Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczynki z "nadzieniem"
ja temu lekarzowi ufam i jak mowi ze mam brac i do nastepnej wizyty koniec z sexem to tak ma być jak by nie było przyjmował mnie i siostre na świat więc wie po co i na co mam to brać i jako jedyny wytłumaczył moje dziwne wyniki toxo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej laseczki 🙂 oczywiscie musialam nadrobic zaleglosc...:P hehe norma 🙂 nie wiem na co ta luteina,ale mysle ze lekarz wie co robi i nie zaszkodzi to ani mamusi ani bablowi 😘
Ja mam zatydzien wizyte i lekarka powiedziala ze tez bede miala badania genetyczne faldow czy z moim Juniorkeim wszystko ok, a znowu u lekarza, u ktorego mialam 1 wizyte to mowil o badaniach prenatalnych w Poznaniu w formacie 4D ale znajoma mowila ze zadko wysylaja mlode dziewczyny na badania prenatalne ze to tylko jest kiedy ciaza jest w wieku ok 40 czy jak tam. wiec nic nie wiem..heh

ja paczkow zjadlam 4 😁 z takim smakiem ze do dzis mi sie nimi odbija...ale warto bylo:P hihi slodyczy nigdy nie za malo:P
i dzis po kilku latach przerwy zaczelam malowac 😁 tak sie wyciszylam uspokoilam... 🙂 polecam 🙂

a imiona..hm ja tam nie mam z tym problemu, tatusiek wybral sam..heh Majeczka albo Marcel 🙂 ale najwazniejsze zeby zdrowe!! 🙂

dziewczynki wypedzcie ten wstretny katar 🙂) 3mam za Was kciuki 🙂 zdrowka i buziaki dla Was i Juniorkow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki.
ja zjadłam 1,5 pączka i pewnie zjadłabym więcej, ale jak zjadłam tyle to stwierdziłam, że dość i to bez żadnych pomocy mdłości, bo mdłości minęły i mam nadzieję, że już nie wrócą 😁

Dzisiaj rano miałam wizytę i wszystko jest w porządku. Jedyne, co lekarza zdziwiło, to moja anemia. Powiedział, że szybko mam anemię. Ja zawsze w ciąży miałam anemię, ale nie pamiętam czy poprzednimi razami też tak szybko czy później. Tak czy owak muszę wcinać żelazo.

Mnie też męczy katar, ale zatokowy z ropą. Już 4 nockę miałam problem przespać, ale w końcu poszłam do apteki i dostałam jakieś krople homeopatyczne na zatoki. Na razie działają.

Teraz odliczam termin wizyty na badania genetyczne, bo nie mogę się doczekać, kiedy znów dzidzinkę zobaczę, no i z moim m zamierzam iść i w ogóle chcę poprosić o płytkę z nagraniem, bo chciałabym chłopakom pokazać, jakiego maja braciszka lub siostrzyczkę. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 długo się nie odzywałam, ale czytam cały czas co piszecie 🙂 jakoś nie miałam na nic sił.. wy pisałyście że już mdłości minęły a ja dalej się źle czułam, w dodatku jakieś humorki takie mam że byle co płaczę, mąż już nie może ze mną wytrzymać. Nie chciałam Wam tu przynudzać, wiec piszę dopiero teraz. dziś już jest lepiej, mdłości prawie minęły bo tylko samym wieczorkiem je mam, tak cały dzień spokój, no i zgaga też przeszła 😆 mam nadzieję że będzie już tylko lepiej. Co do brzuszka to mi się też wydaje że troszkę już widać, ale spokojnie do tego podchodzę póki co, lepiej niech za szybko nie rośnie bo się w nic nie zmieszczę. Cały czas w dresie chodzę, mój ulubiony strój to dżinsy, a teraz w żadne się swobodnie nie mieszczę, jeszcze ich na siebie wciskam jak gdzieś wychodzę ale przy dłuższym siedzeniu muszę rozpinać 😉 Co do chorowania to mnie na szczęście jeszcze nic nie dopadło, ale zobaczymy jak to bedzię bo wczoraj trochę zmarzłam bo auto czyściłam na podwórku a dziś cały dom wysprzątałam..no i teraz padam na twarz. W niedzielę mnie czeka rodzinny obiad (rodzice +teściowie), jak ja nie lubię takich spotkań :/ co do teściowych to współczuję każdej która ma z nimi problemy. Ja mam! Ale odkąd jestem w ciąży to nawet jest spokój 🙂 nie słyszę żadnych uwag jak narazie. 🙂 pozdrawiam wszystkie brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he ania87 współczuję Ci problemów z teściami...ja na szczęście nie mogę narzekać...rozpieszczają mnie jak tylko potrafią ,a to owoce a to warzywka,jogurciki he he.Teściowa już buszuje w sklepach dla dzieci i przebiera w kaftanikach:laugh: non stop pytają jak się czuję 😆 miłe ,ale czasem bardzo śmiesznie wyglądają w tej roli...ania87 może jak dzidzia przyjdzie na świat to teściowie Twoi już na stałe zmienią się na lepsze...tego Ci życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula88 napisał:
znajoma mowila ze zadko wysylaja mlode dziewczyny na badania prenatalne ze to tylko jest kiedy ciaza jest w wieku ok 40 czy jak tam. wiec nic nie wiem..heh


