Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Super! Gratulacje dla Jerzyka!! Nasz Kamil "nadaje" niemal non stop i kazdego dnia nowe wyrazy powtarza ale zdaniami nie mówi no chyba że po swojemu "siakalaka" ostatnio śpiewa i mnóstwo innych "piosenek" w swoim języku. 🙂 Ciekawe jest dla mnie to że "siakalaka" też mówiła moja córka Paulina jak była w wieku Kamilka 😁 ale mówi że nie pamięta już co to znaczyło 😁 😁 😁. Wczoraj zakończylismy rok szkolny u Pauliny i też mamy WAKACJE!! Świadectwo ze średnią 4,9 w sumie niby nieźle jak na te gimnazjum ale w szoku byłam jak wyczytano z każdej klasy po kilka czasem kilkanaście osób ze srednią powyżej 5,5 a nawet 5,75... 🤪 w Pauliny klasie mają geniusza, który jak to powiedziała Pani dyrektor po raz pierwszy w historii szkoły będąc w pierwszej klasie gimnzjum jest Laureatem i finalistą kilku konkursów 🤪 chlopak z tego co wiem nie pisze nawet sprawdzianów np. z matmy tylko ma egzamin na koniec....hm ale ze swojej córki i tak jestem dumna że prawie utrzymała się na swoim poziomie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my rok przedszkolny tez mamy juz zakonczony. od wczoraj tez wakacje. za tydzien juz sie wyprowadzamy. juz po woli co niektore rzeczy zawozimy.
a tak z innej beczki jakimi dziadkami sa wasi rodzice??? bo normalnie moja mama na chlopakow patrzec nie moze wygania ich przegania, wysmiewa wczoraj wziela oskara z bozej łaski na dzialke mial zostac do jutra ale juz jej sie nie chce z nim siedziec i musielismy po niego jechac. ona nawet zostac z nimi na 5 minut nie chce a na spacerze nie byla z nimi nigdy... choc przepraszam z hubim byla jak wozek kupilismy zeby sie polansowac ja tak to widze. moj michal tez. ona jest tego zdania ze kto ma dzieciatko ten ma swiatko i uwiazany jest na 24h przez 18 lat. no normalnie az mi przykro jest jak widze inne babcie. bo dziadek jest ok zrobil by dla nich wszystko ale mama mu narzuca swoje zdanie. babcia na pokaz i tylko przy innych. za to do corek mojej siostry jest najlepsza babcia na swiecie. sesrala by sie za nimi. ehhh brak słow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiuka przykre jest to co piszesz ;( Ja bym chyba nie wyrobila bez babci... pomijajam fakt, ze siedzi z corka, jak chodze do pracy.. ale oprocz tego z ogromna radoscia bierze ja na spacer, na dzialke, tlumaczy wszystko...

Ehh.. a moze teraz jak urodzisz babcia sie zmieni??? Zycze tego z calego serca!!! Wiadomo, ze dzieci sa nasze , ale kazdy ma chec do odrobiny osobostego zycia!!!I fajnie by bylo gdyby dzieki babci, bylo to mozliwe!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tez maly cwaniak z Julki, pyskata sie zrobila 🙂 i tez powtarza wszystko, nawet jak oglada bajke to wylapuje slowa i powtarza, a ostatnio co mnie zdziwilo tosama powiedziala 'dowidzenia' jak ze sklepu wychodzilysmy. I ciagle 'loda chce' albo 'idziemy na loda' 🙂
Asiu moja mama jest 3tys kilometrow od nas, tzn teraz wlasnie jada no nas z Viviana, ale szczerze to oze z dwa razy wziela Julie, raz jak byla malutka i raz do parku, jakos sobie nie przypominam zeby wiecej ja brala, ale w sumie razem bylismy wszyscy i nie bylo takiej potrzeby zeby ja zabierala, jak szlismy na spacer to razem. Za to druga babcia, od meza... szkoda slow, nawet sie wnuczka niezainteresuje, odkad wyjechalismy z Sycylii (przeszlo rok temu) zadzwonila raz i to nawet nie na pierwsze urodziny. Miala poprostu jakas 'sprawe', ona tez jest tam gdzie moja mama 3tys km i spokoj mamy bez niej, ale na spacer to w zyciu bym nie dala jej Julki, jak dla mnie jest wogole nieodpowiedzialna mimo ze wyychowala dwojke swoich dzieci, nigdy jej nie dam Julki na spacer o ile wogole kiedys sie spotkamy z nia...
ALe upal i ile komarow 🤔 Julka sie podziebila pogoraczkowala dwa dni ale juz jest w iare dobrze, katar jedynie zostal.
PS www.foto.pl macie tam konto? kiedys mozna bylo skopiowa link BB...... i miniaturka odraazu wchodzila a teraz laduje mi sie zdjecie i konca nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Asiuka przykre jest to co piszesz ;( Ja bym chyba nie wyrobila bez babci... pomijajam fakt, ze siedzi z corka, jak chodze do pracy.. ale oprocz tego z ogromna radoscia bierze ja na spacer, na dzialke, tlumaczy wszystko...

