Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

iwwwa nie ma za co przeciez od tego tutaj jestesmy prawda zeby sie wspierac hmmm z tymi bolami to nie wiem co ci odpowiedziec ja ponad trzy miesiace temu tez mialam bole brzucha i kregoslupa i plamienie ale lekarz nic mi na to nie przepisal nawet L4 nie chcial dac a ja nawet nie umialam umyc garnkow tak bolalo potem sie okazalo ze chodze tydzien z ciaza obumarla ale to inna sprawa wiec idz jak najszybciej sie da do lekarza ja mysle ze bedzie dobrze tylko nic nie dzwigaj i nie naciagaj sie i bedzie dobrze 🙂 bede trzymac kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja jako tako tez nie mam jak narazie objawow tyle ze cyce bola i rosna okresu nie mam hehe jak kazda z nas 😉 i czasem zakreci mi sie w glowie no i ostatnio lubie bardzo spac ehhh i to mnie przeraza bo tak mialm przy synowi i gdzie siadlam to spalam do 9 miesiaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe cyce jak donice dobry rym hihi rozbawilo mnie to to sa my dwie 🙂 bo juz myslalam czy cos nie tak ze mna cos teraz mnie tak lekko kluje w lewym boku ale kolezanka mowila ze tez tak miala i lekarka powiedziala jej ze macica sie rozciaga hmmm dosc ciekawe bo tak nigdy nie mialam no chyba ze zapomnialam bo dawno to bylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa wspolczuje ci ja sie nie ciesze bo jeszcze moga mnie dopasc ehhh dobra dziewczyny ja uciekam nyny bo do pracy trzeba isc na rano a tak mi sie nie chce masakra zycze milej nocy 🙂 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>ani85 napisał:
myślę, że tak może być 😉 czy tylko ja prócz senności nie mam żadnych objawów? .
piszcie czy tylko ja jestem jakaś inna


ani85,ja sie cały czas czułam normalnie,tylko cyce miałam ciut większe.
dopiero ostatni tydzien dał mi sie we znaki,nie wymiotuję,ale strasznie mnie mdli wieczorami i w nocy,no i żołądek mnie gniecie (jak po ostrej imprezie 😉).O wizytach w kiblu nie wspominam,z czasem chyba tam się przeprowadzę 🙂

I potwierdzam dziewczyny-cyce jak donice ,hehehhe

A bólami brzucha za bardzo sie nie przejmujcie,mi dziś ginka powiedziała,ze jeśli nie są to bóle skurczowe(wrażenie parcia na mocz) to może to byc po prostu powiększająca się macica.
Chyba,że pojawi się plamienie albo dziwnie wyglądające upławy-wtedy to juz ciut gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Moni di kurde widzę ,że nie jestem sama...ja tak samo nie miałam zbytnio problemów z cerą ,a teraz dzień po dniu wygląda ona coraz gorzej...mam nadzieję ,że to minie 🤢 nie wiem jak mam sobie z tym radzić i co mogę stosować...jak będziesz miała jakiś skuteczny sposób na zapobieganie to daj znać... 🙃 pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie dziewczyny mam pytanko...może któraś się zna...odebrałam dziś wyniki badań krwi i 3 wskaźniki mam na poziomie wysokim :
-WBC mam12.1 ,a norma to:4.0-10.0
-%GRA mam 76.2,norma to:43.0-76.0
-#GRA mam 9.3,norm to:1.2-6.8
wie może któraś co to oznacza ???? 😮 do lekarza idę dopiero 3 lutego i trochę się martwię... 🤨
w necie nic sensownego nie mogę na ten temat znaleźć... :pinch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siedzę i siedzę myślę i myśle czego najbardziej mi brak ...
SNU, SNU SNU

Zwolniłam się dzisiaj z pracy po 2 dniach od powrotu ze zwolnienia z bólami mięśni- jak grypa i spałam w domu 2 godziny :laugh: 😠
Zawsze śpię nie mniej niż 8 godzin 🙂
Chyba są to chyba objawy ciąży 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny,ja mam ten sam problem-zawsze cera jak u niemowlaka a teraz co jakis czas wulkan się pojawia 🥴
Mam nadzieję,ze to prawda,ze w 2 trymestrze problemy z cerą sie kończą ,bo hormony przestają szaleć i wszystko się normuje. Oby.
do kosmetyczki tez nie warto iść,bo ponoć wszystko dłużej się goi.zostają tylko toniki i maseczki odżywcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Ja też Z moich wyliczeń jestem na wrzesień . Dzis po pierwszym usg niestety nic nie widać ide więc za tydzien. A starałam sie o fasolkę jakiś czas zrobiłam już z 20 testów i zawsze nic aż tu nagle 3 pozytywne . Więc się ciesze. Lekaż też mówi ze to ciąża na pewno tylko jeszcze ... mam obiawy zgaga dziwny smak w ustach ciągle jem bolące piersi już od ponad 3 tyg. 🙂 mam nadzieje że już za tydzień zobaczę swoje maleństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ani85 dzięki za linki wg nich powinno być wszystko ok ,bo w ciąży ma się podwyższony poziom WBC itd.,ale na początku mnie to wystraszyło 😮 he he.

hejka aldonka2020!
gratuluję udanych starań he he.Na pewno na następnym usg zobaczysz maleństwo...to jest super chwila...mi łzy same słynęły jak zobaczyłam naszą Dzidzie i jej bijące serduszko.. 😘 😘 pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...