Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My też korzystamy z wolnego ile się da 🙂
Ja jutro już do pracy na dyżur a od 17-tego znowu wolne 2 tygodnie 🙂
Jerzyk ma od 27-go sierpnia dni adaptacyjne w przedszkolu 🙂 ciekawe jak mu pójdzie 🙂

GRATULUJEMY Julci my w trakcie pozbywania się pieluszki 😞 😞 😞 na koncie 1 kupka i 2 razy siusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 WOW u nas też wreszcie siusiu do kibelka lub nocnika już 2 dzień bez pampersa! z nocy suchy też był i po obudzeniu do nocnika siusiu poszło!! 🤪 cieszę się niezmiernie innym też gratuluję sukcesów 🙂 a Tobie Kasiula wytrwałości po tysiąckroć!!!!!! 😘 😘 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HUBERCIKU!!!!!! ........... 😘 😘 😘 😘 STO LAT !!!!!!!!

Ile w ulu pszczół robotnic,

ile pociąg mija zwrotnic,

ile kwiatów liczy łąka,

ile kropek ma biedronka,

tyle szczęścia i słodyczy

w Dniu Urodzin Tobie życzy Kamil z rodzicami i siostrą!

ps. Do zobaczenia w sobotę około 15.00 -Czekamy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak 🙂 U nas w sobotę Imprezka 🙂 Asiu zapewne znasz adres bo ja nie mam do Ciebie numeru na komórke. Mój znajdziesz na tej stronie www.roletyrzymskiepoznan.pl w zakłądce "kontakt". CZEKAMY na Was około 15.oo w sobotę 11 sierpnia 🙂 OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA 😜
ps. mam nadzieję że uda się zrobić w ogrodzie 😜 i pogoda dopisze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zyczymy udanej imprezy urodzinowej !
Napewno pogoda dopisze 🙂
My w sobote wybieramy sie na kolejne wesele, o ile Julka wydobrzeje.
Nagle zlapala ja goraczka katar i chrypka. Zobaczymy jak dzisiaj bedzie, jak gorzej to popoludniu idziemy do lekarza, chociaz chcialam ja ustrzeec bo lekarze tylko potrafia antybiotyk wypisywac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiessz co aniolku ja na twoim miejscu wybrala bym sie do jakiegos specjalisty chodzi mi tu o pulmonologa... wydaje mi sie ze ona czesto ostatnio choruje ciagle ma goraczke itd. przynajmniej ja takie odnosze wrazenie 🙂 oli nie mam adresu ale zdzwonimy sie. mam nadzieje ze jezeli nic sie nie wydarzy to na 100proc. bedziemy 🙂 oby pogoda dopisala. a co z lucynka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulkaa1990 napisał(a):
oli nie mam adresu ale zdzwonimy sie. mam nadzieje ze jezeli nic sie nie wydarzy to na 100proc. bedziemy 🙂 oby pogoda dopisala. a co z lucynka???



Lucynka z rodzinką będzie 🙂 czekamy. Adres: Miastkowska 88.
Do zobaczenia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ze skrajności w skrajność bo troszkę chłodnawo i mało słonka 😞
Włączyłam sobie dzisiaj kasete z nagraniem swojej córci (14 lat) gdy miała 2 latka 🙂 Wygladała jak Kamilek tylko że z kiteczkami 😁 ale ile mówiła 🤪 mówiła zdaniami już, opowiadała co w książeczce, szok!! Kamilek mówi coraz więcej słów powtarza (wczoraj:oko, buzi...) ale pojedyńcze słowa tylko 🙂 Ech dziewczynki spryciule są 😜 No ale pampersów już niemal nie używamy, kolejna noc i był suchy a rano "SI" do nocniczka było!! 🤪 Super sprawa!
Asiu do jutra! ZADZWOŃ!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wejdź na strone 🙂 Miastkowska 88 pisałam, to boczna od Złotowskiej 🙂 Ty kiedyś mówiłaś że przejeżdżałaś 🙂 i widziałaś napis nasz-szyld 🙂 na facebooku jak najedziesz na adres to się mapka włączy 🙂 także na pewno trafisz 😁 jak będzie trzeba to po Was wyślę szofera 😁 😁 Czekamy!! Kamilek czeka!! Kiełbaski czekają, kurczaczki się preparują, tort się piecze .... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bing.com/maps/default.aspx?v=2&pc=FACEBK&mid=8100&where1=+Miastkowska+88%2C+60-184+Poznan%2C+Poland&FORM=FBKPL0&name=Salon+Aran%C5%BCacji+Sp.+z+o.o.&mkt=en-US -mapka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulkaa1990 napisał(a):
byle by pogoda byla. hahaha to ja nie wiedzielam ze to taka powazna impreza z szoferem hhehe. damy rade. my z junikowa takze kątami pojedziemy co by szybciej bylo buziaki i do jutra



😁 pogoda jakaś będzie a jak taka do d... jak dzisiaj pod wieczór to w domku posiedzimy -się mówi trudno ale ogólnie prognozy są rózne raz z deszczem raz bez -dla Poznania. DO JUTRA!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...