Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

próbowaliśmy pieszczoty ☺️ ale też to nie było to...zestresował się?!
ma 28lat...może jeszcze nie dojrzał? nie wiem, mnie to denerwuje z tego powodu głównie, że czuję się niedoceniona, nieatrakcyjna dla niego...no pewnie same wiecie jak to jest.
czekoladka na chopa chcesz się zamienić? 😁 hmmm nie wiem czy to wypada hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
Dosik ja na Twoim miejscu bym przeniosła usg.Ja miałam teraz robione i "niby nie chciało się pokazać".Przez moment było widać, ale gin powiedziała że nie jest pewna i nie powie nawet na 90% (czyli dziewczynka).Jak chłopak to od razu mówią bo "to i tamto" widać ☺️
Ja musiałam mieć teraz zrobione usg bo byłam bardzo chora i chcieli sprawdzić czy wszystko ok.Ale też nie jestem za częstym usg, bo jak by nie było to jest prześwietlenie.
A co do seksu to ja jestem jakaś dziwna, bo ochoty nie mam wcale 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się moge bez tego obejść...chyba? 😉 ale kurcze, już mi się pewnie tam wszystko zarosło :P ostatni raz robiliśmy to w momencie poczęcia dzieciątka!! 🙂 no bez przesady nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam polip na szyjce macicy.I kiedyś po seksie na drugi dzień dostałam krwawienie.W szpitalu okazało się że to z tego polipa.Ale ja tak bardzo nie lubię szpitala i tak się wystraszyłam, że od tamtej pory mu nie dałam 😜 Ale muszę go pochwalić, bo dzielnie to znosi.Chociaż chyba zaczyna mieć tego dosyć. 🙂 No cóż, chciał mieć dziecko, to niech teraz troszkę pocierpi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to chyba ja bym bardziej teskniła niż on 🙂 my właściwie przez te 8 lat to tylko na gora 4 dni się rozstaliśmy... 🙂 achh jak o tym piszemy to coraz bardziej mi się chce hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej pare godzin a tu tyle wpisów he he Dosik pytałaś czy przytyłam to od początku ciąży mam 4 kilo więcej i rozmiar stanika o 2 większy he he i brzuszek już dość spory jak na ten tc ale się cieszę 🤪wy tu dziewczyny piszecie ,ze napalone jesteście na mężów a ja wam powiem szczerze nie mam na ''to''aż takiej ochoty no przynajmniej nie zbyt często na co akurat mój mąż trochę narzeka.....hmmm nie wiem może potem mi się odmieni....w końcu ile można trzymać go na wstrzymaniu ha ha 😁 pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero 2kg przytyłam ;D ale brzusio mi rośnie każdy już zauważa 🙂

Hehe a co do tych "ochot" ;D to ja też tak ostatnio nadmiernej ochoty nie mam, ale zdaża się
ze mnie rozrywa z ochoty ;DD 😉 🤪

Pozdrawiam was brzuszkiii ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani85 oraz reszto która trzymała kciukersy :P
niestety mimo całego mojego uroku nic nie zdziałałam z moim mężem....nawet za przykładem Ani85 powiedziałam mu że przecież każdy facet chce trójkącik to teraz będziesz go miał, a on w śmiech straszny i mówi, że owszem ale nie będzie pedofilem.... 🙂 🙂 i bądź tu mądry człowieku... 🙂
w każdym razie plus taki, że podbudowałam chyba mega mocno ego mojego męża i widać było że jest zadowolony że żonka nareszcie aż tak ma na niego ochote :P może kolejne dni przyniosą coś pożytecznego 🙂 nawet jak mu powiedziałam, że może sobie przecież wyobrazić że jestem Sandrą Bullock z wiekszymi cyckami...to go też nie przekonało 🙂 🙂
przy okazji moich rozważań witam nową mamusie LusieKlusie 🙂
buziaki dziewczynki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczynki co tam u was slychac jak samopoczucie , troche tych postow sie tutaj nazbieralo az normalnie nie nadazam ich wszystkich czytac ale przeczytalam pare postow na temat biustu 😉 no wiec u mnie ten biust wcale nie zrobil sie jakis wielki 😞 zawsze mialam malutki biuscik A a teraz hmm wydaje mi sie ze moje piersi zrobily sie tylko bardziej okragle i nie musialam wymieniac stanikow a szkoda zawsze mazylam o duzym biuscie :P ale jeszcze wszystko przedemna 😉 u mnie ogulnie wpozadku dzidzia daje znaki a ja ciagle tylko odliczam do koljego USG

Pozdrawiam wszystkie brzuszki i nowe oczywiscie rowniez 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałam się też nad inna przyczyną tego że on nie chce...na początku ciąży krwawiłam, wylądowałam w szpitalu, a mąż się bardzo przejął. On bardzo chce mieć dziecko...może boi się ze zrobi mi krzywdę? miejmy nadzieje ze to ten powód... 🙂
wieczorem spróbuje znów 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...