Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Buterffy no u mnie tez juz dzinsiki sa coraz bardziej ciasne wiadomo ze dresiki sa jak najbardziej wygodne nigdzie nie giota ani nic 😉 a ja wlasnie tez odliczam dni do 26 kwietnia ide na usg i tez bede sie starala o dowiedzenie sie plci mojego dzidzia 😁

Buterffy czujesz juz maluszka ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze nie czuję malucha. A ja mam wizyte 21 kwietnia i będę miała kolejne USG na wykluczenie wad płodu...No i wyniki cytologii...A w sobotę przeprowadzamy się z wynajmowanego do naszego nowego mieszkania. Nie wiem jak się tam odnajdę 🤔 Zwłaszcza z psem i w ciąży, siedzą sama do 21.00. 😞 Jutro do skarbówki muszę jechać bo jak zwykle mają jakieś problemy esy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny jak tam u Was ....już prawie po świętach i jestem jakaś taka pełna pewnie się przejadłam i aż brzuch mi wypchało he he.Jakoś dzisiaj humor mi mimo tych świąt nie dopisuje....nerwowa jestem ,a za chwilę o byle co smutna 🤨może to też ze zmęczenia ....nie mam dziś już na nic ochoty i leciutko brzuch mnie dziś z boku pobolewa pewnie też przez to jestem taka nerwowa ,bo od razu mnie to martwi chociaż niby to narmalne.....oby jutro było lepiej 😜 pojutrze idę do lekarza z wynikami ciekawe czy są dobre i co nowego mi tam powie...mam nadzieję ,że będzie wszystko ok i ,że już wtedy ustali mi datę usg ,bo nie mogę się doczekać kiedy zobaczę maleństwo i jak się uda poznam płeć.
a tak po za tym to ostatnio coraz częściej zdarza mi się ,że brzuch mnie swędzi mimo,ze stosuje balsam na rozstępy....skóra się rozciąga i dlatego pewnie.też tak macie?????pozdrowienia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka22 co do tego humoru dziś też mi jakoś nie dopisuje 😞
Jeszcze taaa pogoda ehhh...
Objedzona po świętach aż czuje że przybrałam :P
Rano też coś czułam ból brzuszka tak z boku ale wydaje mi sie ze to ze zmieszania tego wszystkiego jedzienia 🙂
Nie długo już USG nie moge sie doczekać czy mi podają płeć =)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki. Po tych świętach po prostu szok i od jedzenia strasznie mi brzuch stwardniał. Jutro rano wchodzę na wagę i zobaczymy jaki wpływ miały święta 😉
Poza tym dzidzia jak w czwartek miała rano maraton i cokolwiek bym nie robiła, to czułam ruchy, ale później to jakby przestała i na palcach jednej ręki mogę policzyć liczbę ruchów dzidzi dziennie. Mam nadzieję, że wszystko dobrze, ale w sumie jak ruchy są, to chyba nic złego się nie dzieje?!
Z niecierpliwością czekam na piątkową wizytę u gina, bo będę się umawiała na połówkowe USG i już nie mogę się doczekać, żeby znów zobaczyć kruszynkę i sprawdzić czy płeć będzie taka sama jak w 11 tyg czy może lekarz rzucał w ciemno 😉

Życzę miłego oczyszczania się po tych świętach. Buziaki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny jednak to moje złe samopoczucie i bolący brzuch najwidoczniej było spowodowane właśnie przejedzeniem he he....dziś jak wczoraj poszłam spać bez kolacji i zdążyłam wszystko strawić i poczuć głód jest już lepiej 😉dobrze,że już żadnych takich świąt do końca ciąży nie będzie he he 🤪.....jutro śmigam do lekarza ciekawe co tam nowego... 🙂pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki widze ze kazda zadowolona objedzona po swietach eh u mnie niestety nie bylo kolorowo 😞 no ale cuz juz az mi sie nie chce poprostu wracac do tych dni bo to chyba byly najgrosze swieta w moim zyciu,

