Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aha 🙂 ja mialam tylko 1 robione 😞 i sie wlasnie nie moge doczekac kolejnego wlasnie tez czekam na werdykt plci 😁 meskiej lub damskiej 😉

Nie wiesz moze jak mozna zaladowac zdjecia w swoim profilku ? daje na galerie ale jakos nie widze tam zadnych opcji aby mozna bylo dodac zdjecie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jednak udało ci się wkleić fotę to dobrze he he bo nie umiałabym ci tego wytłumaczyć też miałam problem z wklejeniem zdjęcia 😜 a co do badań prenatalnych to pytałam o nie wcześniej lekarza i mówił ,ze nie ma żadnej potrzeby ,żeby je wykonać zwłaszcza w moim wieku i tym bardziej ,że w mojej rodzinie nie ma ''grupy ryzyka''i żadnych obaw chorób genetycznych itd...ja szczerze mówiąc myślałam o nich ,ale skoro na usg i w ogóle wszystko jest w porządku to nie ma obaw ,żeby podejrzewać ,że coś się dzieje nie tak więc zaufam lekarzowi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi powiedział, że im więcej badań tym lepiej...co się troche kłóci z tym co robi, że nie wysyła mnie na badania krwi 🙂 ja raczej ide, niesamowita pamiątka to jest 🙂
Loli hmm...jak bym była taka ładna jak Wy to też bym się pokazała 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂
widze że dyskusja wrze, ja na to usg robione miedzy 20 a 22 tc się wybieram i chce na 3d/4d bo pamiątka rewelacyjna!!! i widać super a poza tym Agaa pisała że i więcej badań tym lepiej i ja też tak sądzę 🙂 ja ide jakoś początkiem maja na to usg

jeżeli chodzi o sugestie Loli to jestem jak najbardziej za=]

święta jakaś totalna katastrofa a zwłaszcza komentarze ciotek, które wiedzą że jestem w ciąży i tekst taki jak "ale ty utyłaś" (nic nie przytyłam od początkowej wagi!!!) i "o bulinka przyszła" nosz jasny ciasny!!!!

jeszcze mi się zimno zrobiło i zaczyna mnie trafiać!!!

normalnie jakaś nerwowa jestem po tych świętach 😞;( dlaczego ludzie czasem się nie mogą pohamować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podobnie jak Ani85 nie przytyłam ani trochę. Nie miałam też mdłości. Mój lekarz powiedział mi na początku ciąży bym sobie szykowała na rano jakąś przekąskę i kładła koło łóżka. Oczywiście nie miałam na to czasu, ale piłam zaraz po przebudzeniu wodę gazowaną i nie miałam problemu z mdłościami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa juz nie przesadzaj 😉 tylko wklejaj zdjecia
Sioperka chodzilo mi np. jak wklejc zdjecie USG itp 😞
PrzyszlaMamcia no uczucie super az podskoczylam z zzadziwnienia 😉

Teraz dzidzia malo jakos daje o sobie 😞
( ale mam na nia male sposoby )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
Agaa juz nie przesadzaj 😉 tylko wklejaj zdjecia
Sioperka chodzilo mi np. jak wklejc zdjecie USG itp 😞
PrzyszlaMamcia no uczucie super az podskoczylam z zzadziwnienia 😉

Teraz dzidzia malo jakos daje o sobie 😞
( ale mam na nia male sposoby )


Loli podobno przez ta stronke
http://www.imageshack.us./
uzyskujesz adres zdjecia które potem w postaci linka wklejasz na forum i wyskakuje...sama nie probowalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Marrrtini,
Czyżbyś siedziała w domu? Współczuję. Ja właśnie mam wolne do końca tygodnia i dostaję już na głowę. Nie wiem co mam robić z czasem . Siedzę właśnie przy otwartym balkonie i czytam różne ciekawostki na temat ciąży. Ja jestem w 16 tygodniu i widać mi brzuszek , szczególnie po jedzeniu. Od 16 tygodnia brzuszek zaczyna rzeczywiście rosnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PrzyszlaMamcia wystarczy 2 kosteczki czekolady 😉 a dzidzia skacze :]

Hej Marrrtini u mnie aktualnie w 15 tygodniu brzuszek zaczol pokazywac sie ale wiadomo ze minimalnie, wsumie pol tygodnia i bede w 5 miesiacu teraz aktualnie i dla mnie to troszke dziwne i z moim sie zastanawiamy dlaczego ja jestem taka chuda brzuszek widac co nie co, ale jak ogladam zdjecia naszych dziewczyn w galeri i widze te wielki brzuszki to az mnie przeraza ze cos zemna jest nie tak 😞 no ale bylam tydzien temu na wizycie i polozna mi powiedziala ze wszystko sie rozwija jak najlepiej 🙂 wsumie to sama sie wlasnie mnie zapytala czy przypadkiem nie stosuje jakiejs diety ?? ze mam tak wspaniale wyniki ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...