Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

hej laseczki 😘 🤪
Ja dopiero teraz mam jakis dostep chwilowy do kompa... ehh ☺️
przeprowadzka sie udala... 😜 teraz ciegle zalatwianie z tym slubem eh..przekichane co dzien cos innego... ale co tam za tydzien juz bedzie po wszystkim i sobie spokojnie bede odpoczywac o tej godzinie 😜 hehe
Pogoda ciagle piekna akurat na spacerki 😜

A Wy kochane jak tam ?? jak sie czujecie i wogle?? 😜 Ja nawet nie bede czytac postow do tylu wszytskich bo tydzien pewnie by mi nie starczyl... 😜hihih doczytalam tylko o tych cyckach cos... ej one tak do konca beda rosly?? bo jak tak to nie wiem co to bedzie a tez mam o 2 rozmiary wieksze z 75B na 75D 😮bedzie trzeba skombinowac potem jakies miski plastikowe i sobie przykleic albo co eheheh 🤪 🤪 🤪 zartuje 😜

A jak tam wasze malenstwa?? moje kopie jak szalone... tak na 3 serie rano popoludniu i pozniejszym wieczorem...nieraz tak boli, a wszyscy sie zachwycaja i dotykaja brzucholka.... 😜 eheh kocham jak mnie kopie 😜ja mu dusze w inncyh miejscach niz kopnie a on tak odpowiada kopniakiem 😜 eheh
Bole wszytskie przeszly...
Jedynie co mecze sie juz ktorys dzien z krwotokami z nosa...przewaznie rano 🤢 ale pojde do lekarza za tydzien to jej powiem.... 😉

3majcie sie laseczki i wasze dzidziulki tez 🙂 😘 zdrowka.... 😘 do kiedys tam ( mam nadzieje ze szybko 😉)




