Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

witaj iwwwa tak biore luteine i zastanawiam sie jak dlugo bede brac to 😞 no wlasnie widze kazdy lekarz mowi co innego komu tu wierzyc hmmm 😮 sama nie wiem ten co ja do niego chodze to ordynator ginekologi jest szkoda gadac zobaczymy w srode czy wszystko dobrze 🤨 a ty jak tam sie czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Perełko,
ja tez brałam luteine i to duże dawki, bo 10 tabletek dziennie. Od 4 tygodnia po 2 dwa razy dziennie a pozniej zaczelam plamic wiec jeszcze doustnie 3 razy dziennie po 2 tabletki i wszystko ustalo. A brałam do 8 -9 tygodnia mniej wiecej. Tylko teraz powrocily bole brzucha jak na okres ale mi powiedziala ze to bez obaw, ze to normalne, macica i węzadła się powiększają i rozciągają. W przyszły piątek mam wizyte.
Już się cieszyłam, że ustały mi mdłości, ale chyba za szybko się cieszyłam, bo powróciły i to podwójne ☺️
Od rana do wieczora, ale wieczorem nie do wytrzymania. I chandra straszna mnie dopadła. Caly czas mi się płakać chce z byle powodu. No i głodna jestem ciągle, bo jeść nie mogę, a na siłę już nie daję rady.
Ale czekam na te lepsze dni. Już niedługo się skończy... Mam nadzieję 🤔
A Tobie pewnie tez lekarz powie, że wszystko w porządku :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj to ci wspolczuje mi narazie odpukac mdlosci przeszly tylko cyce dokuczaja z czego sie ciesze hehe to strasznie duzo tego bralas masakra a z tym lekarzem to mam taka nadzieje ze mi tak powie a ty siedzisz na L4?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, ja jestem na L4 i zostane juz do konca. Teraz i tak mialabym wolne bo ferie, a po feriach juz nie wracam. Nie chce, bo stresy i ten ciagly halas 🤪 Nie wytrzymałabym tego teraz. I te mdłości. Koszmar. A na L4 poszłam już w 5 tygodniu jak zaczelam plamic. I tak sie wszyscy niechcacy dowiedzieli.
A cyce 😮 jak to kiedyś któraś napisała, cyce jak donice. Koszmar. Wielkie bulwy, ktore spac nie dają :evil: Ale i tak juz mniej bolą, bo na początku to było jeszcze gorzej.
Lekarz napewno Ci powie, że wszystko w porządku, zobaczysz. Pamiętaj, ciotka iwa zawsze prawdę Ci powie hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to tak jak ja do konca L4 juz bede miec hehe z tymi cycami no dobre cyce jak donicea ciocia iwwwa no ma racje ostatnio sie spelnila twoja przepowiednia 🙂 ja jeszcze niecale 5 tygodni sama buuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zobaczysz jak szybko zleci te 5 tygodni. A Tobie i tak lepiej, bo masz swoje skarby w domku, więc masz wesoło. A ja siedze całymi dniami sama do poznego wieczora, a jak wróci... to zazwyczaj jakies mam humory bez sensu 🤔
Więc nie wiem, co lepsze. Oj no dobra, mam lepiej, ale tylko troszke, tyciunie ☺️
Ale za to mam gorsze mdłości i jesteśmy kwita hihi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre ja juz modle sie zeby byla szkola bo wytrzymac sie nie da z nimi narazie nie moge nigdzie wychodzic mam napisane lezec na L4 to leze 🙂 a humory to tez mnie wam my to z moim mezem na skype i na gg gadamy i ciagle sie pyta jak przyjede tez bedziesz taka zgrzedliwa hehe dobre no nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he teraz juz mi wszystko jedno kiedy ferie sie skoncza bo i tak nie ide juz dzieci gnębić hihi
mój mąż też codziennie mi powtarza, że jestem zrzęda i nie wie ile jeszcze ze mną wytrzyma. Ze lepiej, żebym już urodziła zanim się ze mną rozwiedzie hehe 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jacie dobry jest no ale musi sobie jeszcze poczekac
wiec pomeczy sie jakis czas hehe moj dostal dzis zalamki jak mu powiedzialam ze wiecej nie ide do pracy i spytal sie jak ze mna wytrzyma hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny,wy naprawdę tak beznadziejnie się czujecie ,że chcecie całą ciążę na L4 siedzieć?

Ja to jakieś chyba dziwadło jestem,bo mam cichą nadzieję,ze będę na tyle dobrze się czuła ,mimo bliźniąt,ze do pracy do końca będę śmigac(tj,do końca czerwca-tez oświata 😉),inaczej zanudzę się w domu 🤪

duzo zdrówka dla was wszystkich dwupaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Brzucholki,
jak się dzisiaj czujecie? ja mam nadzieje na lepszy dizeń niż ostatni tydzień.