Ehh.. a moze teraz jak urodzisz babcia sie zmieni??? Zycze tego z calego serca!!! Wiadomo, ze dzieci sa nasze , ale kazdy ma chec do odrobiny osobostego zycia!!!I fajnie by bylo gdyby dzieki babci, bylo to mozliwe!!!

hehe kochana ja w ciazy nie jestem... 🙂 i mam nadzieje ze juz nie bede hehe mam juz dwujkę. i obawiam sie tez ze nic sie ta moja matka nie zmieni. buziaki 🙂 dziewczyny mam jutro egzamin na prawko o 7 rano mam nadzieje ze bedziecie trzymaly kciuki za mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to sie melduje kochane... niestety teoria nie zdana 3 błędy szlag by to trafi... nastepny termin egzaminu to 14 sierpień na 7.00 jeszcze nigdy nie byłam taka wsciekla na siebie mialam podejsc beez nerwow na miekko a ja glupia sie zestresowalam.. ehhh ale pocieszam sie ze z 25 osob na egzamin praktyczny przeszla tylko 4. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia bywa, zadko kto zdaje za pierwszym razem.
Bylismy dzisiaj u lekarza ortopedy z Julia, dysplazja zanika nie potrzebna bedzie operacja, jedna glowka biodra mniejsza ale ponoc to nic sie nie dzieje.
Z powodu obciazenia ma koslawe kolanka, ale kosci sa prosciutkie wiec wyrosnie z tego tylko trzeba dopilnowac jej no i zrobilo sie plaskostopie z ktorym musimy walczyc i z koslawyi pietkami. Ale lekarz powiedzial ze wszystko wroci do nory tylko mamy kontrolowac ja i na zime kolejna wizyta i wtedy wkladki do butow 🙂 Ciesze sie ze nic zlego nie ma, chociaz moglabby byc calkiem zdrowiutka, ale lepiej i tak sie ciesze ze wyjdzie z tego z czasem 🙂
Miilej nocki i milego smazenia sie w domku 😁 Dwa lata temu to dopiero mialysmy wesolo z brzuszkami w takie upaly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, ja ze swojego prawa jazdy, które 15 lat temu zdawałam pamietam tylko tyle że trzeba było wkuwać, wtedy jeszcze w testach mogło byc kilka dobrych odpowiedzi itd..koszmar ale udało się za pierwszym razem, gorsza była jzada-egzamin bo od 7 mej do 14 tej czekałam na swoja kolej i jakoś tak wyszło że na końcu niemal jeździłam i zdałam tylko ja i jeszcze 1 osoba z 15 stu..też koszmar. Miałam gościa szczególnym nazwizku 😁 (Fafanow) i wymaganiach..jego ulubionym asem programu w nauce jazdy w zimie było ruszanie z ręcznego pod górą niemal pionową oblodzona na maxa...zgroza...do tego mój (wtedy przyszły) mąż, który jak w tv kazali nie wychodzić z domu z powodu gołoledzi kazał mi się ubierać i uczył jeździć tzn. wychodzic z poślizgów 🤪 ale dotąd mam prawko i uwielbiam isadac za kółkiem-może dlatego właśnie mój Boguś juz nie jednego uczył jeżdzić i każdy za 1 razem zdawał-POLECAM 😉...POWODZENIA NA KOLEJNYCH TESTACH!!

U nas też parno, upalnie jak we włoszech 🙂w niedzielę bylismy na pikniku szybowcowym koło Leszna i Kamil 1 raz jechał kucykiem! Był zachwycony-niczego sie skubany nie boi..POZDRAWIAMY!

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/421kopia.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7067/421kopia.jpg[/IMG][/URL]

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 LAT W ZDRÓWKU, WIELE UŚMIECHU I SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH DNI DLA PIERWSZEJ 2 LATKI NASZEJ JULCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka szłowa zapewne 🙂 może jakieś fotki wrzucisz Justynko? 🙂
Nas taka czeka za równy miesiąc 😎
KAMILEK ZAPRASZA MAKSYMILIANKA I HUBERCIKA Z BRATEM I RODZICAMI oraz chętnych forumowych kumpli oraz koleżanki 🙂 już dziś na swoją imprezkę urodzinkową, która odbędzie się 11 sierpnia!
kontakt z mamą [email protected] 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli dziekujemy za zaproszenie 🙂 napewno skorzystamy chyba ze nam cos wypadnie 🙂 my urodziny huberta spedzimy nad morzem. a z wakacji wracamy 8 sierpnia 🙂 wiec bercik urodzinki bedzie mial przy rybce hehehe. julcia jaka sliczna a jaka duuuza 🙂 hubi raczej kurdupelek przy niej hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/p1120316.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7612/p1120316.th.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/p1120288m.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/3434/p1120288m.th.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/444/p1120352.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/4352/p1120352.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakos dodalam 🙂 teraz juz bede wiedziala ktory sposobem dodawac zdjecia 🙂
Julia jest bardzo duza, pojdziemy na bilans dwulatka to pochwalimy sie, ale dzisiaj spodnie dalam jej na 110 🙂
JAk dorwe trzeci aparat to podesle zdjecie na rowerku. Moj aparat wyladowal w piaskownicy, chwila nieuwagi i Jula go sprzatnela ze stolika. Trzeba bedzie go dac do naprwy.
Maz w koncu zlapal sie do pracy wiec teraz z gorki.
5 sierpnia idziemy na wesele mojej siostry ciotecznej- tam jest na zdjeciu z Viviana i Julka.
11 sierpnia tez mamy zaproszenie na wesele mojej kolezanki ale nie damy rady isc.
Ale dzisiaj fajne ochlodzenie z 35 na 19, chociaz teraz juz dobilo do 25.
Tamto zdjecie takie troszke nieforemne, Mateuszowi glowa smiesznie wyszla 🙂
Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...