Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agaa bo ja tez jem:P znowu 😁 😁: 😁 ehhe
Loli... nie wiem ja tam troche mam nowych a reszte od kuzynki dostane, a znowu takich malutkich rzeczy nie warto duzo kupowac bo 1 ze nie wiesz jakie bedzie duze dziecko a 2 dziecko szybko urosnie, a tez na bank jak przyjda goscie zeby zobaczyc male to tez cos przyniosa 🙂
Moja znajoma znowu nie ma tyle kasy itd to kupuje w lumpeksach, takie rzeczy sa niesniszczone a jak sie wypierze wyprasuje to nawet nie widac ze to z lumpa 🙂a mozna fajne ciuszki dla dizeci znalesc za grosze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał:
>Loli napisał:
hehe 🙂 no tak roznie to jest ostatnio Moj B tez powiedzial ze fajnie jak by byla coreczka - bo to coreczka tatusia 🙂 A jak sie czujesz ?


Zalezy od dnia i jego pory. Rano wstaje, szybko do WC, bo ciśnie na pęcherz 🙂 potem szybko cos zjesc, bo ssie 🙂
i tak sobie ssie co chwile...wiec ciezko mi sie powstrzymac zeby co chwile nie zjesc chociaz gryza jablka...troche to...dziwne?! 🙂) czasem zdarzą mi sie mdlosci calodniowe, ale wczoraj mialam je tylko wieczorem. Pozatym tak jak pisalam ostatnio klopoty ze snem. Dzisiaj na USG, wiec sie troche stresuje, czy wszystko jest tam nadal OK :-)
A Ty? jak samopoczucie w tym 15 juz tygodniu ;-) Brzunio duzy? 😁


Hehe no u mnie podoba sytuacja na pierwzym miejscu u mnie tez jest WC z jedzeniem mam to samo zjem obiadek a za 15 min jestem glodna jak by dzidzius zjadl wszystko puzniej jak sobie jeszcze cos zjem to juz spoko bo za pierwszym razem chyba dzidzia sie juz najadla a 2 posilek zostawia dla mnie 🙂 ja naszczescie nie mam zadnych objaw czasami zdaza mi sie jakies mdlosci ale to zadko najczesciej to boli mnie brzuszek w miejscu zoladka moja kolezanka w ciazy mowi ze to normalne bo wszystkie wnetrznosci sie w tobie przesowaja i to niby dlatego hmm sama nie wiem :/ no powiem ci ze troszke sie juz zaaokraglil ja bylam szczupla osoba strasznie i moj rozmiar spodni byl zawsze najmniejszy to teraz juz jak zadladam dzinsy to tylko moge usiasc z rozpietym guziczkiem bo cisnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo wczoraj byl kopniak, czy ruch taki lekki ale czulam wyraznie to siedzialam akurat przed kompem... i potem pod wieczor stalam w kolejce w aptece i znowu to samo.

a tak to jak wlacze muzyke to czuje jak sie napina....teraz tez eheh


Oojojo ale zazdroszcze ja jeszcze nic nie czuje 😞 czasem jak by musniecia tylko lub jak by mi sie przewracalo w zoladku tzw brzuchu 😁 ale coraz czesciej obserwuje brzuszek i z niecierpliwoscia czekam na pierwszego kopniaka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tez warto sie rozeznac czy w poblizu nie ma zadnej hurtowni itd to ciuszki mozna kupic jeszcze taniej niz w sklepach.. ja w sasiednim miescie mam i p za 7 par spioszkow placi sie 30 zl za 2 kocyki polarowe 15. a Zobacz na allegro ile osob cche sprzedac ciuszki za tanie pieniadze.. nieraz cale wyprawki super ciuszkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa ja wlasnie dla dziewczynki bylo odrazu a dla chlopca byly rozne propozycje.. mi ta do konca tak nie podchodzi ale niech juz jest:p niech Karol ma prawo glosu tez:P haha
( ja chcialam Blazej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula88 napisał:
aa ja wlasnie dla dziewczynki bylo odrazu a dla chlopca byly rozne propozycje.. mi ta do konca tak nie podchodzi ale niech juz jest:p niech Karol ma prawo glosu tez:P haha
( ja chcialam Blazej)


Pewnie wzaleznosci czy zaproponowana przez was imiona nawzajme wam sie podobaja u mnie sa mieszane zdania ale z tego co mi sie wydaje zostaniemy chyba przy Sylwi dla dziewczynki 🙂 a powiedz mi duzo przytylas do tego momentu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie.. schudlam 3 przez mdlosci i brak apetytu...
staram sie jest normalnie ale wiadomo ze nie zawsze idzie jak mam zwrocic to zawsze czekam az przejscie i dpiero jem.
A 2 ze mialam okres kilku dni wymiotow, juz 2 raz jestem chora.

na poprzednim badaniu wyszlo ze przytylam 300g, a teraz zobaczymy.

