Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ania87 napisał:
amisu może nie masz takich przykrych objawów bo masz dwie dzidzie a nie jedną 😁 szczęściara!


hehehehehehe

ale mam bezsenność,od ok 2 miesięcy sypiam po 3-4 godziny na dobę,ale juz przywykłam,może ktos sie chce zamienić na zgagę i mdłości? 😎

a na serio-mnie mdłości i zgada męczyły ok 2 tyg-próbujcie dziewczyny jeść mało,ale często-to pomaga,poza tym nie jeść przed snem,rano przed wstaniem z łóżka zjeść skórkę od chleba lub sucharek,a w przypadkach jak nic nie pomaga-parę łyków coli zdziała cuda!

Słuchajta laski a jak wasze brzuszki?
U mnie na wadze nic,ale ost 2-3 dni wieczorem strasznie mnie wzdyma,rano brzuch przyklejony do kręgosłupa,wieczorem mini brzuszek,dziwne i śmieszne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wież co amisiu z brzychem mam identycznie. Rano wygladm normalnie a wieczorem moge sobie o niego ręce oprzeć 😁 A co do twoich mdłości, moja kolerzanka miała identycznie jak ty. W końcu się odwodniła, trafiła do szpitala. Ale dostała kroplówki, jakieś tabletki przeciwwymiotne i już teraz ma normalne mdłości ;-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do lekarza, to mimo, że chodzę na NFZ, to na razie lekarz spisuje się bardzo dobrze. Wysyła mnie na badania, jak na razie wszystkie prócz HIV, bo też czasem je zalecają. Nawet nie muszę go prosić. Dużo mi tłumaczy, mimo, że to trzecia ciąża 😁 Swobodnie ze mną rozmawia i odpowiada na każde pytanie jakie zadam.
Jedyny minus jaki mogę mu dać, to za USG, bo po pierwsze ma stary sprzęt, na którym dużo nie widać, ale za to na USG w połowie ciąży wysyła do innego lekarza, który ma lepszy aparat i płaci się tylko 20 zł.
Dodatkowo polecił mi zrobić badania genetyczne u innego lekarza, jeślibym chciała, ale nie zmusza, bo wie, że nie każdego na to stać, ale poinformował o tym, dał namiary i powiedział, że kosztuje to około 70zł.

A samopoczucie bardzo dobre. Ostatnio nic nie robię tylko czytam stare romansidła, co okropnie cieszy mojego m, bo jest znacznie więcej przytulanek he he 🙂 Bo muszę przyznać, że ciąża wpływa na moje chęci negatywnie i mi się po prostu nie chce...

Miłego dnia dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ,ale dziś mam beznadziejny humor 😞 smutno mi i w ogóle nic mi się nie chce...dziś jest dzień,w którym miałam urodzić moją pierwsza Dzidzie... 😞 może już bym była mamą...koleżanka wczoraj urodziła...miałyśmy na ten sam dzień termin 😞 dzięki Bogu mam w brzuszku drugie Maleństwo i teraz na nie czekamy...,bo tak to by było jeszcze gorzej.Jutro idę na wizytę do ginekologa...zobaczymy co nowego ,a za tydz.usg już nie mogę się doczekać ,żeby Dzidzie zobaczyć i usłyszeć ,ze jest ok 🙂

a co do wczorajszego sprzątania dziewczyny to ochota była ,ale nawet nie ruszyłam palcem.... :evil:jakoś mi się odechciało hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Co tam u Was? Jak się dziś czujecie? Bo ja mam takiego lenia, że... 🥴
Nic mi się nie chce.
Widzę, że sioperka22 i ani85 to samo dopadło.
Trzymajcie się dziewczyny, jakoś do jutra damy radę prawda? A jutro to już będzie lepiej 😉
Pozdrawiam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski 🙂