[*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc wrzesnioweczki 🙂 widze ze u was samopoczucia entuzjastyczne 🙂 powiem szczerze zejeszcze poczatek tygodnia byl dla mnie jakis dolujacy ale juz od wczoraj chyba zmienia mi sie nastawienie do swiata bo zaczyna nie wszyustko cieszyc i bawic wyluzowalam chyba troche z ta obawa o dzidziusia jaka jest przy pierwszych tygodniach 🙂 pozdrawiam was i waszych malutkich lokatorow w brzuszkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 😉
Sioperka22 melduję się i biore za pisanie 😜 Postanawiam poprawe 🙃
Witam nowe mamuśki wśród nas Mortishia24 (ciężko będzie zapamiętać) i Niania 😘
U mnie z samopoczuciem duzo lepiej, juz nawet wychodze na dluzsze spacery, chociaz ostatnio na poczcie stojac w kolejce 30-tą minute zemdlalam, na szczescie nie na brzuch. Czesto mam takie zawroty. Brzuch tez juz rzadziej boli chociaz teraz zaczal swędzieć. Skóra się naciąga.
A jesli chodzi o cyce... hmmm przytocze cytat "mam cyce jak donice" hehe ktoras na poczatku tak napisala. Do mnie idealnie pasuje. Co najmniej 3 rozmiary w gore. Mąż nie moze uwierzyc. No i jak sie cieszy.
A brzuch rośnie i to strasznie szybko. Mam wrazenie ze jest za duzy jak na ten tydzien, ale przynajmniej po ulicy chodze taka dumna, bo wszystkim wzrok leci.
Trzymajcie sie Brzuchatki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula88 my też już po przeprowadzce 😉 Już ,,na swoim,, ! Bardzo się cieszymy i powoli będziemy sobie urządzać wszystko. Dzidziuś na razie kopie nieśmiało. Czasami tylko. Aż wam zazdroszcze, że tak wyraźnie czujecie...A brzuszek mam taki se 🙃 Cycory u mnie na początku urosły i teraz są ciągle takie same.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laki co nowego z rano?
Butterfly nie przejmuj się moja dzidzia też jest nieśmiała i nie kopie zbyt często i mocno ,ale to się jeszcze trochę zmieni.
Iwwa no masz szczęście,że się zameldowałaś na forum już chciałam cię ścigać hehe wiesz mam bardzo podobnie do ciebie ,bo mi też sie wydaję ,że mam brzuszek o wiele większy niż powinien być w tym tc...ale to nic dłużej będziemy się nim chwalić 😁
Anulaa i buuterfly gratuluje przeprowadzki...nie ma to jak na swoim 🙂
pozdrowienia dla Was i dzidziusiów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was Brzuszki ! ;**
W ten pochmurny niedzielny poranek 😉
Mam takie pytanie w którym tygodniu zaczełyscie czuc ruchy dziecka ?
Bo ja jeszcze nie czuje i troche mnie to martwi 😞 😞
Chociaż przy ostatniej wizycie w tamtym tygodnniu lekarz powiedział ze juz tak do 3 tygodni bede czuła.
Pozdrawiam wasss ;***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dosik ja coś tam poczułam mniej więcej w Twoim tc ,ale mój lekarz stwierdziła ,ze mało prawdopodobne ,że na pewno tu była dzidzia ,bo wyraźne ruchy najpewniej czuć około 20 tc ,ale wiesz nie raz już to mi się zdarzyło ,więc wiem ,ze to dzidzia chociaż zdarza się to nie często i lekko.Doczekasz się mamy jeszcze na to czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki sioperka22 :* bo tak w sumie czytałam ze każda z was już czuje i zaczeło mnie to nieco martwić 😲 , nie moge się juz doczekać takich kopniaczków dzidziusia 😉
A przytyłaś już coś sioperka22 ? ;> ;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂 ja znow bylam w szpitalu-tym razem prawie miesiąc,znowu mialam krwawienia 😞 ale dzidzieś rośnie i rozwija się prawidłowo,już od kilku dni czuję ruchy 😁 Mam nadzieję,że moja ciąża szczęśliwie dojdzie do końca,puki co muszę leżec,oszczędzac się i brac leki,bo poza krwawieniami mam małe rozwarcie i anemie 😞 ale nie tracę nadzieji na szczęśliwy final,pozdrawiam Was i życzę miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, długo mnie nie było, nie ukrywam, że nie przeczytałam wszystkich zaległych postów..
co do ruchów dzidzi, dwa razy czułam takiego jakby pstryczka od środka brzucha, za drugim razem to mój mąż nawet to poczuł kładąc dłoń..
niesamowite uczucie, ale już od kilku dni kompletnie nic nie czuję, a wcześniej czułam takie charakterystyczne dla siebie "bul bul bul"..
wiem, że mam jeszcze dużo czasu, ale moja kruszynka rozwija się o tydzień szybciej niż wskazuje moja zaawansowanie ciąży - ona według parametrów/wymiarów ma już 18tydzień i kilka dni, podczas gdy ja 17 tydzień (16 tydz. 3dzień).. no ale cóż..

na dodatek kochane chyba mam depresję, miałam poważną sytuację z mężem, zdołowała mnie ona, teraz wszędzie o tej tragedii wczorajszej nad smoleńskiem i miałam okropne sny i ogólnie mimo tego, że w życiu sporo wycierpiałam i przy życiu trzymała mnie myśl o tym, by kiedyś swoje dziecko mieć w ramionach.. nie potrafię się cieszyć dzieciątkiem, mimo tego, że marzyłam o chłopcu i prawdopodobnie mam synka w brzuszku...

jeszcze ta pogoda, niesprzyjająca.. samopoczucie kiepskie.. chciałabym przespać ciąże, na filmach wygląda na czas szczęśliwości, a mnie przez to co ostatnio przeżyłam kojarzy się z bólem, cierpieniem i czasem zależności od innych... takiej bezsilności..