Mam nadzieje ze to co najwazniejsze to dzidzia bierze ze mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę że teraz trzeba kilka razy na dzień wchodzić na forum żeby być na bieżąco.
Faktycznie trochę nas tu dużo tych o imieniu Ania, no ale przecież to bardzo ładne imię 😉 już wym pokoleniu co się teraz rodz będzie ich mało 😞
co do tego że mamusie chcą córeczki a tatusiowie synów to u mnie też jest inaczej. Mój mąż by bardzo chciał córeczkę, a ja to różnie, ale chyba troszkę bardziej syna, z córy też będę się baardzo cieszyć. Z imionami u nas jeszcze ciężko, na chłopaka mam kilka propozycji i mniej więcej się zgadzamy z mężem, ale dla dziewczynki 😲 nie mogę nic wykombinować. Mąż chce Magdalenę, a ja mam mieszane uczucia i do żadnego nei jestem przekonana żeby namówić mężusia. Ale będę się zastanawiac jak dowiem się czy to dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 napisał:
widzę że teraz trzeba kilka razy na dzień wchodzić na forum żeby być na bieżąco.
Faktycznie trochę nas tu dużo tych o imieniu Ania, no ale przecież to bardzo ładne imię 😉 już wym pokoleniu co się teraz rodz będzie ich mało 😞
co do tego że mamusie chcą córeczki a tatusiowie synów to u mnie też jest inaczej. Mój mąż by bardzo chciał córeczkę, a ja to różnie, ale chyba troszkę bardziej syna, z córy też będę się baardzo cieszyć. Z imionami u nas jeszcze ciężko, na chłopaka mam kilka propozycji i mniej więcej się zgadzamy z mężem, ale dla dziewczynki 😲 nie mogę nic wykombinować. Mąż chce Magdalenę, a ja mam mieszane uczucia i do żadnego nei jestem przekonana żeby namówić mężusia. Ale będę się zastanawiac jak dowiem się czy to dziewczynka 🙂


ania87 a mi sie akurat to Wasze imie bardzo podoba ;-) i gdybym od poczatku nie chciala tak bardzo Ewy albo Marty, to była by to Ania na bank ;-) a chlopak...hmmm ja chce Szymona, albo Bartka, ale maz kreci nosem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się rozpisałyście 🙂 Kilka godzin i ponad 10 stron 🙂 he he
Ja cieszę się teraz słoneczkiem i na szczęście w domku mam odpowiedni ciepło, dlatego zimnem się nie przejmuję. Ważne, że słonko jest.
Od kilku dni pobolewa mnie brzuch, ale nie mocno i to nie są takie ciągnięcia ale takie dokuczliwe uczucie. W piątek idę na wizytę, więc podpytam lekarza.
Poza tym mój brzuszek nie lubi jazdy samochodem. Już po 15 minutach jazdy po "polskich" dziurawych drogach mojemu brzuchowi jest niewygodnie i dokuczliwe stają się każde drgania.
A ogólnie u was co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Ania ładne imię, ale u mnie odpada 🙂nie nazwę tak dziecka bo by było za dużo tego, zwłaszcza że już jest 2 Anie u mnie w domu. Mąż bardzo chciał tak nazwać dziecko ale mu wyperswadowałam 😁 😁

Co do pasów to chyba trzeba jeździć jeszcze w zapiętych, aemle nie jestem expertem, mi jeszcze nie przeszkadzają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze ladne 🙂) hihi ale tyle jest Ani juz na swiecie ze masakra...tylko ze jest to coraz rzadsze imie dawane dziewczynkom...niestety
no a mnie dusi ten dolny pas i go naciagam na maksa i trzymam w rece ale to jest nie wygodnie i wogle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...