Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny co tam u Was nowego? mi bardzo leniwie mija ta sobota i już nie wiem co mam ze sobą zrobić taka jestem dziś znudzona ....kupiliśmy dziś ta komodę kąpielową dla maluszka jest super i pięknie wygląda....mąż już ją dzisiaj z ciekawości ochoczo składał he he 😉no i śpiworek dla Dzidzi teściowa nam przyniosła,więc dziś zbiory dla Dzidziusia udane 🙂A jak tam u Was samopoczucie?pozdrowienia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piękny brzuszek Czekoladko! Jaka "piłeczka" szczuplutka jesteś!

Dziewczynki, jak odczuwacie ruchy dzidzi? Mój mąż jak nastawi ucho to słyszy bul bul bul, czasem coś pod ręką poczujemy, ale ja baaardzo słabo i jest mi przykro, że jeszcze to nie są takie ruchy, które mogę wyczuć bez mocniejszego uciśnięcia brzuszka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Ja tam smaruje raz na rok balsamem głęboko nawilżającym z Evelinne.Nie wiem czy dobrze napisałam nazwę firmy 😜 Ale teraz muszę zacząć robić to częściej. Rozstępy mam na piersiach takie malutkie. Na udach, na plecach...Za szybko rosłam i stąd się wzięły. Ale nie przeszkadzają mi bo nie są zbyt widoczne. A nawet jak je widzę to co tam...Mam faceta ,który mnie kocha i może dlatego w ogóle nie przejmuje się takimi rzeczami.


ja używam raz albo dwa razy dziennie DAX cosmetics intensywny preparat na rozstępy. Po posmarowaniu, czuję że skóra jest miękka, przyjemna w dotyku i mniej napięta..
mimo tego, że mąż mnie kocha, zawiódł mnie i wiem, że muszę o siebie dbać, sama dla siebie, mimo tego, że czasem się nie chce.. no ale to wynik mojej sytuacji..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dianicho ja ruchy dzidzi odczuwam dość mocno i są one jakby lekkimi uderzeniami czy wypchnięciami od środka ,ale mąż jak trzyma rękę na brzuchu to prawie nic nie czuję i mało kiedy w ogóle zdarza mu się zdążyć gdy dzidzia się rusza he he ,ale już niedługo ruchy maleństwa będą nie tylko dały sie wyczuć od zewnątrz ,ale i jak dobrze pójdzie zobaczyć....nieraz aż mała pytka widoczna jest przez brzuch.pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki co tam u was ciekawego przeczytalam chyba 8 stron zaleglych i z tego co wiem temat byl o rozstepach ja naszczescie jeszcze ich nie mam ale pewnie w kazdej chwili moze stac sie i sie pojawia 🤪
Pogoda super lecz dla mnie dluzsze dystanse zaczynaja powoli meczyc 😞 odczuwam juz ze nosze dzidzie przed soba brzuszek jest naprawde coraz wjekszy 😮 i oczywiscie biust 😮 lecz z nim wlasnie mam lekki problem bo martwie sie czy bede mogla karmic swoje niemowle piersia 😞 jutro ide na wizyte kontrolna i chyba sie zapytam poloznej jak to bedzie chodz nie wiem czy nie zawczesnie??
Jesli chodzi o kopniaki u mnie tez jakos marnie to wychodzi czuje dzidzie jak sie porusza ale nie czuje jeszcze pozadnych kopniakow 😞 ale Sioperka zobaczysz niedlugo bedziemy dostawac takie kopniaki ze pol nocy nie bedziemy mogly spac , jak malenstwo bedzie szalalo i dopiero wtedy sie zacznie nazekanie za nieprzespane juz nocki
Pozdrawiam was Brzucholki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂 Ja jeszcze ruchów Maleństwa nie czuję, ale to dopiero 17 tydzień i pierwsza ciąża, więc cierpliwie czekam 🙂 Z rozstępami na razie nie mam problemów, bo brzusio na razie mały, ale już się wybija spod ubrań 😁 5 dni temu byłam na usg, Maleństwo miało już wtedy 113 mm, i ważyło ponad 20 dag! to trochę więcej niż się spodziewałam, ale było to miłe zaskoczenie 🙂 Na następnym jak się Małe ładnie pokaże to mam nadzieje że już płeć poznamy 😁 w sumie to już najchętniej bym poszła wszystko kupować, już się nie mogę doczekać tych cudownych zakupów 😁
pozdrawiam serdecznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny co dziś tu tak cichutko 😉
Tak zaglądam i w sumie cos przybywa ale nie wiele :P
laurana1986: też tak chciałabym juz ruszyć i porobić zakupy dla dzidziusia ale
wstrzymuje sie dopóki płeć poznam ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wypisywała do mojego na NK taka durna pipa ,która kiedyś pracowała u niego w fimie. Teksty typu PA BLONDASKU i takie tam. Nosz kurde...Dobrze wie, że ten facet jest zajęty to po co do niego wypisuje...Ani to jego koleżanka, ani rodzina to co ona ma do wypisywania do niego takich tekstów. Albo słodzi mu że ma takiego słodkiego pieska, że ona tak lubi labradorki, że też by chciała takiego, że by go schrupała i wytuliła... 😮 Wara od mojego psa lafiryndo!!! I pisze mu BUZIACZEK W USZKO BISZKOPCIKA! Wiadomo, gdzie taka łaziła? A będzie moją córcie po uszkach całować 🤔 hehehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!
Buuterfly nie przejmuj się taką cizią...Przecież i tak nic nie wskóra i nie warto sobie takimi dziewczynkami zawracać głowy. Po prostu niech jej Twój facet napisze, że sobie nie życzy, żeby do niego pisała i tyle.
Co do witaminek biorę właśnie feminatal 400 metafolin + DHA.
W sobotę byłam na zakupkach bo już mi w moich spodniach ciasno było, więc musiałam coś kupić. I dla maleństwa też coś kupiłam a miałam nie kupować jeszcze. Ale te ubranka są taaakie ładne 🙂 W zasadzie to bardziej ku ucieszę taty ale mi też się podobają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...