Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No właśnie siedzę w domku 😞 W zasadzie to od 2 m-ca jestem w domu i na temat ciąży, dzieci, wózków, ubranek, jedzonek itp. niedługo będę ekspertem bo siedzę i czytam wszystko co znajdę 🙂 Brzuszka u mnie nic a nic nie widać, schudłam od początku ponad 3 kg i jestem nadal chuda 😞 Byłam na teście podwójnym i wszystko w porządku więc pozostaje mi czekać na wypukłości 🙂 Moja szwagierka mi powiedziała, że ok 20 tc zaczyna się "inwazja brzucha":p
Loli masz rację, jestem młodą mamusią, mam dopiero 21 latek (moja data ur. 09.10.1988r.) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fajnie masz , Twój dzidziuś wyfrunie z domku na studia, a Ty będziesz przeżywać druga młodość 🙂 . Moim zdaniem dzidzie jest najlepiej mieć do 30stki . Potem jest sie za bardzo zmęczonym, ma się mało cierpliwości. Ja już nie mogę się doczekać kiedy zaczniemy podróżować. I oczywiście jak zareaguje piesio na dzidzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marrtini ja tez siedze w domku od poczatku ciazy i juz mi sie poprostu nie chce szukam jakiejs pracy dorywczej zeby chociarz nachwilke wyjsc z domku 😉 moja waga w 13 tyg wynosila 53KG wjec nie duzo a teraz hmm wydaje mi sie ze jestem moze na +1kg napewno nie wjecej no no mlodziudka jestes ale ja jeszcze mlodsza 😜 bo 20 skonczone aktualnie w marcu :P 1990 rocznik ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PrzyszłaMamcia ja myślę, że zmęczenie i brak cierpliwości to nie kwestia wieku, poza tym mija kiedy widzisz słodki uśmieszek i czujesz tą nieograniczoną miłość takiego małego szkraba 🙂
Ja nie wiem czy bym się zdecydowała na dzieciątko gdyby nie lekarze którzy jeden po drugim mówili mi "Albo teraz,albo nigdy, chociaż i tak to będzie trudne". A ja zawzięta jestem raczej 😜 Miałam wsparcie moich rodzin, ukochanego i teraz jestem przeszczęśliwa 😁 A to,że jestem młoda to chyba rzeczywiście duży atut 🙂
Loli, wiem co czujesz 🙂 nuda wszechogarniająca 🙂 Ja mam prace, chodzę sobie czasem ale raczej żeby pogadać niż pracować bo to w firmie teściów i nic robić nie mogę bo mi nie każą 🙂
A ja ważę teraz 52kg ale to też zależy ile zjem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się zastanawiam jak zareaguje mój pies na dziecko bo narazie nawet o kota którego trzymam na rękach jest zazdrosna 🤢 A jakiego Ty masz mamcia pieska?
W sumie to ja też jestem z 1988r ,ale mam już skończone 22 lata. I myślę, że t 🤢o dobry wiek na ciążę 😮 Na usg idę.Akurat będę w 20 tygodniu ciąży. Oglądania maluszka nigdy dość 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa no dobra dobra tyle az kazesz mi czekac moze wytrzymam 😉 hihi
Ja tez mam zwierzaczka ale nie jest taki fajniutki do przytulania mam Iguane zielona :P i tez sie zastanawiam jak ona sie bedzie zachowywala w stosunku do malego dziecka jesli bedzie chodzila po domku 🤔

Marrrtini sorki ze zapytam ale dlaczego lekarz ci powiedzial albo teraz albo nigdy? Mialas moze jakies problemy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety problemy są nadal..Mam policystyczne jajniki ale niestety jeden z nich już nie "pracuje" a drugiego trzeba ratować 😞 Lekarze myśleli, że dzięki ciąży ten pierwszy też się wyleczy ale niestety nie da rady, więc przy tym schorzeniu lepiej wcześniej bo później się można nie doczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marrrtini napisał(a):
No niestety problemy są nadal..Mam policystyczne jajniki ale niestety jeden z nich już nie "pracuje" a drugiego trzeba ratować 😞 Lekarze myśleli, że dzięki ciąży ten pierwszy też się wyleczy ale niestety nie da rady, więc przy tym schorzeniu lepiej wcześniej bo później się można nie doczekać.


gratuluje decyzji, moja kuzynka zwlekała "bo nie miała z kim" a teraz już za późno... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiele kobiet po prostu sobie nie zdaje sprawy z powagi sytuacji a to jednak jest poważna sprawa. Ja sama konsultowałam się z około 5-6 ginekologami przed podjęciem decyzji bo przecież bałam się na początku strasznie i trudno mi było sobie wyobrazić siebie w roli mamy. 🙂 My się staraliśmy pół roku zanim coś w końcu zaskoczyło 😁 To chyba świąteczna atmosfera wtedy zadziałała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też się wydaje, że to będzie chłopak ale też bym wolała dziewczynkę 🙂 ja jeszcze nie wiem kiedy się dowiem. Jutro idę na wizytę ale jutro to jeszcze pewnie się nie wyjaśni, byłam na teście podwójnym i też nic nie było widać, więc pewnie na teście potrójnym się przekonam w 20 tyg. Fajnie, że już tak niedługo będziesz wiedzieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...