Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak Agus tylko nie kazda kobitka sie kfalifikuje do wszystkiego 😞 i w tym jest problemik wiadomo ze jesli jestes samotna matka to nawet i mieszkanie mozesz dostac za ktore wogule nie bedziesz placila....
A jesli masz meza chlopaka to jedynie moga ci doplacac jakas tam sume do mieszkania ... nie wiem dziewczynki zbieram sie wlasnie na to spotkanie wjec jak wroce to sie do was oczywiscie odezwe 🙂
Agus zobaczysz bedzie dobrze buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę, że poważną dyskusję o pieniążkach podjęłyście...
cóż ja pijawka razem z moim pijawkowym dzieckiem będziemy żerować na moim mężu... ja nie pracowałam przed ciążą i jak na razie do końca roku nie zapowiada się 🙂

muszę się pochwalić taki brzucholek jak Marcie mi dzisiaj wyskoczył 🙂 🙂
i od wczoraj mam takie dziwne uczucie jakby wnętrzności mi w górę szły... i jakby dzidzia się podnosiła wyżej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam 🙂 wyjścia nie mam... po prostu dzisiaj mam jakiegoś doła z powodu braku kasy 😞 i pracy.
ale to też pewnie przez ta pogode okropną! i jeszcze ten pył wulkaniczny! co to ma być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani85 hehe fajnie to ujęłaś 🙂 jak by mój mąż dobrze zarabiał to też bym sobie pijawkowała na spokojnie 🙂 a tak to z nim nigdy nie wiadomo...albo mu wskoczy fajne zlecenie to się cieszymy, a jak nie ma klientów...to kicha
Loli dzięki Ci 😘 😘 powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka dyskutowałabym dalej, ale nie chce się bardziej dołować, więc po prostu jak dostanę pieniążki z ZUSu to się Wam pochwale i tyle 🙂
buuterfly super ciuchy!! takie eleganckie! piękne 🙂 niestety w pobliżu mnie nie ma tego sklepu...szkoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
poczekam 🙂 wyjścia nie mam... po prostu dzisiaj mam jakiegoś doła z powodu braku kasy 😞 i pracy.
ale to też pewnie przez ta pogode okropną! i jeszcze ten pył wulkaniczny! co to ma być 🙂


Nie wiem Agaa jaka jest twoja sytuacja, to co ja opisałam to w przypadku umowy na czas nieokreślony, albo określony do dnia porodu. Jeśli np nie masz pracy to rzeczywiście ZUS wypłaca zasiłek, ale tutaj nie znam zasad, teoretycznie powinni co miesiąc terminowo ale czasem warto iść do Urzędu Pracy, bo może jakiegoś wniosku brakuje a wtedy nie nikt nie raczy poinformować, że coś jest nietak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do "pijawkowania" - mój mąż tez zarabia tak, że gdyby nie kredyt moglibyśmy spokojnie życ, ja zajmując się dziećmi, on pracując, ale przez to, że kredyt będzie tak wysoka rata... to powinnam pracować, narazie nam starcza bo rata jest niższa..
ale pracować muszę, bo z jednej pensji i kredyt i opłaty i na życie to nie ma szans...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny czy któraś z Was zauważyła może u siebie niewielką wydzieliną z sutków.....bo ja właśnie wczoraj zauważyłam niewielką ilość bezbarwnej wydzieliny i tak sobie szukałam w necie czegoś na ten temat i bardzo się zdziwiłam ,ze to była chyba pierwsza siara....to wyczytałam na forum medycznym........''Od połowy ciąży z piersi może wyciekać niewielka ilość wydzieliny o zabarwieniu przeźroczystym bądź żółtawym. Jest to tzw. siara, czyli pierwsze mleko. Na skutek intensywnego wzrostu gruczołów sutkowych mogą pojawić się rozstępy na skórze piersi, powstawaniu których towarzyszy czasami świąd. ''
miała tak już któraś???he he pierwsze mleko mi się pojawiło he he 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie miałam i jakoś nie czekam na to z utęsknieniem 😮 A mi już nerwy puszczają...Nie dość, że Krystian pracuje od 7 rano do 21 od poniedziałku do piątku to jeszcze w sobotę musi iść do pracy kiedy ma przyjść pan od CO. No Ci ludzie jacyś porąbani są czy co?! Przecież ten chłopak nie ma czasu na nic!!!! Nawet do fryzjera nie ma kiedy iść bo sorki, ale o 22 to raczej zakłady są pozamykane...Że już nie wspomnę o załatwianiu spraw w urzędach. No to jest poprostu jakaś paranoja! Wykończą mi go tam...I to żeby chociaż wypłatę miał jakąś lepszą...A tu dostanie 2,500zł i wielce łaske robią i po dupach każą się za to całować. Aż mnie korci żeby do inspekcji pracy zadzwonić. Przecież to jest naginanie praw pracownika!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do tego pies ma cieczkę a na brzuchu wyskoczyło jej pełno takich plam jakby krosty tylko rozlane, czerwone i spuchnięte. Wykąpałam ją , obciełam jej włoski na brzuchu i spryskałam sprayem który kiedyś dostałam od weta. Ale ją to boli i swędzi tak, że nawet położyć się nie może...I co??? Oczywiście nie mam jak dostać się do weta bo Krystian do 21 w pracy/..Nosz cholera jasnaaaa!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczynki 🙂 sioperka22 tak to prawda z ta siara tez tak mialam i teraz tez tak mam i niestety przy corce mialam cyce duuuzzzeeee i mi sie roztepy porobily buuuuu teraz sie juz smaruje kiedys nie bylo takich wynalazkow jak teraz ,dziekuje za informacje co do zdjec 🙂jak mi sie uda to pochwale sie dzidzia tylko teraz jest juz wieksza heh a u mnie w koncu przestalo padac a co do pieniazkow to ja tez na L4 dlugo i pracodawca mi wyplaca tak jak ktoras z was wspominala powyzej 20 pracownikow wyplaca pracodawca i my nie musimy sie martwic czy dostaniemy a powiem wam ze u mnie w pracy razem ze mna juz 4 dziewczyny sa w ciazy i smieja sie ze jakas epidemia jest .ani85 przykro mi z powodu znajomych cos wiem na ten temat bardzo wspolczuje moja znajoma tez lezy jest w 28 tyg brzuch jej twardnieje i boli i jest na lekach biedactwo a wy jak sie czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klikasz prawym klawiszem na zdjęcie , wybierasz właściwości i tam masz adres URL. Kopiujesz go, wchodzisz na forum i w tabelce gdzie piszesz wiadomość masz u góry ikonke obrazek. Klikasz ją i wyskoczy ci taka szara tabelka. I tam wklej adres url i wyślij wiadomość. Bynajmniej ja tak robię i działa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki! Ja mam dzisiaj bardzo smutny dzień..Dzidzia nie daję znać o sobie od wczoraj i się zaczęłam martwić... 😞 Pewnie wszystko jest w porządku bo czuję się normalnie no ale....Perełka ja Ci nie pomogę bo nie używam tej stronki 😞
Buuterfly jakbyś mieszkała troszkę bliżej to ja bym z miejsca wsiadła w samochód i do Ciebie pojechała i Ci pomogła ale do Gorzowa to mam kawał drogi..
Dobrze chociaż, że ładna pogoda u mnie to wyjdę sobie na spacer i zaraz idę do kosmetyczki, żeby nie myśleć za dużo 😞
Na pocieszenie obejrzałam sobie video z ostatniego usg i zrobiłam print screen'a jak maleństwo ssie kciuk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...