Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasiula2 napisał(a):
oglądnęłam wszystkie 11 fimów.....nie ma konta na yutubie to nic wam nie pokarze....ale fajnie sie patrzy na wiosnę,lato w jeziorku.....mój mały tez tak ucieka jak tylko wyjdzie z wózka.....fajnie!!!


😘 😘 😘 😘 😘
Nudy bo po Nowym Roku zawsze taki letag u nas to się bawię ale dziękuję Kasiula.. 😘 🙂 Zdrówieńka by o Was złe zapomniało !!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula2 napisał(a):
oglądnęłam wszystkie 11 fimów.....nie ma konta na yutubie to nic wam nie pokarze....ale fajnie sie patrzy na wiosnę,lato w jeziorku.....mój mały tez tak ucieka jak tylko wyjdzie z wózka.....fajnie!!!


🙂 Kasiula załóz konto bo to 3 minuty Ci zajmie...wrzuć swoje filmiki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, my juz wczoraj wrocilismy do domu, ale chorzy. Julia dorobila sie anginy i jest na antybiotyku, ja to samo, paskudnie siee czujemy, najgorsza goraczka 38,6 i kaszel 🥴
mam nadzieje ze szybko sie wykurujemy, chociaz Julia juz 3 dni na antybiootyku i tylko lekka poprawa, goraczka spowrotem wrocila po dwoch dniach 🤨
zobaczymy jak dzisiaj noc przeminie, czy nadal lek bedzie dzialal przezz 2 godziny czy rozgoni goraczke, wrazie czego jutro idziemy do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek18 napisał(a):
Witajcie, my juz wczoraj wrocilismy do domu, ale chorzy. Julia dorobila sie anginy i jest na antybiotyku, ja to samo, paskudnie siee czujemy, najgorsza goraczka 38,6 i kaszel 🥴
mam nadzieje ze szybko sie wykurujemy, chociaz Julia juz 3 dni na antybiootyku i tylko lekka poprawa, goraczka spowrotem wrocila po dwoch dniach 🤨
zobaczymy jak dzisiaj noc przeminie, czy nadal lek bedzie dzialal przezz 2 godziny czy rozgoni goraczke, wrazie czego jutro idziemy do lekarza.


Pamiętaj że gorączka to też dobry objaw-organizm walczy z chorobą podwyższając temperaturę ciała. Brak gorączki czasem powoduje jeszcze dłuższą kurację..współczuję że musisz dawać jej antybiotyki-ale o tym już kiedyś "trułam" asiulce.. 🤨
Pozdrawiam serdecznie! Buziaki dla Julki niech się nie męczy i wraca do zdrowia! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek18 napisał(a):
Witajcie, my juz wczoraj wrocilismy do domu, ale chorzy. Julia dorobila sie anginy i jest na antybiotyku, ja to samo, paskudnie siee czujemy, najgorsza goraczka 38,6 i kaszel 🥴
mam nadzieje ze szybko sie wykurujemy, chociaz Julia juz 3 dni na antybiootyku i tylko lekka poprawa, goraczka spowrotem wrocila po dwoch dniach 🤨
zobaczymy jak dzisiaj noc przeminie, czy nadal lek bedzie dzialal przezz 2 godziny czy rozgoni goraczke, wrazie czego jutro idziemy do lekarza.


..i jeszcze zdecydowałam się jedno dopisać-w przychodniach panuje teraz tłok bo wszędzie mówią o nasileniu grypy w tym H1N1 /nawet znajomy ją nasz ma.. 😞 / czasem lepiej nie "biegać" tam za często a poradzić się lekarza przez telefon-nie narażasz dziecka i siebie na dodatkowe bakterie i wirusy których kumulacja jest w przychodni lekarskiej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym ją kurowałaś przed antybiotykiem?...mnie lekarka zawsze przy starszej córce uczyła: syrop z cebuli, cebion, sok z malin-najlepiej domowej roboty, na noc nacieranie maścią kamforową /nie pachnie ale skuteczne/, ciepłe posiłki i "niech walczy" dawała nam tydzień na domową kurację...gdy była starsza i umiała odpluwać to jeszcze płukanie gardła szałwią lub kiedyś można bylo dostać zioła jeżówki purpurowej też jako napar do płukania gardła...zawsze na tym kończyły się infekcje, bez antybiotyku. Do lekarki chodziłam w sumie tylko po to by osłuchała czy w oskrzelach czysto..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZDROWIA życzymy 🙂

My też wystrzegamy się antybiotyków, jak coś to robimy inhalacje, pijemy BioaronC, i często jesteśmy na dworze 🙂 🙂 🙂
Jerzyk zdrowy 🙂 a tatuś na antybiotyku 😞 mamusia walczy od tygodnia z gardłem 😞

