Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witamy serdecznie :laugh:

po pierwsze serdeczne gratulacje :laugh:
podobnie jak moja koleżnaka życze spokojnej ciąży
i naprawdę mimo, że to aż 9 m-cy to baaardzo szybko mija 😉

a na marginesie dodam, że nie mogłyśmy się doczekać wrześniówek 2010 🤪

w razie wątpliwości i pytań chętnie słyżymy pomocą wrześniówki 2009 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wrześniowe mamusie 🙂 Narazie dwie, ale niebawem będzie Was pewnie więcej 🙂 🙂 🙂
Serdeczne gratulacje, czeka Was cudowny okres, cieszcie się nim i dbajcie o siebie i Wasze fasolki 😉
Dołączam się do moich psiapsiółek wrześnióweczek 2009 i zapraszam do nas na wątek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze 8 miesięcy ale damy radę co to będzie jak się pojawi na świecie 😲
ważne aby urodziło się zdrowe
1 moja wizyta u gina KOSZMAR - potwierdził wtedy ze jestem w ciązy - ale podejrzewał drugą ciąże pozamaciczną -( inny na drugi dzień poinformował na szczęcie że to fałszywy alarm
ciąża wygląda na 4 tygodniowa, a według ostatniej miesiączki powinna by 8 tygodniowa, a wynik beta HCG- rosnący (LEKARZ poinformował że wszystko sie może zdarzyc albo się rozwinie albo....
Idę do lekarza 28.01 - i wszystko będzie jasne czy ciąża rozwija się prawidłowo czy nie 😞 Trzymajcie kciuki
Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko lapka79 trzymam wielkie kciuki, jestem pewna, że wszystko będzie ok 🙂
Ja też jestem wrześniową ciężaróweczką 😁 wizytę u ginekologa mam dopiero na piątek bo wcześniej się nie dało. Jestem ciekawa co mi powie, bo ciąży tak naprawdę jestem pewna w 100%. Nie tylko po testach ale i po obserwacji własnego organizmu 😉
Matko nie mogę się na niczym skupić, zwłaszcza w pracy i mam non stop przyklejonego do buzi mega banana 🤪
Wy też dostałyście na poczatku takiej głupawki? 😮
ściskam wszystkie mamusie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Matko Arano 😉)))
niestety nie mam takich głupawek, natomiast węch mam jak myśliwski pies :laugh:
Nie piję kawy od tygodnia a wcześniej piłam 2, 3 dziennie
Jeśli ktoś niósł kawę na korytarzu w pracy to idę jak piesek za zapachem 😉)
Pozdrawiam wrześniówki - jest nas już TRZY !!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha 😁
A ja dostaję powoli małej paranoi bo zawsze wydawało mi się, że ciąża powinna mieć więcej objawów... Dziś nie mogłam spać bo miałam wrażenie, że mnie podejrzanie nic nie boli i aż rano dla spokoju sumienia zrobiłam sobie kolejny teścik 😮 pozytywny rzecz jasna 😉 Kawy nigdy nie piłam więc jak w pracy mi kawę z ekpresu pod nosem parzą to mnie nie rusza. Za to przedwczoraj opyliłam przed snem litr pomarańczowego soku bo na samą myśl dostawałam ślinotoku (tego z całej pomarańczy :P )
Hihi na tą kawę to się chyba kiedyś trzeba będzie spotkać 😉
ściskam Ciebie i resztę boskich mamusiek! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh:
JA z kolei myślałam, ze początki ciąży sa bez objawowe- ( tzn oprócz wymiotów 😉)) jak nie dostałam okresu to myślałam, że boli mnie podbrzusze własnie na okres, ale jak zobaczyłam dwa paski na testerze to wpadłąm w panikę i telefon do mamy
JESTEM w ciąży i brzuch mnie boli !! a ona na to że to normalne !! 😆
No to aby potwierdzić słowa rodzicielki zajrzałam do internetu iii... uffff faktycznie że bóle to normalka :laugh: :laugh:
Teraz też mam delirkę ze jak mnie nie boli to dzieje sie coś złego 😉)) ALE NIE WSZYSTKO JEST I BĘDZIE OKI 😉)
arana I Inne MAMUSKI damy radę
🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Martusiu 🙂 no to jesteśmy już 4 mamuśki 😁 ale fajnie 😁

Kurde lapko a u mnie własnie nudności to jest jedyny objaw jakiego nie mam 😲 Przez co do samego końca nie mogłam uwierzyć, że jestem w ciąży 😉 Mam nadzieję, że skoro nie przylazły to już nie przyjdą...? haha :laugh:

Jezu jak następnym razem nic mnie nie będzie bolało to się udaję do Ciebie jak w dym 😁 wiesz jak podnieść na duchu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie jeszcze male brzuszki!

Dołączam do was!
Planowany poród 16 września 2010.
Juz w pon mialam 2 kreski na tescie - radosc niesamowita, ale tez troche obaw - pierwsza ciąża - poronienie rok temu. 😞
Ale teraz trza byc dobrej mysli!
Z pierwszych objawów zauwazylam na razie ciagłe siusiu i bolacy przy tym pecherz jakby mi sie cos w srodku miesce zaciaśnialo i bolace piersi.

Dziewczynki, trzymam za nas wszystkie kciuki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...