Skocz do zawartości

Kulka na brzuchu ? | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!!!
Dziwna sprawa...leżę sobie dzisiaj i nagle czuję dlelikatnie jak Mały się przesuwa a po chwili koło pępka,trochę poniżej...wyrosła mi mała kulka...takie wybrzyszenie a jak przyłożyłam rękę to po chwili wybrzuszenie zniknęło!!!
Czy to Mały się tak rozpycha???
Byłoby to pierwszy raz tak mocno,bo do tej pory czułam delikatne łaskotanie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio, to pewnie Twoje maleństwo Cię boksuje;-)
Kochana, ale Ci zazdroszcze!
U mnie 24 tydzien się zaczął i oprócz łaskotek, drapania i delikatnych kuksańców, niestety niewidocznych gołym okiem nic większego się nie dzieje.
Wraz z moim narzeczonym z utęsknieniem czekamy na choć maleńkie wybrzuszenie:-)) jak na razie nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść dziewczyny jasne że to wasz maluszek się rozbija 😁 😁 Ja jestem juz w koncówce 35 tc i teraz już maluszek mój mniej kopie ale za to się wypycha i właśnie zostają takie wybrzuszenia ale to jest piękne i niesamowite uczucie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio wlasnie dopiero w pt, to 26tc pierwszy raz. A nie wiesz jakie jest ułozenie, u mnie własnie podłuzne miednicowe tez nózkami to dołu, ale lekarz mówił ze chyba sie obrócił ostatnio bo serduszko było inaczej niz wcezsniej bardzo nisko, i moze dlatego dopiero teraz te wybrzuszenie było widac. Ale ja czułam jak sie chyba obracał maluszek, brzuch mi tak wydeło, nabrzmiały był okropnie, trwało kilka minut i juz potem nic takiego nie było, byc moze wtedy sie obróciło maleństwo Kochane. Bardzo by było fajnie bo licze na naturlany poród 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnio jakieś 3 tyg. temu Leonek w trakcie badania 4D i echo serca ułożony był przekomicznie, bo nógami się zakrywał ;-) w dodatku przytulił sie do łożyska i buziaczka nie można było dobrze zobaczyć:-( Teraz mam wrażenie, że nóżki ma w dole, bo czasem czuję kopniaczki do wewnątrz.
No nic pozostaje nam czekać do 2-go grudnia, wtedy mam wizytę, już nie mogę się doczekać!!! Zobaczymy Leonka i jego ułożenie, no i może tym razem pokaże swoją buźkę:-)
Strasznie Ci zazdroszczę, że widziałaś gołym okiem jak Ci się brzuszek rusza!!! To musi być niesamowite!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio a ja nigdzie nie chodzę 😞 Miałam ochote sie gdzies zapisac, ale nie wiem nawet gdzie u nas w Białymstoku sa takie atrakcje dla kobiet w ciąży. a poza tym zima i nie wiem czy teraz sie gdzies zapisywac, zaraz po basenie to mnie angina złapie, to moja standardowa choroba i troche sie obawiam ze jak sie pobasenuje czy zziajam na aerobiku, choroba gotowa. nie wiem co gorsze dla dzidziusia, brak ruchu czy choróbsko 😞PS. A do szkoły rodzenia chodzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, jeszcze nie chodzimy, czekamy na jeszcze większy brzuszek ;-) A po baseniku suszę włoski dokładnie i ciepło się ubieram, odpukac jak na razie jestem zdrowiutka. Zresztą na ćwiczenia musiałam się zdecydować, bo miałam ogromne bóle w odcinku lędźwiowym, więc mój ginekolog tak mi poradził. Ćwiczenia w trakcie ciąży, ogólnie bardzo pomagają w porodzie, mięśnie nie są zastygłe i łatwiej jest urodzić.
Na prawdę POLECAM!!! Trzeba sie ruszać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi hi 🙂 nasze maleństwa kochane!!!
ja też nie czuję cały czas,na razie tylko ten jeden raz taka kulka się zrobiła,może dlatego aż tak ją było widać,że jestem szczupła,brzuch mam od dołu na razie
czekam na następne "kopniaki"
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!! ja to mam kilka razy dziennie takie wybrzuszenia, na początku myslalam ze cos sie zlego dzieje i nawet polecialam do lekarza, ale okazalo sie ze to malenstwo sie tak prezy. pierwsze ruchy poczulam w 17 tyg i od tej pory kopniaki sa mocniejsze a te :kulki: na brzuchu coraz czesciej sie pokazuja szczegolnie jak siedze w zlej pozycji. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny 🙂
Po wczorajszym pierwszym "wybrzuszeniu" rano powtórzyło się to parę razy,tak na chwilę twardnieje-czuję jak Mały się przewraca- a jak dotykam to czuję chyba swoje maleństwo !!!???
Aż mi łezka wczoraj ze wzruszenia poleciała.
Poisujcie jak Wy to pierwszy raz poczułyście!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc dziewczyny u mnie maluszek już mniej kopie za to są tak jak piszecie " Kulki na brzuchu " bardziej to się odznacza. 🤪 🤪 🤪 Ale jest to najcudowniejsze uczucie jakie może być 😁 i wcale bym tego nie zamieniła :laugh: Pozdrawiam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...