Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

witam mamuski!!
super dorunia ze zagladasz do nas i zawsze mozemy sie pytac o co kolwiek:P i korzystac z twojego doswiadczenie:laugh:

buziaczka to juz 13 tydz najgorsze mineło bedzie ok 🙃

a co do wozka to blagam was nie kupujcie tych na 3 kolach i tych na małych podwojnych , najlepsze sa te ze stabilnymi duzymi kolami ,nawet te ktore sa skretne nie sa super... i blagam nie idzcie za moda bo to glupota, rozgladajcie sie za duzymi gondolami bo nasze dzidzie zima beda juz spor a do 70cm gondoli juz nie wejdzie i to w ciuszkach i kocyku 😉 i jak w komplecie bedzie fotelik to z dobra podporka na głowe dzidziusia i szerokie szelki nie pasy... 😲 😎
wiem to z doswiadczenia i rozmow z mamami dzieci ktorymi sie zajmowalam 🙃 wiec kochaniutkie milych poszukiwan ale pewnie nie ma sensu wczesniej jak w czerwcu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 mi pomalutku rośnie brzusio,ale bardziej chyba z objadania się:P jednego dnia mam wilczy apetyt i mam ochotę pochłaniać jedzenie, a innego wszystko staje mi w gardle i czuję w buzi ten ohydny metaliczny posmak, siostry i szwagierka zaopatrują mnie powolutku w ubrania ciążowe, tak więc dostałam już ciążowe spodnie i sukienki 😉 te rzeczy są tak duże , jak sobie pomyślę że tak utyję aaaaaaaa:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć sierpnióweczki 🙂

ja też byłam sierpnióweczką, ale 2009. Tak podczytuje Was czasami ☺️ i zgodzę się z opinią Anycool co do wózków. Ja kupiłam wózek Kadex Elipse z mniejszymi kółkami z przodu i na śniegu prowadzi się fatalnie 😞 do tego gondolę ma taką średniej długości i musiałam już Grzesiowi zmienić na spacerówkę bo się w niej nie mieścił. Z jednej strony takie wózki z mniejszymi kołami z przodu zwykle mało ważą, są zwrotne i łatwo się składają - zajmują mało miejsca, to na ich plus. Minusem jest właśnie ciężka jazda po śniegu i dość krótka gondola.

Macie jeszcze sporo czasu na wybór wózka, ale warto przemyśleć czego oczekuje się o wózka, w sklepie trochę go poprowadzić, zobaczyć jego ciężar itp 🙂

Mam o waszego wątku sentyment, bo przypomina mi się swoja ciąża, przebiegała praktycznie w tym samym czasie co Wasze 🙂

pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczka powiedz mężowi że obecność na usg to sama przyjemność 🙂
ja byłam dzisiaj z moim mężem, był uszczęśliwiony jak zobaczył Fasolkę na ekranie. Myślałam ze podskoczy z radości. Wcześniej jednak uprzedziłam go, że usg jest dopochwowe - nie miał nic przeciwko, patrzył tylko na ekran 🙂
Lekarz wydrukował nam zdjęcie, będziemy zbierać kolejne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂!

Miło powitać kolejną sierpnióweczke 🙂 Kalorlu szczerze powiedziawszy to Ci zazdroszcze 🙂 u mnie jest odwrotnie czyli nudnosci są... inne atrakcje też: 🙂
Swoja droga zastanawiam sie jak to jest cieszyc sie z wizyty u ginia... pomimo tego ze uwazam ze moj jest b.dobrym lekarzem to niestety ja szczescia nie mam... Wy kochane chodzicie co miesiac ogladac maluszka a ja co tydz. u niego goszcze, wczoraj dostalam kolejny antybiotyk... czasami juz poprostu nie ma sie sił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczka nie moge sie doczekac co napiszesz jak miewa sie dzidziuś mam nadzieje ze świetnie to juz 13 tydz wiec najgorsze za wami... trzymam kciuki ... mam nadzieje ze do konca bedziemy sie trzymać wszystkie:P

mi brzuszek zaczyna intensywnie rosnąć choć czasem sie smiejemy ze jak malenstwo spi to brzuszek sie chowa ... już nie wchodzwe w żadne swoje dziny a najleprze jest to ze przytylam tylko 1kg od poczatku ciazy wiec niewiele... malenstwo w 11 tyg mialo 4,3cm wiec w sam raz:P wiec sie nie martwie.... a jak u was brzuszki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczyny
Ale Wam fajnie, że możecie sobie tak poleniuchować 🙂 U mnie w pracy urwanie głowy, nie ma mowy jak narazie o chorobowym. Przychodze do domu i już nie mam na nic siły. Chodze spać przed 21.00. 🙂
Co do samopoczucia to ok. Wydaje mi się , że brzuszek się już nieco powiększył 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sara co do pracy to nie ma nic wazniejszego niz twoje zdrowie i waszej dzidzi nie warto przeceniać pracy nad zdrowie wiem cos o tym ... a w pracy musza sobie poradzić ... nie namawiam cie do złego ale idź na zwolnienie jakies 2 tyg ci sie przydadzą... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie ja bym uwarzała...WEŹ ZWOLNIENIE chociaz na jakis czas.

Jestem po wizycie!!!!! [size=4]WSZYSTKO DOBRZE

Mam aż 10zdjęc z usg bo poprosiłam że chce dużo! 😆 Zakochałam sie w mojej dzidzi!!!!!!!! Matko jakie fajne!! Jutro wkleje i Wam pokaże 🙂 jak mój ukochany mi zeskanuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...