pierwsze słyszę,teraz to chyba standard ,że kazdą ciężarną wysyła się na prenatalne...Ja wole zapłacić te 200 zeta i mieć spokojną głowę,na badaniach nie ma co oszczędzać.
Jak lekarz odmawia tego badania wniosek jeden-trzeba zmienic lekarza.
Chociaz niektórzy do tego podchodzą trochę zbyt luzacko,zrobia przez całą ciążę 3 usg,badanie krwi i moczu,a jak dziewczyna domaga sie dodatkowych badan to sie dziwia po co chcą je robic...apotem zdziwienie ,ze anemia czy jakies inne gówno.

iwwwa napisał: A powiedzcie, czy zauwazylyscie jakies zmiany w piersiach? To znaczy nie chodzi mi o wielkość, bo to pewnie wszystkie zauważyłyśmy, ale chodzi mi o jakieś zmiany brodawek.


U mnie brodawki już dawno pociemniały- niuniom będzie je łatwiej namierzać 😎

Amarta, współczuje bólu zatok, znam ten ból 😞 systematycznie choruję na nie 2 razy w roku, jesienią i zimą, ale tak mnie bierze, ze nawet zęby mnie bolą no i tylko antybiotyk wtedy działa…mam nadzieję,ze w tym roku wiosna się uchowam jakoś :/
Sioperka22,zycze dużo cierpliwości co do teściów..ja bym chyba ocipiała, jakby tak nade mną skakali..co za duzo to niezdrowo… u nas rodzinka nadal nic nie wie może po nast. Wizycie za tydzień powiemy…a jak wytrzymamy to może dopiero na Wielkanoc,heheheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laski 🙂
Amisu ja nie twierdze ze mlodych dziewczyn na te badania nie wysylaja, tylko ze czesciej wysylaja na nie kobiety ktore zaszly w ciaze w poznym okresie, albo u ktorych w rodzinie wystepuja jakies wady genetyczne itp. A tez kazda z nas widzac ze lekarz ma gdzies i nas lekcewarzy nie robiac zadnych badan chodzby kontrolnych zmienilaby lekarza.

gratuluje Aniuuulka2803 🙂:*

zdrowka kobitki Wam i dzieciaczkom 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, co u was?
Ja jestem teraz troszkę przemęczona niewyspaną nocą, bo Kubuś miał 39,4 gorączki, a to typowy facet,który (jak jego tatuś 😉 )przestawia dom do góry nogami z powodu każdej dolegliwości. Tak więc w środę dostał ospę od braciszka i dzisiaj jest drugi dzień temperatury, więc powinna się dzisiaj skończyć. Mam na to ogromną nadzieję.
A co u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wrześnióweczki,

badania prenatalne lekarz powinien wykonać u każdej kobiety po 35r.ż. lub gdy są jakieś wskazania genetyczne..
Normalnie lekarz mierzy przezierność karkową i wtedy jest wszystko jasne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze ze masz nie wesolo z nimi obaj chorzy... Ale to tak w rodzienstwach jest ze choruja razem no nie? jak goraczka sie skonczy to drapanie ostre sie zacznie...biedactwo;* trzymam kciuki zeby ta goraczka go puscila... 🙂


