Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamuski, tez bym sie wybrala i pokibicowala naszym, dzisiaj ciezki mecz zapewne Ruskie nie odpuszcza nam 🙂
Moja tez wygadana, laczy zdania i ladnie odmienia, na dzien matki zapytalam sie jej jak ma na imie a ona Julia i tak chodzi i odpowiada jak ja ktos zapytac 🙂 Na spacerach mnie informuje: mamo uciekam! i goni przed siebie. A jak sie meczy przy czyms to mowi- oj bozie bozie nie moge 🙂 Gada na calego 🙂 Probuje uczyc ja piosenek albo wierszykow ale nie zbyt wspolpracuje
Kasiu nadal jestes w szpitalu? jak sie czujesz?
Pozdrawiamy wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jerzynka też gada na całego, odmienia i układa zdania 🙂 🙂 🙂
Powie wszystko i wszystko powtórzy mała gadułka 🙂 🙂 🙂 🙂
Najpiękniejsze słowa jakich używa brzmią : TATUT - znaczy Tatuś i MAMUT - znaczy Mamuś 🙂 🙂 🙂 🙂

Pozdrawiamy serdecznie 🙂 🙂 🙂

My też kibicujemy na całego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheheheh \"o bozie bozie nie mogę \" 😁 kochana Julia
no to widzę że po raz kolejny potwierdza się teza, że każde dziecko jest inne. Mój Wojcio tez niewiele mówi, raczej te same słówka, za to wszystko pokaże. ze słówek to mamoooo, tatoooo, baba, dziadzia, ciocia, dzieci, dzidzi, i wszystkich żegna "nia" kiedy ja mówię do widzenia , ten, tam, am ja , ty, ,siiii czyli kupa, sika sobie po nogach, ale jak chce kupe to zawoła i na nocnik siada. kiwa głowką jak za coś dziękuję, ach cóz za kulturalne dziecko 😉 zwierzątka nazywa dźwiękami które z siebie wydają, a więc, hau hau, muuuuu miauuu ihaaaaa itd. jakbyście zobaczyły jak świnkę udaje hahhahahaha ja mam koniec, a jak chce loda to paluszkiem pociera język tak śmiesznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu nadal jestes w szpitalu? jak sie czujesz?


jestem w domu...w miarę dobrze ...mam niesprawne ramie..ale myślę,że jakas rechabilitacja mi pomoże,mam też szczękościsk,a to mi troszkę przeszkadza i zupełnie nie czułe lewe ucho....ale to skutki uboczne...nadal czekam za wynikami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam kiedy Kamilek zacznie układać zdania ale chyba jak Wojtuś mówi słowa bez szału 🙂

Własnie wróciliśmy z my love z centrum niestety na strefe kibica już nie wpuszczali bo max wiary był i na starym rynku kibicowaliśmy ! Atmosfera super wiary masa-cudowne chwile, piękny mecz, szkoda że pierwszego gola nam nie uznali ale i tak jest dobrze! Z Czechami wygramy i odloot do ćwierćfinale!!!! POZDROWIENIA OD POZNAŃSKICH KIBICÓW! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha my tez mamy takie auto... do zestawu byly klocki hehe. kasiu zdrowiej. my nie bylismy w strefe we wtorek. noo a ja zmienilam kolor wlosow.. pierwszy raz w zyciu mam blond noo i zapuscilam wlosy. wkoncu wieczorkiem dodam fotki bo dawno nie dodawalam. pozdrawiamy z deszczowego dzisiaj poznania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mala z dnioa na dzien zaczela tak mowic, przed wyjazdem zaczynala ale jak pojechalismy do Torunia to tak sie rozgadala ze nieraz mi glowa peka 🙂 ale milo sl;uchac jak mowi, czasami probuje wymusic cos i udaje taka sierotke, podejdzie do mnie :mamuś plosie... i jak tu dziecku nieulec 🙂
Za to znowu mamy pampersy 🤨 sika po nogach i wcale jej to nie przeszkadza... jedynie na spacerach jak jestesmy i jest cieplutko to chodzi bez pampersa i smialo mowi mama sikku a w domu jakos niechetna.
A wasze maluchy nadal majapampersy?
KAsiu mam nadzieje ze te skutki uboczne przejda i bedziesz wpelni zdrowa, zycze jak najwiecej zdrowka. A dzieciaczki sliczne !!
Nie moge wstawiac fotek, nie wiem jak dodac bo nie chca sie wklejac poprzed otwarcie folderu, macie moze jakacs stronke? ta wczesniejsza co byla uzywana juz nie dziala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusalka1980 napisał(a):
My nadal jedziemy na pampersach, czekamy aż mama będzie miała wakacje to się nauczymy 🙂 🙂