Pozdrawiamy i życzymy wiele zdrowia w Nowym Roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia juz o niebo lepiej, juz zeszla jej goraczka. Za to na mnie przeszlo, wczoraj nie moglam zbic goraczki 39,6 przez kilka godzin.
Probowalam jej podawac syrop z cebuli ale wymiotowala mi po nim, pola sok z mali, jak juz kaszel przyszedl to pila sok z bzu, smarowalam ja Vickiem i Septolux do gardla bo plakala ze ja gardlo boli.
W nocy az drgawi miala z goraczki czipki nawet nie pomagaly.
Nic nie pomoglo adlatego poszlam do lekarza i odrazu powiedziala ze antybiotyk albo zastrzyki jak niepomoze.
Teraz bede musiala isc na kontrole zeby ja osluchala doktorka, a bierze antybiotyk Klacid.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek18 napisał(a):
Julia juz o niebo lepiej, juz zeszla jej goraczka. Za to na mnie przeszlo, wczoraj nie moglam zbic goraczki 39,6 przez kilka godzin.
Probowalam jej podawac syrop z cebuli ale wymiotowala mi po nim, pola sok z mali, jak juz kaszel przyszedl to pila sok z bzu, smarowalam ja Vickiem i Septolux do gardla bo plakala ze ja gardlo boli.
W nocy az drgawi miala z goraczki czipki nawet nie pomagaly.
Nic nie pomoglo adlatego poszlam do lekarza i odrazu powiedziala ze antybiotyk albo zastrzyki jak niepomoze.
Teraz bede musiala isc na kontrole zeby ja osluchala doktorka, a bierze antybiotyk Klacid.



Bardzo współczuję, przykro mi że Julka taka chora. 😞 Mam nadzieję że Cię nie uraziłam...wiem że Ci ciężko w sytuacji że dziecko chore 🤨
Prawdą jest że podstawa to trafić na mądrego pediatre...
Justynko na pewno wiesz iż każda choroba, którą organizm zwalczy bez antybiotyku - wzmacnia dziecko, po antybiotyku organizm potrzebuje wiele tygodni by "odbudować" florę bakteryjną i swój "system obronny". . 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli wiem ze antybiotyk jest ciezki, ale w tym czasie byliysmy w Toruniu i balam sie ze niedojedziemy do domu bo maz do pracy wraca od poniedzialku, wiec zgodzilam sie na antybiotyk. gdybysmy byli w domu to napewno bym sie nei zgodzila na niego...
Nie urazilas mnie, bo ja tez jestem przeciwna antybiotykowi, ale sa takie sytuacje ze trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli wiem ze antybiotyk jest ciezki, ale w tym czasie byliysmy w Toruniu i balam sie ze niedojedziemy do domu bo maz do pracy wraca od poniedzialku, wiec zgodzilam sie na antybiotyk. gdybysmy byli w domu to napewno bym sie nei zgodzila na niego...
Nieurazilas mnie, bo ja tez jestem przeciwna antybiotykowi, ale sa takie sytuacje ze trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaki fajny smieszek z Kamilka 🙂
Kasiu jak zdrowie? lepiej juz?
U nas calkiem dobrze, ja juz zdrowa a Julii katar zostal, ale musze podac antybiotyk do konca i na kontrole w przyszlym tygodniu musze isc bo czeka ja szczepionka i kazali nam sie stawic do kontroli 🤨 juz ostatnia szczepionka platna, co dostala do dziadka i babci to pol pojdzie na szczepionke,
Zima do nas wrocila, zasypalo nas 🙂 az lepiej sie patrzy przez okno na bialy swiat, nie jest tak ponuro gdy musimy w domu siedziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu dobrze ze powoli juz lepiej u was.
Ja dzisiaj wybralam sie do fryzjera zeby w koncu ktos kto sie zna na tym zszedl z mojego czarnego koloru ,ktory malowalam dobre 4 lata, bylam pewna ze uda sie i przeliczylam sie.
Nie dosc ze trzymalam swoje piekne odrosty przez 3miesiace i nie malowalam wlosow specjalnie zeby sobie teraz je rozjasnic, to fachowa pani fryzjer tak mi pomalowala ze mam czarne !! ale jestem wsciekla na nia !! 😠 myslalam ze z siebie wyjde jak zobaczylam efekt koncowy.
Nie dosc ze pomylila kolory zamiast jasnego to wziela ciemny braz to jeszcze conajmniej 10cm mi sciela wlosy a prosilam minimalnie koncowki.
Wiecej nie pojde do fryzjera 🤨
Za tojutro idziemy na kontrole z Julia i ze soba, bo pluca wypluje niedlugo.
Wybieramy sie na poszukiwanie samochodow, bo stwierdzila ze chce samochody miec a nie same lalki 🙂
Milego wieczoru i duuuzo zdrowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zwykla kontrola zakonczyla sie zastrzykami !!
Zapalenie oskrzeli ktore juz wpadlo w zapalenie pluc !! pieknie....
Co dziwniejsze ze antybiotyk nierozgonil tego. Powiklania po grypie.
Teraz biedne dziecko meczy sie z zastrzykami 😞 cale szczescie ze tylko 5, ale domiesniowo, chcieli zalozyc welfron i podawac dozyle ale nici z tego bo Julia wyrywalaby ciagle 😞
Julia ciagle placze ze pupa ja boli, nie daje mi ani na chwile odejsc a jutro czekaja mnie dwa egzaminy w szkole 🤔 nie wiem jak zalicze je 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
takie teraz grypsko paskudne panuje....że ciężko wyleczyć..trzymam kciuki by zastrzyki wam pomogły....A ty chciałas za jednym razem zmienić kolor z czarnego na jasny????przecież to niemożliwe ....ale wtopa z tą pomyłką fryzjerki,nie zazdroszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...