Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

iskierka_ania1984 dziekujemy 🙂 amatra masz racje dobrze wyjsc na swieze powietrze a ja przez okno jedynie moge bo musze narazie lezec 😞 ...123 no niektore z nas tak heh ja moge do pazdziernika przenosic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja początkowo też myślałam że będę wrześniówką ale niestety się nie udało ... ja już załamana byłam już wymyślałam ze na pewno już nigdy dzieci mieć nie będę (bo jestem po poronieniu) a tu taka niespodzianka ... na październik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...123 bedzie dobrze ja tez poronilam w tamtym roku w pazdzierniku a teraz to bym juz miala brzusio na maj mialam 😞 ale coz widocznie tak mialo byc bede trzymac kciuki za ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja o tydz wczesniej mialam od ciebie ...123 ani85 witaj no o cycach nie wspominam 🤢 szkoda gadac az sie boje co bedzie pod koniec ciazy namioty bedzie trzeba kupowac hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też się tego boje nigdy nie miałam małego biustu ale teraz to jest masakra, mąż się cieszy...
a namioty to faktycznie zacznę kupować za jakieś kilka tygodni...
mój twierdzi że jak będzie chłopak to będzie zadowolony tyyllleee jego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja przy corce mialam 2xd pomalu e rozmiar i nie chce takich wiecej bo zle sie z tym zyje i roztepy sie robia buuuuu no wiesz moze zyczenie meza sie spelni 🙂 zalezy co tam zmajstrowal bo to od niego zalezy co bedzie hehe mi to juz jedno bo mam parke wazne zeby bylo zdrowe a jak sie czujesz na dzien dzisiejszy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czuje że będzie chłopiec bo słodkie to mój wróg... kwaśne pycha, kupiłam mandarynki wczoraj nikt ich nie chce bo podobno kwaśne ale ja tam nie czuje... a ogólnie to całkiem spoko. Po luteinie nie mam żadnych kłuć nic mnie nie boli 🙂
a to żeby było zdrowe to u mnie też na pierwszym miejscu bo po tych doznaniach z toxo to tylko to się liczy...
a jak ty się masz? moje gg 7162920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mandarynki wcinalam tonami przy synowi 🙂 wiec moze masz dobre przeczucie dzieki za nr gg tu masz moj 1638145 🙂 ja luteinke dalej zazywam ale cos od kilku dni mnie kluje w boku brzuszka a tak to dobrze mdlosci ustapily mam nadzieje ze nie wroca ale za to sennosc dalej goruje nade mna teraz jeszcze tydzien musze przelezec i w srode do lekarza i mam nadzieje ze bede mogla chodzic tak rozmyslam do kiedy ta luteine bede brac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a masz jakiś nr do lekarza prowadzącego albo na pogotowie? jak masz to zadzwoń powiedz co i jak a oni zadecydują czy masz się zjawić wcześniej czy nie. Mi lekarz mówił że jak boli to mam dzwonić i nie czekać. Biorąc pod uwagę że poroniłyśmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilam i mowil ze to nic takiego ze mam sie nie martwic ze macica sie rozciaga i tak czasem kluje ze dopiero moge sie martwic jak bede miala bole miesiaczkowe i do tego dojda plamienia i bol w krzyzu to zaraz mam dzwonic wiec dzieki tobie jestem spokojna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula88 napisał:
to ci zazdroszcze... 🙂 ja od stycznia w zadne 😞 juz nosze albo dresy albo ciazowe...nawet zwyklych leginsow nie bo nie wiem czy tak sciskaja czy co ale boli mnie brzuch jak je mam ubrane i tez nie nosze 🙂


serio???????? 🤪
kurna,ja na razie we wszystko sie mieszcze,nic tam praktycznie nie widac a dzidzie mam dwie...
szybko cie wzięło 🙂 Fajnie 🙂


Są jeansy i leginsy dla ciężarówek,duza tam miejsca na brzusio,nic nie uciska-fajna sprawa,moze kup sobie takie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widze ze wszystkie leniwe sa 🙂ja musze dzieciaka sciagnac jakas bajke bo wytrzymac z nimi nie idzie a samych na polko nie puszcze bo sie boje i by zaraz mokre byly 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć BRZUSZKI 🙂
Widze, że leń nadal nas nurtuje. Ja tak samo, cały dzień leżałam i nawet lapka nie chciało mi się otworzyć (mimo, że włączony). Koszmar jakiś.
Ale widzę, że wesoło miałyście tu dzisiaj. Pisania, a pisania 😮
Witaj Agaa wśród nas. Gratuluję!! :P Jak tam się czujesz?
Perełko mi lekarka powiedziała, że takie bóle jak na okres to są normalne, bo macica się naciąga itd, ale jak boli po boku, jeśli jest to inny ból, to mam do niej dzwonić. Widzę, że co lekarz, to diagnoza. A bierzesz jeszcze luteine?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...