Ja wklejam zdjęcia przez www.fotoo.pl i działa


Ja przez imageshack.us wklejam

Kamil też nie zaprzyjaźnił się jeszcze z nocnikiem i nawet nie myśli na niego siadać 😠. W ciepłe dni chodzi w majtkach ale nie robi na niego wrażenia jak są mokre i cieknie po nogach 🤢

Nowością u nas jest umiejętność picia przez rurkę którą Kamil opanował 5 dni temu i z kubka 360 stopni przerzuciliśmy się na taki z chowaną rurką. Pije o wiele chętniej z niego i uwielbia ogólnie pić wodę ewentualnie soki ale klarowne, nie gęste. 🙂

Kasiula ZDRÓWKA I WYTRWAŁOŚCI POZDRAWIAMY!

A NA JUTRO-DO BOJU POLSKO!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to do mam które nadal porównują swoje maleństwa z rówieśnikami :
,, Nie próbuj porównywać dokonań i umiejętności swojego dziecka i dzieci znajomych. Szczególnie, jeśli chodzi o to, kto już robi siusiu na nocnik, a kto jeszcze używa pieluszek. Podświadomie możesz zacząć przypisywać tej sprawie zbyt dużą wagę, a to utrudnia bezstresową naukę korzystania z nocnika. Każde dziecko uczy się opanowywania czynności fizjologicznym w swoim tempie. "
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rusalka1980 napisał(a):
A to do mam które nadal porównują swoje maleństwa z rówieśnikami :
,, Nie próbuj porównywać dokonań i umiejętności swojego dziecka i dzieci znajomych. Szczególnie, jeśli chodzi o to, kto już robi siusiu na nocnik, a kto jeszcze używa pieluszek. Podświadomie możesz zacząć przypisywać tej sprawie zbyt dużą wagę, a to utrudnia bezstresową naukę korzystania z nocnika. Każde dziecko uczy się opanowywania czynności fizjologicznym w swoim tempie. "
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

I to jest prawda, ale mozna podzielic sie informacjami 🙂 Mysle ze tutaj sie tak nie porownuje jedynie z ciekawosci pytamy o dzieciczki 🙂
Ja juz zakonczylam pierwszy rok ! 😁 w koncu 🙂
A moj maz jedzie jutro do Warszawy do pracy 😞 moze za tydzien lub dwa wroci na weedend do nas... Ale piekna pogoda !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja w zyciu bym sie do tego nie posunela, ale masz racje co kraj to obyczaj 🙂
My kolejny dzien na dzialce od 11 do prawie 19 🙂 Julka troche sie spiekla, byla smarowna kilka razy ale chycilo ja. Za to ja caly dzien na sloncu i na zlosc mnie nie spieklo 😁 jutro chyba pojde w grzadki- o ile pojdziemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od soboty Jerzykowi znowu rozwiązał się język i zapytany w łazience co robi z uśmiechem odpowiedział : NIC 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Gada jak szalony wszystko co się do niego mówi 🙂 powtórzy każde słowo 🙂 i potrafi powiedzieć co chce i o co mu chodzi tak że wszyscy rozumieją 🙂
POZDRAWIAMY serdecznie jutro ostatni dzień w pracy a w piątek pożegnanie i W A K A C J E 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...