ja dzis mialam turbodoladowanie jakies wiec w pelni wykorzystalam na porzadki...
naszczescie mdlosci minely calkowicie 😁 😁
dzis wkoncu musze sie ogarnac i wyjsc do ludzi bo oszalec mozna ciagle w 4scianach...:P

pozdrawiam :*




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczor witam nowa mamusie u nas 🙂 ja dzis spaica jestem troszke posprzatalam i to wszystko i sie obijalam amarta wspolczuje ci ja juz to przerabialam tez bym gdzies chciala wyjsc na chwilke chociaz ale nie moge 😞 milego wieczorku zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani85 no niezle poszlalas mi juz powoli mdlosci przechodza czasem sie napatocza i zaczynam papusiac tylko czekolada mi nie podchodzi jezu znowu spac mi sie chce a mali nie daja pospac ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula88 napisał:
Hej laski 🙂
Amisu ja nie twierdze ze mlodych dziewczyn na te badania nie wysylaja, tylko ze czesciej wysylaja na nie kobiety ktore zaszly w ciaze w poznym okresie, albo u ktorych w rodzinie wystepuja jakies wady genetyczne itp.


ja po prostu jestem zdziwiona,bo w moim otoczeniu,wśród mam w wieku 22-30lat nie ma chyba ani jednej która genetycznych nie miałaby zleconych.

No i witamy kolejne wrześniówki!

amarta,dużo zdrówka dla twojego kawalera!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć, Dziewuszki!

Nie odzywałam się, żeby nie zapeszyć, ale niestety nie pomogło. Już jestem po zabiegu i z wrześnióweczek 2010 się wypisuję. Konta na "brzuszku" nie kasuję, bo dajemy sobie trochę oddechu i jak tylko dostanę zielone światło od mojej gin - próbujemy jeszcze raz!

Życzę Wam i Waszym maleństwom dużo, dużo zdrówka - obyście ani chwili nie musiały się martwić podczas tych 9 miesięcy, a jedynie cieszyć i dzielić to szczęście z Waszymi najbliższymi.

Pozdrawiam serdecznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ PolaNegri bardzo mi przykro 😞 ,ale dobrze,że masz takie nastawienie trzeba próbować i się nie poddawać chociaż życie jest jakie jest.... kiedyś się uda ja po4 miesiącach od poronienia zaszłam i jak narazie jest wszystko dobrze..Wam też się uda.Trzymam za ciebie kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha dziewczyny udanych i romantycznych walentynek wam wszystkim życzę 🙂

W tym dniu szczególnym
I pełnym radości
niechaj wielkie szczęście
w sercu Waszym zagości!!!

;*;*;*
;*;*;*
;*;*;*


_____-------______-------
___--__¦___---__---____¦__--
__--_____¦___--_--_¦__¦__¦_--
__-__¦__¦__¦__---____¦___¦___-
__-_¦___¦____--_--_¦___¦__¦_-
__--__¦____¦_----____¦____--
___--____¦____---__¦___¦_--
_____--_¦___¦__-_¦___¦__--
______---_¦___¦___¦___---
________--__¦___¦__¦_--
_________--___¦__¦_--
___________--__¦_--
_____________--_--
_______________--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>ani85 napisał:
ale biegunke po takich super kwaśnych wynalazkach bo mam coś co w skrócie określa się jako nadwrażliwość żołądka 🙂


heheh,popieram,ja ost ugotowałam szczawiowa,taką mega kwaśną,na 2 talerze zupy dałam cały słoik szczawiu-pyyyycha.
A zagryzałam ją potem gorzką czekoladą -mniam 🙂 Niestety, posiedzenie na kiblu gwarantowane 😮 ,heheheheh

Udanych WALENTYNEK Brzuszki!!!!!!!! 😘

Pola Negri,będzie ok,super ,że się nie zrażacie,jak nie tym razem,to następnym,będę 3mać kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...