Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Szczuplutkie ? 😁 Powiem CI że dość dobrze wyglądam każdy potiwerdza 😉
ale fakt faktem niektóre mamusie w tym samym miesiacu co ja są dużo wieksze
no ale mnie to tam nie przeszkasza jaki mam brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie dziewczynki!
jak się dzisiaj czujecie? Ja wysłałam męża po paluchy prowansalskie do piekarni, musiał po nie pojechać samochodem przed pracą, bo to kawałek drogi od domu i teraz z chęcią je zajadam 🙂
to była typowa zachcianka, nie przyjęłabym sprzeciwu 🙂

jak narazie pogoda powoli budzi się do życia, pewnie znów będzie ciepło i słonecznie.
Umówiłam sie do lekarza, do internisty bo już któryś dzień z rzędu budzę się w nocy i wstaję z "ciężarem w piersiach". Dzisiaj kaszel już brzmi baaardzo poważnie, mam nadzieję, że nie nabawiłam się zapalenia płuc etc..

pozdrawiam i miłego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i znow wychodzi na to ze ja mam najmniejszy ten brzuszek a jestem najstarsza jesli chodzi o date porodu 😮
Pieknie 😮
U mnie pogoda hmm piekna od rana niebiesciutkie niebo mam nadzieje ze pogoda utrzyma sie jakos do weekendu zeby wybrac sie gdzies ze znajomymi nad ocean 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula88 witamy z powrotem 😁 już Ci życzyłam ale pożycze jeszcze raz: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA 😁 może jakieś zdjęcie hmmmm? 😁 😁

achh czyli jest ktoś kto ma większy brzuszek ode mnie 🙂 postaram się Wam jeszcze dzisiaj wrzucić zdjęcie jakie mi wczoraj mąż zrobił...wieczorem, po coli - bo miałam smaka 🙂 brzuszysko takie ze ho ho 😉
u mnie pogoda fatalna! w nocy padało...teraz też się zanosi 😞
co do cery to moja na pewno w lepszej kondycji niż np w trzecim miesiącu 🙂
Jutro nareszcie idę na USG!!! nie mogę się doczekać...bo dzieciątko od paru dni nie daje o sobie znać 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ani87 no oceanik oceanik 😉 wsumie mam jakas godzinke drogi wjec nie jest zle ale to wiadomo wszystko zalezy od pogody chce jeszcze wykorzystac wolny czas i spedzic troszke czau sam na sam ze swoim 🙂 bo puzniej wiadomo wszystko przewroci sie o 360 stopni

Ani87 nie przejmuj sie na w polsce to jeszcze ani razu nie bylam nad polskim morzem wjec az wstyd ale mi sie jakos nigdy z tych gor nie chcialo jechac wlasnie taki kawal drogi kochana pomysl jak ja kolo zakopanego mieszkam ile bym musiala jechac nad polskie morze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli, mam taką nadzieje że poznam 🙂 a jak nie teraz to dostane skierowanie na te prenatalne...to tam mam nadzieje poznam 🙂 przydało by się już poznać...ech ale najważniejsze żeby tam było z bijącym serduszkiem 🙂 chyba się popłacze jak to zobaczę 🙂 bo troche dziwne że tydzień temu się ruszało, a teraz nic nie czuje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa będzie dobrze, zobaczysz 🙂 ja mam usg 29 i też mam nadzieje że poznam płeć dzidziusia, strasznie ciekawa jestem.. a mój mąż to mówi że mógłby do porodu nawet poczekać.. nie no ja nie wytrzymam musze zapytać 🙂
Loli no ja do Zakopanego tak strasznie daleko nie mam bo mieszkam na podkarpaciu ale też wstyd się przyznać że nie byłam tam nigdy 😞 a tyle raz miałam ochotę się wybrać.. nad morze chociaż dalej to się parę razy wybrałam, jak dzidzia trochę urośnie to uderzam na zakopane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus naprawde nic sie nie martw ja na poczatku tez bardziej czulam bobaska ale teraz to juz sporadycznie moze dlatego ze brzuszki nam rosna i dzidzia ma jeszcze pole do popisu i moze sobie tam smigac tez sie martwilam bo czasem czuje 2 ruchy dziecna na tydzien ale w pon bylam na sluchaniu serduszka i wszystko jest ok wjec u ciebie napewno ez bedzie 🙂 osz kurcze niech ci powiedza co bedziesz miala bo az sie nie moge sama doczekac a o ktorej masz wizyte ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro na 17tą mam 🙂
wiem, że najprawodpodobniej jest wszystko OK, tylko czasem nachodzi taka zła myśl...
achh mi też się marzy żeby jeszcze przed porodem udać się do Zakopanego 🙂 może dojdzie do skutku... 🙂 uwielbiam góry bardziej od morza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja dzisiaj śmigam do lekarza ale nie na usg 🤢 bo dopiero na początku maja mnie ono czeka ,ale teraz to już czas szybko do niego zlec a ty się Aqaa nie martw wszystko jest na pewno w porządku i maleństwo ma się dobrze 🙂może dzisiaj znowu posłuchamy tętna dzidziusia he he fajnie by było 😁 pozdrowienia jak się dowiem czegoś ciekawego u lekarza to dam znać . 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga jak masz tylko okazje i chceci to nie zastanawiaj sie tylko jedz bo warto puzniej z czasem moze byc kiepsko 😉 a naprawde jest warto sie przejechac bylam tam parenascie razy i za kazdym razem zakopane ma swoj urok jak i latem tak i zima 🙂
Bo w ziemie to bajecznie tam jest jak w jakims zimolandzie 😁
A znow w lecie przy pieknej slonecznej pogodzie pieknie widac gorki 🙂 i czasem na dole zakopnego 25 C a na szczytach pieknie polozony snieg ohhh az sie troszke zatesknilo mi za ta polska 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobitki 😉
dziekuje agus za zyczenia 🙂):*
nie martw sie moj maly tez kilka dni sie nie odzywal a teraz znowu... 🙂 bedzie dobrze zobaczysz 🙂)
Loli my to obie najdluzsze stazem ciazy a nas pobily w brzuchach:p hehe
jak naladuje sie moj aparat to zrobie fotke brzuszka i wam pokazem 😜

A teraz jak mi sie uda to zdjatko ze slubu...

0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróóóóciłam 🤪 Wkońcu mi naprawili internecik i tv. Z tej radości robię gołąbki i bigosik...Fuujć cały domek kapuchą cuchnie 😜 Ale się zgrałyśmy...Praktycznie wszystkie mamy dzień po dniu USG. Ja mam w środę o 15...Już setne sekund odliczam żeby znów nasycić się widokiem maleństwa...Dawno go nie widziałam . Z dwa miesiące. A ja się zaraz pochwale ubrankami jakie kupiłam dla mojego berbecia...




A co do tych wycieczek to jestem tego samego zdania i ja od kiedy jestem z moim to nastawiałam go, że jak będę w ciąży to na bank jedziemy nad morze. I zawsze chciałam mieć brzuszek w sezonie ,,morskim,, i się udało 🙃 Ale planujemy wyskoczyć ze znajomymi na jeden dzień w maju nad morze, a później to jak już gorąco będzie chcemy jechać tylko we dwoje poraz ostatni kiedy jeszcze nie mamy dzidziusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...