Jak zawsze glosik oddany na Gabrielke...slodka Niunia:** 🙂
A u Was lasity widze to samo...leniuchowanie, dzis tez nie robilam kompletnie nic:P
Ani85 mnie moj tez na wytrzymalosc sprawdza 🤢 mmmm 🤢 moja granica tez juz sie konczy i to mocnoo..ehh
Damy rade laski, byle do jutra 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki! byłam dziś oddać krew do badania grupy no i tej różyczki, i jednak to jest bezpłatne, tak jak myślałam, jeśli się ma skierowanie od doktora który ma podpisana umowe z NFZ. także nie płaciłam nic na szczęście 🙂 ale skuły mnie panie okropnie bo nie mogły znaleźć żyły na żadnej ręce 😞 koszmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc brzuszkijak wieczorek mija mnie tez dopadl leniuch nic mi sie nie chce i od dwoch dni brzusio na dole z prawej strony kluje ostatnio nospe musialam wziasc bo nawet wstac nie moglam ehhh moze ktoras wie dlaczego tak jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perelka napisał:
(...)od dwoch dni brzusio na dole z prawej strony kluje ostatnio nospe musialam wziasc bo nawet wstac nie moglam ehhh moze ktoras wie dlaczego tak jest?
(...)


Skas znam te bole 😞 od jajnikow strasznie rwie i boli w dole brzucha, ostatnio trzymaly kilka dni ale nie sa ciagle takie silne, czasem tylko az wstac nie idzie 😞
to niby wszystkie wiezadla i stawy sie rozluzniaja, macica sie poszerza zeby Malenstwo mialo miejsce, a jelita sie przesowaja....To jest bol oropny 😞 I niestety bedzie towarzyszyl przez czas ciazy.
Takze nie martw sie nie jestes sama:* misisz wytrzymac dla Dzici 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Anula88 za odpowiedz bo zaczynalam sie martwic w poprzednich ciazach nie mialam czegos takiego a po poronieniu to juz nadwrazliwa jestem a do lekarza za tydzien ide i co najwiecej mnie dobija to bol piersi spac nie moge przez to masakra a u ciebie jak sytuacja z tym stoi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak pojdziesz do niej to jej powiedz o tym.. Ale przed chwila byalm na forum gdzie laski maja tez ten problem takze nie ma sie czym martwic

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=37&func=view&catid=10&id=233048#233048

A co do piersi to jest jakas masakra 🤢 Moze juz nie tyle co bola ale sa ciezkie twarde co dzien rano i wieczorem robie prysznicem masaz raz zimna woda raz ciepla to troche pomaga i smaruje oliwkami balsamami ,a w nocy to mi jedynie co przeszkadzaja zeby sie ulozyc jakos normanie, ale problem mam ze sutkami to jest obled bola szczypia pieka wszystko razem...
Ogolnie brzuch mnie swedzi strasznie buzie w chrostach skora sucha wlosy to tez porazka.
W dzien mam brzuch normalny nie widac prawie nic ale pod wieczor heh jak bym poduszke wsadzila:P
Nie wiem czy masz tez tak albo ktos??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh to z cera masz tak jak ja 😞 a co do piersi to juz wiem ze bede miec problemu po porodzie bo przy obydwuch mialam zapalenie piersi bola jak cholerai goraczka wysoka wiec sie juz nastawiam na to a co do brzuszka to mam tak jak ty tylko ze taka mala pileczke ale co jedno mnie cieszy jeszcze sie mieszcze w ulubione dzinsy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ci zazdroszcze... 🙂 ja od stycznia w zadne 😞 juz nosze albo dresy albo ciazowe...nawet zwyklych leginsow nie bo nie wiem czy tak sciskaja czy co ale boli mnie brzuch jak je mam ubrane i tez nie nosze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super wszystko przed toba 🙂 ja juz wiem co mnie czeka 😉tez chce zeby bylo juz cieplo ale chyba jeszcze sobie poczekamy ja uciekam nynac zycze spokojnej nocy dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
U mnie dobrze. Zabrałam dzisiaj chłopców do ogrodu, bo stwierdziłam, że każdemu z nas potrzeba świeżego powietrza. Tym bardziej, że ja mam 5 stopni na plusie 😁
Czuję się przez to świetnie.
Wczoraj miałam tak straszną ochotę na kotlety sojowe, że musiałam je sobie upichcić.
Za równy tydzień mam badania genetyczne i troszkę zaczyna mnie ogarniać strach, ale to normalne. Mam nadzieje, że usłyszę pomyślne wieści.

A co u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...