ale nie chce Was dołować, na pewno są rzeczy warte radości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dianicho nie zamartwiaj się, ja czasem też takie doły łapię ale wiem że wtedy najlepiej jest zająć się czymś innym, spotkac się z ludźmi albo wziąć się za coś pożytecznego, jak tak siedzę i myślę to nigdy nic dobrego z tego nie wychodzi, najlepiej to się pożądnie zmęczyć fizycznie żeby nie myśleć o dołującyc rzeczach.. no chyba że stan zdrowia na to nie pozwala, ale może jakiś basen albo relaks, chcociaż na mnie lepiej robota robi niż relaks jak mam doła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa i jeszcze jedno, pomyśl o dzidzi, wyczytłam że ten miesiąc w którym teraz jesteśmy jest bardzo ważny dziecko rozwija się najszybciej, i jego mózg też i bardzo ważne jest to o czym myśli mama i jej emocje w tym okresie, także myśl pozytywnie żeby się mózg Twojego dzidziusia ładnie i szybko rozwijał i żeby później dzidzia była bardzo mądra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Ci Aniu bardzo za dobre słowa, otuchę - muszę się mocno pozbierać, co nie jest łatwe i zdaję sobie sprawę z tego, że dla dziecka trzeba.. ale brak mi sił.. wszechogarniający smutek jest okropny i nie pozwlaa racjonalnie myśleć - że muszę dla dziecka być optymistką..
mąż stara się jak może naprawić swoje błędy, ale są rzeczy, które nawet jeśli chce się wybaczyć w imię miłości, jest ciężko, bo stoją kolcem w sercu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj DIANICHO trzymaj sie malutka 😞 😞bedzie dobrze a męza za uszy wytargać 😠 😠zrób coś dla siebie...może jakieś zakupy albo spotkanie z serdeczną psiapsiółką.faceci to czasami gorzej niż dzieci...trzeba go tylko wychować i bedzie dobrze 😉trzymam kciuki i mam nadzieję że szybko wróci słonce w twoim życiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik a czemu już masz to usg? mi lekarz powiedział, że między 20 a 22tc i tak się wybieram w 22tc żeby upewnić się co do płci 🙂 a jakąś zwolenniczką częstego usg nie jestem więc ja bym poczekała ale takie jest moje zdanie 🙂

Diano wszystko na spokojnie wybierz się do kina albo na zakupy tak jak pisała chyba czekoladka albo ania nie pamiętam 😞

Kasiu odpoczywaj i się nie denerwuj ważne, że z dzidzią wszystko ok 🙂

Anula i motylek gratuluje przejścia na swoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję Wam dziewczynki, postaram się coś dla siebie zrobić 🙂
co do płci, nasza dzidzia tak się pokazała, że w 15tyg. 1 dniu byliśmy na USG i lekarz powiedział, że to będzie chłopczyk..
narazie staram się nie nastawiać, ale wszystko zalezy od tego czy dzidzia się pokaże, a z tego co czytałam na innych forach są osoby, które nie znają płci mimo 24, czy 28tyg ciąży, bo dzidzia się nie pokazywała..
pomyśl Dosik, skoro masz termin, może nie warto przenosić badanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach widze że troche poruszyłyście temat Waszych facetów...
musze Wam szczerze napisać że mój też się nie spisuje ostatnio dobrze...boi się dotykać brzucha, mówi mi że jestem gruba ( cyt. "niebezpiecznie się rozwijasz" )...i takie tam mniej przyjemne rzeczy. TAkże oparcie marne w nim mam...może jak pójdzie ze mna na prenatalne i zobaczy dzidziusia na monitorze to jakoś sie zmieni...
no i jeszcze jedno...jestem dla niego aseksualna ... on uważa że skoro w brzuszku mam dzidziusia to on się tam nie będzie ze swoim...pchał. Może komuś wydać się to smieszne, dla mnie też było na początku, ale zaczyna mnie to irytować 😞
nie ma lekko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa współczuje bo ja mam teraz zwiększone potrzeby w tym zakresie a wrzucają mi ciotki 😞
mój nie ma zahamowań co do sexu i dotykania brzucha 🙂 zresztą on bardziej chciał tego dziecka niż ja więc się teraz strasznie cieszy, że udało mu się matke zbałamucić 😉 i twierdzi, że zaraz po tym zbałamuci mnie na następne 🙂
a próbowałaś mu tłumaczyć? albo podejść do tego jak bohaterka "usta usta" i powiedzieć że ma trójkącik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani85 noo mi się teraz też bardziej chce 🙂 już mi się nawet śni!!!! 🙃 🙃
z tym trójkącikiem to by go mogło jeszcze bardziej zniechęcić... 🙂
mój mąż to ciężki przypadek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...