Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hmmm Ago tzn tych które dziecko mają ciut później niż większość tu obecnych mam... też się do tych ociągających zaliczam 😉 😜 😉 ale cóż zrobić 😮 ktoś mi kiedyś powiedział, że po urodzeniu dziecka nie liczy się lat matce tylko dziecku i tego się trzymajmy 😉 😉 chociaż wole urodziny od imienin 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufffff co za ulga 😜 Jestem po środku, a zawsze za wieszak się uważałam 🤪 Bo ja waże 59 kg (no może teraz więcej) i mam 178cm wzrostu. A jak zaczęłam czytać wasze posty to maluch zaczął tak mocno kopać, że poczułam pierwszy raz to przez skórę jak dotykałam ręką. To również moja pierwsza ciąża. Ja nienawidzę kupować ani staników , ani spodni typu jeansy. Szczupła jestem w obwodzie a cycki rozciągnięte 😁 Dlatego odbwód 75 jest nawet czasami zbyt duży. A miseczka E też już powoli zbyt mała. Czasami sama mam ochotę zacząć projektować ,,nietypową,, bielizne 🤔 Jeansy znów są zawsze albo zbyt szerokie w tyłku albo zbyt krótkie. Czy naprawdę żeby być wysoką kobietą muszę ważyć 90kg żeby w dupsku były dobre??? 🤢
Powoli kończę sprzątać mieszkanko. Pokój w którym teraz się urządziliśmy już lśni czystością. Nad kuchnią i przedpokojem pracuje. A łazienka tak malutka, że w pięć minut ją obskocze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly to Ty taka modelka jesteś 🙂 ja przy swoich 174cm waże już ponad 65 kg 😞 i to dużo ponad 😜 uwielbiam patrzeć na szczupłe dziewczyny w ciąży 🙂 pięknie wtedy brzuszki wygladają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i właśnie co do legginsów to mam problem ze znalezieniem długiej tuniki. Bo te uniwersalne są na mnie za krótkie.A ja w legginsach czuję się jak w gaciach i nie wyszła bym z odkrytym tyłkiem.Poza tym ja straszny zmarźluch jestem i jeszcze jak dla mnie zbyt zimno na legginsy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny powiem wam nie postarałam, oblałam sobie w 45 minucie na skrzyżowaniu wymusilam pierszeństwo 😞

No ale trudnoooo teraz najważniejszy jest dla mnie dzidziuś 🙂))
a jak tam u was dziewczynki jak minoł dzień ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj a ja wlasnie o Tobie myślałam, że już dawno powinnaś być po. szkoda :-( i to chyba też nie był Twój pierwszy egzamin, skoro tak późno...
ale tak jak napisałaś - dzidziuś najwazniejszy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Następnym razem się uda 😉 Ale mnie obkopuje ten maluszyński mieszkaniec mojego brzuszka 🤪 Jak nie zaśnie do powrotu tatusia z pracy to dam mu podotykać 😁 heh A dzięki temu brzuch mnie boli...Naszła mnie ogromnaaa ochota na kapeńke winka...Kupiłam ponoć słodkie, ale się okaże 😉 Najwyżej dosłodze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie poczytalam kilka stron postów no i tak :
agaa jak przeczytałam że piszesz o tych stanikach że takie ogromne wygladały to zwątpiłam 😉 ja mam teraz 85 F i te dopiero wyglądały, powiedziałam sprzedawczyni że ten to na pewno nie bo taki ogromny jak na na. .. nawet nie wiem na co, i co?????? z 10 staników albo i więcej tylko ten był dobry, ale faktycznie z większych rozmiarów nie ma wyboru, a te malutkie takie ładne...
I mówią że dobrze mieć duży biust, guzik prawda, cięzko kupić ładny stanik, mały wybór, ciężar się nosi, biegać spokojnie nie można jak się dobrze nie usztywni, no i jak szybko rosną to się rozstępy robią co wcale ładnie nie wygląda, jak dla mnie to najlepiej mieć rozmiar C, ale trudno, niektore maja mniej niektore wiecej, i tak żle i tak niedobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusiaKlusia teraz Ty zwyciężasz w biustowym rankingu 🙂 chyba moje miejsce zajelas, ale się nie gniewam wcale 😉 przyznam że o takim rozmiarze to nie słyszałam, szacunek normalnie, zastanawiam się czy Cię nie przechyla do przodu przy takim wzroście..

co do wagi to agaa nie przejmuj się tak bardzo, mnie pewnie nie dogonisz, a ja w tej ciąży na pewno przekroczę magiczną granicę.. nawet nie chcę o tym myśleć ale tak będzie , chyba nawet nie wypada o tym pisać ale możecie się domyśleć co to za liczba !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...