amisu nie zrozum mnie źle ale z jaką matką bym nie rozmawiała które pracowały długo i czuły się dobrze to mówią że to się później na dziecku odbija więc może zastanów się nad tym L4?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kurde ale wy się tu rozpisujecie aż nadarzyć nie idzie 🤪....ja na L4 jestem od samego początku ciąży ze względu na moje poprzednie poronienie i teraz wolę dmuchać na zimne,a w pracy mam super szefa,więc nie ma żadnego problemu...dziś idę do lekarza(byłam tez wczoraj,ale miał zamknięte ,bo złą datę mi wpisał 🤢 )ciekawe co tam nowego...a już niedługo usg bardzo się boję...oby było wszystko w porządku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć BRZUSZKI 🙂
amisu, ja wole iść na zwolnienie i tak jak sioperka22 dmuchać na zimne, bo i tak miałam bardzo kiepski start ciąży. Długo się staraliśmy, na początku były problemy i nie wybaczyłabym sobie gdyby... Poza tym nie czuję się tak dobrze by stać od 8 do 16 pod tablicą, a mój przedmiot tego wymaga. Ból brzucha jednak jeszcze daje znać o sobie i to bardzo, poza tym mdłości i ogólne samopoczucie, więc po co mam się męczyć, jeśli mam możliwość.
sioperka22 pewnie ze bedzie dobrze. Daj nam koniecznie znac po wizycie, co tam nowego.
amisu, ale Ci zazdroszcze podwójnego szczęścia, bo my tez chcieliśmy bliźniaki. He he ale może następnym razem...
Trzymajcie się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi wczoraj mdłośc wróciły 😞 znów musiałm miętową herbatę popijać. A dziś mnie boli głowa i fatalnie się czuję. Ciekawe czy mnie jakieś choróbsko bierze (bo u mnie w domu po kolei każdy chorował tylko nie ja) czy to tylko przez tą zmianę pogody.. w każdym bądź razie dziś kiepsko ze mną 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>ani85 napisał:

amisu nie zrozum mnie źle ale z jaką matką bym nie rozmawiała które pracowały długo i czuły się dobrze to mówią że to się później na dziecku odbija więc może zastanów się nad tym L4?


akurat wsród moich koleżanek było jakos tak ,ze własciwie wszystkie pracowały do konca...Teraz jedna jest na L4,ale akurat ma taką pracę,ze musiałaby nosic cięzkie rzeczy więc zrozumiałe...
Ja o zwolnieniu nawet nie myślę,nie dopuszczam do siebie myśli,ze cos moze byc nie tak-grunt to pozytywne nastawienie 😎
zresztą w ciagu ost 4 lat pracy byłam w sumie na 6 dni zwolnienia takze same rozumiecie,hehheheh

biore taką ewentualnosc pod uwagę,ale tylko wtedy (tfu,tfu,tfu)jakby coś się mialo dziać,mimo,ze w pracy nikt z tego tytułu problemów nie robi.w domu umarłabym z nudów i tylko bym rosła i rosła...
No i nie ukrywam,że specjalnie celowałam z terminem na wrzesien ,aby ost 2,5 miesiaca ciąży nie pracować,hehehehhe
Ale do konca czerwcamamnadziej,ze wsio będzie ok.I tak przeraza mnie ze prawie rok bede z maluchami w domu.Ocipieć można.

Takze laski duzo zdrówka zyczę,słonko wychodzi,śnieg topnieje będzie super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amisu ja też nie przyjmuje opcji że coś z którąś z nas będzie be, a w sumie skoro twierdzisz, że w pracy Tobie lepiej to pewnie po co masz siedzieć w domu. Tylko uważaj na siebie i na dzidzie dwie 🙂
ja też chciałam dwie ale bedzie jedna - oby tylko zdrowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuchatki 🙂 sioperka22 jasne ze bedzie dobrze a co do pracy to wiesz amisiu jedna jest lzejsza druga nie ja okurat w drogerii pracuje a tam nie jest lekko trzeba dzwigac i siedziec na kasach non stop i te zapachy i do tego ta mysl ze poronilam niedawno to wole na L4 isc z reszta u nas w pracy kierowniczka posyla kazda dziewczyne na L4 jak tylko sie dowie o ciazy bo sie boi o nas i juz jestesmy dwie na takim zwolnieniu ania87 wspolczuje ci ja narazie mam spokoj a i tak jak powiedziala iwwwa sioperka22 czekamy na wiesci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka napisał:
posyla kazda dziewczyne na L4 jak tylko sie dowie o ciazy bo sie boi o nas i juz jestesmy dwie na takim zwolnieniu


wysyła na zwolnienie na całą ciąże ,bo tedy zus ci płaci nie ona 😎

kurcze,dziewczyny,jak czytam tyle z was po przejściach...po poronieniach...aż przykro czytać 😞
3majcie się cieplutko!

Mnie to po prostu energia rozpiera przez te słońce! Juz ta zima takmnie wkurwiała i zamulała,ze mam już tego dosyć. Wczoraj aby się pozytywnie nastroić zawiozłam kilka wiosennych i letnich par butów do szewca na przegląd 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak placi zus lae napiejrw firma nam placi a im zus bo to duza firma na cala europe jest ale mnie to tam nie obchodzi wazne ze w domu moge z dziecmi posiedziec i pouczyc ich bo przedtem pracowalam od 4 godz do 12 roznie wiec sama rozumiesz czasem nie widzialy mnie przez caly dzien a u mnie slonko zaszlo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie ostatnio czułam świetnie, i dziś znów byłam na podwórku, żeby posprawdzać studzienki, bo śnieg tak szybko topnieje, że olbrzymie kałuże mam wokół domu.
Później pojechałam mojemu m zawieźć do pracy płytkę z filmem, żeby oddał do wypożyczalni i...
...jak mnie zobaczył, to się zdziwił i pokazał, że mi się buzia znacznie zaokrągliła.... hehe
No ale ja też rano zauważyłam, że jakoś popuchnięta dzisiaj jestem i buzia i brzuch.
Poza tym jest wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...