Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiula2 napisał(a):
coście sprezentowały maluszkom na dzień dziecka???.synek mój dostał taką przebijanke z młoteczkiem,a córcia kolejną gre i hmm jak to nazwać drewnianego dzięcioła..hehe

przebianka..
dzięcioł.
gra..

ten dzięciołek oboje moje dzieciaki rożśmiesza..



U nas najważniejsza jest KOPARKA którą Kamilek nazywa "KASZI" 😁 więc dostał koparę taką żółto-czarną jaką uwielbia oglądać na youtube 😆. Traktorki, auta "brrrum" szał u Kamilka na to!! 🤪
Kasiu oby nie bolało już! Współczuję... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oli1978 napisał(a):
kozinka napisał(a):
hej 🙂
chciałam Was poinformować,że u nas po wielu problemach końcówką ciąży,szpitalach itd,w 38 tygodniu zamiast córeczki urodził się synek na 4kg i 57cm 🙂 poszło szybko i bez pęknięć 🙂


WOW GRATULACJE!! Kiedy się urodził 1 czerwca ? 🤪 Jak będzie miał na imię?
POZDRAWIAMY SERDECZNIE! UŚCISKI!! 😘BUZIACZKI!! 🙂

urodził się 30 maja 🙂 a na imię ma Adaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kozinka- ale chlop !! a tak sie martwilas ze bedzie 'malutka' a tu 4kg !! 🙃 Gratuluje i zycze wytrwalosci przy dwoch szkrabach !! Czekamy na zdjecie 😉
KAsiu- nie wiem co dalej bedzie, boje sie wyszukiwac na internecie o tym bo znowu sie bzdur naczytam i bede sie zamartwiac.
U nas na dzien dziecka byla kolejka z torami, kucyk z akcesoriami lekarza-bo Julka boi sie lekarzy i bada kucyka. lalke z nosidelkiem i poduche biedronke-ma szal na poduszki 🙂
Juz ladnie mowi 🙂 mowi co robi np, badam, pije, albo odmienia mamus tatus 🙂 Juz mozna sobie porozmawiac znia.
Ja mam teraz egzaminy w szkole 🤔 jutro chyba najgorsze matematyka ustna 🤨
Pozdrawiamy wszystkich, buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka super gratulujemy 🙂 to teraz masz co robic.. u nas tez auta sa na pierwszym miejscu. no i objazdowka po festynach. dzisiaj tez idziemy na festyn do king crossa. aniolek napewno bedzie dobrze. ale od czego ona to ma??? nasze chlopaki mialy bakteryjne zapalenie spojowek pozarazali wszystkich ale juz nam przeszlo krople do oka zdzialaly cuda. pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my z hubim walczylismy od samego poczatku wiec on nie mial. za to oskar mial.. i mielismy zabieg... chociaz to za duze slowo. poszlismy do pediatry ona dala skierowanie do chirurga i poszlismy obejrzal siusiaka i stwierdzil ze tzeba naciac zapisal nam masc emla znieczulajaca i kazal nasmarowac godzine przed nacieciem oczywiscie balam sie ze zle mu znieczulilam. ale bylo oki. sam zabieg to minuta. i nic nie boli. oski nawet nie zaplakal. za to jak znieczulenie zeszlo to dostal temperatury, co siku to ryk i tak przez 2 dni kazal nam codziennie naciagac ta skorke i polewac parafina zeby sie nie sklejalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnie i u nas jakiś problem z siusiakiem....zaczęło się gdy pojechałam do szpitala i kazałam mężowi obserwowac i delikatnie naciągać..ale tak tyci tyci.....zaczerwienienie zniknęło i teraz jest oki,mąż przejął inicjatywe i on się tym zajmuje....pokarze pediatrze przy najbliższej okazji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KASIU ,,Ciekawa jestem jak Tobie udało się RUSAŁKA "przekonać" Jerzyka że cycy be ??"
Musiałam przyjmować antybiotyk by nie wylądować w szpitalu na zapalenie płuc i byłam zmuszona odstawić Jerzyka 😞 owszem myślałam, że będzie trudniej ale dwie noce i zrozumiał że cycy nie będzie, w dzień było łatwo Go zająć czymś innym. No i udało się 🙂 teraz czasem pomaca cycy albo nawet poniunia ale mówi: cycy ma 🙂 i mamy spokój.
WIOLU jeśli chodzi o naszego siusiorka to przegapiłam wizytę u chirurga i przy najbliższej wizycie u pediatry wezmę kolejne skierowanie i zobaczymy co nam powie. Nadal nie odsłania się stulejka i jąderka nadal wędrują. Ale czasem są na miejscu więc mocno się nie przejmuję.

Dziś moje chłopaki szaleją na rowerze prawie cały dzień 🙂 🙂 🙂
[URL=http://fotoo.pl/show.php/270980_snb15616.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl//out.php/t270980_snb15616.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w identycznej sytuacji byłyśmy-Kamil też kilka dni nie pił z cyca bo ja miałam silny antybiotyk też na zapalenie płuc ale wróciliśmy na jego "prośbę" 😜

PIKNE TO NASZE MIASTO P O Z N A Ń DZISIAJ JAKO GOSPODARZ EURO 😉 CAŁE ZIELONE OD GRREN BOY jak siebie nazywają Irlandczycy i CZERWONO-NIEBIESKO-BIAŁE 🙂 od Chorwackich strojów i flag REWELKA! Atmosfera super ! Taka była juz przed południem w centrum Poznania-byliśmy sprawdzić osobiście 😉 FANTASYCZNIE JEST!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a zapewne chwile pozniej byla granda... hehe na starym rynku nie bylismy. ale widoki fajne.
co do mowy to nasz mowi pewnie tak jak wiekszosc podstawy. 🙂 ale w porownaniu do oskara to mowi super... chodzi mi o to ze oski jak mial 2 lata nie mowil nic... pojedyncze slowa. oski zaczal mowic jak poszedl do przedszkola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulkaa1990 napisał(a):
a zapewne chwile pozniej byla granda... hehe na starym rynku nie bylismy. ale widoki fajne.
.



he he granda była dzień wcześniej leciało szkło i krzesła rzucane przez chorwatów między sobą a do tego przyłączali się nasi 😁 a co impra to dawaj...aż do czasu przyjazdu policji, która stwierdziła że chłopcy źle się bawią 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil mówi: mama, baba, tata,tatuś,da,am,tu, JA 🙂, cycy, kici, zuzia (z piosenki), kaszi (na koparki), i śpiewa sobie " DU DA DUDA " i tańczy przy tym w kółko, po swojemu różne słowa śpiewa 😁...ale też jeszcze sporo na pokazywanieu nas z mruczenie "mmm". Kuma natomiast więcej niżbyśmy czasem chcieli 😁
Pozdrawiamy
ps. dzisiaj w strefie kibica w Poznania o 15.30 JARZĘBINA 😁 😁 😁 A po meczu (wygranym rzecz jasna przez Polske !!!!!!!!!!!!!!!!!!) około 23 iej OCEANA ta co spiewa oficjalną piosenkę EURO 2012 będzie na scenie w stefie! ZAPRASZAMY WIOJOJKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...