Jesli chodzi o dzidzie to super wszystko mam nadzieje dobrze sie rozwija jesli chodzi o to swedzenie brzuszka mialam tak na poczatku teraz juz nie SIOPERKA22 a jak u ciebie z brzuszkiem widac juz ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie brzuszek nie swędzi, ale pewnie dlatego, że już sporo był wynaciągany w poprzednich ciążach 🙂
Dzidzia się rusza czyli wszystko jest dobrze 😁

Co do brzusia to wygląda, jakby ktoś wsadził mi pod skórę piłkę he he. Razem z moim m ciągle się z tego śmiejemy i m mówi,że czeka, aż to będzie piłka lekarska 🙂
Rano weszłam na wagę i nic nie przytyłam w czasie świąt, aż jestem zdziwiona. Ciąża startowała od 60kg i od miesiąca pokazuje 61,5 i ani grama więcej. No pewnie jak ruszy to już pewnie z grubej beczki he he 🙂
Buziaki dla was i maluszków :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to super u mnie tez juz cos tam widac ale praktycznie na poczatku widzialam efekty przytycia teraz mi sie wydaje ze zchudlam moja waga przystarcie czyli w 13tyg wynosila rowne 53Kg teraz jest juz 18 i 5 dni i z tego co widze waga moze poszla +1kg napewno nie wjecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczęta 😁
wesołego po Świętach! Ach, moje też nie należały do najlepszych, chociaż na pewno lepsze od tych najgorszych jakie już przeżyłam 😁
szczerze, to bałam się stawać na wadze po świętach bo wpierniczałam jak mały głodek, ale poszło do góry o niecałe pół kg..dziwne?! Za to brzuszek zdecydowanie wiekszy i okrąglutki, więc jeśli to prawda co pisze amarta to będę wniebowzięta 😁 No i czuje dzieciątko nareszcie!!! ale tylko przez pare godzin dziennie...tak po 12tej w południe 🙂 także nareszcie czuje tą macierzyńską energie 😁 tak troszeczke! No i remont mój M. zaczął w pokoju dla dziecka 🙂
pozdrawiam Was mamuśki serdecznie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny co tam u was z rana ciekawego?ja już jestem cała podekscytowana dzisiejszą wizytą u gina ,bo mam nadzieję,że wyznaczy datę usg i może sobie posłuchamy tętna 😁 chciałabym bardzo chociaż serduszka posłuchać jak nie mogę na razie dzidzi zobaczyć.Piszecie o brzuszkach.....mój jest już dużo większy i co jakiś czas czuję jakieś tam ruchy ,ale jeszcze nie są częste ani zbyt wyraźne ,więc do końca nie jestem pewna czy to dzidzia ,ale chyba tak ,bo nigdy wcześniej tak nie miałam ...mój lekarz mówi ,że od 20tc będę czuła wyraźniej ...poczekam jeszcze tydzień i się okaże czy miał rację 🤔.A co do płci to ja mam przeczucie,że będzie dziewczynka 🤪no ale się okaże na usg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka kazda podekscytowana kolejna wizyta wiadomo ja juz sluchalam serduszka dziecka trwalo to moze 3-4 min powiedziala ze wszystko ok troche takie dziwne jak bys slyszala swoje serce 😉 Hmm moja kolezanka tez miala do szpica i ma dziewczynke wjec nie wiem czy mozna sie tak tez sugerowac ksztaltem brzuszka 😉 u mnie znow wszyscy mowia ze im sie wydaje ze bedzie chlopak mi tez sie cos tak wydaje ale to chyba tylko dlatego ze tak naprawde chciala bym miec dziewczynke i sie poprostu bardziej nastawilam na chlopaka zeby puzniej nie bylo az takiego duzego rozczarowania 🤪 no ale wiadomo ze z chlopczyta tez sie bede cieszyla 😉 ale nie ma to jak sukieneczki i rozowiutkie malutkie ubranka 😉 sioperka to ty jeszcze nie mialas mozliwosci sluchania serduszka?? hmm ja teraz 19 ide na takie badanie poraz 2 😲 a ile mialas razy juz robione usg ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...