświata. Za to mój mąż od wczoraj ma nową prace, także ciągle jakieś zmiany. oczywiście kwiecień do okres w szkołach roznoszenia podań - nienawidze tego. Teraz uderzam na szkoły specjalne , a moi znajomi myślą że mi odbiło pracować z upośledzonymi. Masakra z tymi ofertami pracy, a raczej z ich brakiem....To tyle idę budzić Domisia i lece do pracy.
P.S.. Buziaki dla Waszych słodziaków :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Sara super ze Dominik tak ladnie juz mowi 🙂
U nas powoli do przodu z mowa. 🙂
Dzisiaj bylismy na szczepieniu, ale sie oplakala Julka, jeszcze dostalismy skeirowanie na morfologie krwi, musimy zrobic bo ma popekane paznokcie u nog a to moze swiadczyc o anemii.
Pogoda ladnie sie nam poprawila, cieplutko chociaz slonko nie moze sie przedrzec przez chmury, ale lepsze to niz wiatr 🙂
Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara w lecie w pokoju mialam 38st a to bylo cos okropnego pod koniec ciazy, a pozniej po porodzie tez sauna byla w pokoju, moja mama tam zostala i mowi ze maja tam taki gorac ze na krotko chodza poubierani, tez bym chciala tam wrocic heh 🙂
Pod blokiem od rana robia wykopy, rury wymieniaja, szlag by ich trafil tluka sie od 6 😠
Mala poszla na spacerek z tata wiec mam chwile na posprzatanie i niebawem do nich dolacze, moze na rowery pojdziemy bo chodzic chodzic nie moge...
Madra bąbla przekulam i teraz mi palec spuchl i boli jak cholera 🤨
Milego dnia dla wszystkich mam i dzieciaczkow 😘 😘 buziaki od nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, strach jest najgorszy przed każdą operacją bałam się zawsze narkozy w sensie że ktoś trzyma rękę na pulsie i decyduje czy i kiedy się wybudzisz...ale zawsze się budziłam! Bólu przestałam się bać jak sobie uświadomiłam że robią wszystko by nie bolało-udawało im się 🙂! Kasiu jak najbardziej bałam się ze względu na córkę żeby nie była sama (Ty zapewne też) ale głowa do góry-będzie dobrze!! jak możesz-dopisz na co ta operacja.

U nas nieźle. Kamil łobuz do potęgi plac zabaw traktuje jak wyzwanie..-dla Mamy lub Taty -by nadażyli za nim 🙂 Co on wyprawia...NIE BOI SIĘ NICZEGO! w sobotę był na basenie, tata ostro na zjezdżalni z nim zasuwał i z impetem do wody wpadali a Kamil palec jeszcze raz chciał non stop. Polubił teletubisie a najbardziej odcinek klasyk 🙂 czyli o lwie i misiu 🙂 pokazuje na kompa i wola "ŁA, ŁA" jak lew-by mu to włączyć.
U mnie znowu nawroty chorób w tym powikłanie po zapaleniu płuc i zatok..miedzy innymi jestem na wpół głucha..nie wiem jak to się skończy-jeszcze mam nadzieję że odzyskam słuch. Dzisiaj kolejna wizyta u lekarza.
Pozdrawiamy i zapraszamy na grilla! Asiu i Lucynko i ktokolwiek ma zyczenie by nas odwiedzić!! 😘!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu jak najbardziej bałam się ze względu na córkę żeby nie była sama (Ty zapewne też) ale głowa do góry-będzie dobrze!! jak możesz-dopisz na co ta operacja


no własnie ja nie boję się narkozy,nie boję sie bólu...boje sie tego,że mnie moze zabraknac przy dzieciach...
6 lat temu miałam usuwanego czerniaka,po 6 latach cos dało znowu znac o sobie..mam duży guz do natychmiastowego usuniecia 4cm na węzłach chłonnych....a na skierowaniu napisane PILNE- podejrzenia o przerzuty czerniakowe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula2 napisał(a):
Kasiu jak najbardziej bałam się ze względu na córkę żeby nie była sama (Ty zapewne też) ale głowa do góry-będzie dobrze!! jak możesz-dopisz na co ta operacja


no własnie ja nie boję się narkozy,nie boję sie bólu...boje sie tego,że mnie moze zabraknac przy dzieciach...
6 lat temu miałam usuwanego czerniaka,po 6 latach cos dało znowu znac o sobie..mam duży guz do natychmiastowego usuniecia 4cm na węzłach chłonnych....a na skierowaniu napisane PILNE- podejrzenia o przerzuty czerniakowe....



Nie jestem wierząca ale będe myślała o Tobie bardzo bardzo mocno KASIU!! Musi być dobrze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie denerwuj się bo to nie potrzebne.... zamartwiajac się sciagasz jeszcze wiecej złych rzeczy na siebie.... taka zasada feng shui 🙂 Bozia widzi i wie że jesteś dzieciom potrzebna wiec nie smutaj się kochana 😘

Kasiula2 napisał(a):
Kasiu jak najbardziej bałam się ze względu na córkę żeby nie była sama (Ty zapewne też) ale głowa do góry-będzie dobrze!! jak możesz-dopisz na co ta operacja


no własnie ja nie boję się narkozy,nie boję sie bólu...boje sie tego,że mnie moze zabraknac przy dzieciach...
6 lat temu miałam usuwanego czerniaka,po 6 latach cos dało znowu znac o sobie..mam duży guz do natychmiastowego usuniecia 4cm na węzłach chłonnych....a na skierowaniu napisane PILNE- podejrzenia o przerzuty czerniakowe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusalka1980 napisał(a):
Zapewne rozpętam wojnę ale się wypowiem :
GDYBY BOZIA ISTNIAŁA NIE ZSYŁAŁABY TAKICH NIESZCZĘŚĆ NA DOBRYCH LUDZI


Każdy kto potrzebuje ma swoją "Bozię", jeśli to ludziom pomaga to jest nie szkodliwe...
/choć znam kilka osób nawet z najbliższej rodziny-niestety-przedkładających "boga" nad drugiego człowieka lub takie osoby co dręczą, nękają, mszczą się na swich bliskich a "boga" wychwalają i wielce wierzący są!!!..-ochyda!/

Dla mnie dzieci i mąż są sensem..
Pozdrawiam /też sądziałam że rozpętam 😜/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiu bedzie ok....
a u nas dupa.... ja nie wim ale mam kurwa dar sciagania na siebie zmartwien i idiotow. moja kumpela ma klopoty z mezem i jak zwykle dalam sie w nie wciagnac... nie zrobilam nic zlego a wyszlo ze wszystko jest moja wina.. ehhh michala rodzina tez ma do mnie zal o coc czego nigdy w zyciu nie powiedzialam dziewczyny co jest ze mna... do cholery czy wszyscy widza we mnie ostatnio kozla ofiarnego??? ja juz nie wiem mam dosyc... a najgorsze jest to ze moj maz przestaje mi wierzyc....
dziewczyny przepraszam za to ze wygadalam sie tutaj ale nie mam gdzie ani z kim pogadac bo mam wrazenie ze wszyscy sa przeciwko mnie. a ja durna dalam sie znowu w cos wmanewrowac... mam nadzieje ze u was wszystko oki buziaki dla waszych pociech i dla was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...