Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny no u mnie to chyba faktycznie bardziej hormony miały winę co do mojego humoru niż sytuacja z mężem .........ii dziś jest już wszystko ok....jednak nie spałam osobno nie wytrzymałam i poszłam do niego spać chociaż zbytnio na to nie zasłużył heh no ale jest ok nawet w nocy oglądałam z nim Pudziana he he ale przegrał.....i właśnie w nocy moja mała tak się wyprężyła koło pępka,ze wyraźnie było widać i czuć chyba jej stopkę i dłuższy czas tak ją miała ''wypiętą''delikatnie ją głaskałam i mężowi pokazałam i w sumie ona nas pogodziła he he 😁 😁 😁 😁 😁 kochane nasze maleństwo 😁
Eluska u ciebie pewnie też niedługo wszystko się ułoży i na pewno twój pójdzie z tobą na usg jak tylko będzie mógł nie wierzę ,ze celowo ominął by to........mój niestety nigdy nie mógł.
Dosik co do tapety i remontów to my za tydzień zaczynamy u nas i też bardzo mnie to cieszy...a dziś taka piękna pogoda,że wybieram się z mamą na jakieś zakupy dla małej 😁 😁 😁 😁 😁.........już mam przygotowaną listę 😉ok spadam laski ,bo dzień taki piękny wieczorem do Was zajrzę. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam was dziewczynki 🙂
w ten szary sobotni ranek, u mnie pogoda dzis akurat beznadziejna , i jeszcze moj poszedl do pracy tak samo jeszcze jutro wjec znow sie pewnie wynudze.

Dziewczyny glowa do gory wszystko sie jakos ulozy trzeba przeczekac zle chwile 🙂 tez tak mam czesto i ze swoim nawet 2 dni sie nie odzywalismy praktycznie do siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie od rana ucze, zauwazylam ze moja mala wstaje okolo 8 co dzien mnie okopuje o tej godzinie. dzis zaczynam meczarnie o 11, ale powinno byc dobrze. ale jutra sie boje baardzo, nienawidze ustnych egzaminow.
dosik zielony to dobry wybór bo podobno dzidzi pierwsze rozpoznaje zielony kolor a dopiero pozniej inne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny!
to jakiś dzień kłótni był chyba, bo ja z moim też byłam pokłócona...niestety nie o pierdołe 😞 pożyczył znajomemu pieniądze i to nie małe...i mi nie powiedział o tym! przyszedł wieczorem, zapytał jak się czuje i przytulił...o przeprosinach mowy nie ma! skubany!

a ja od 7.tak sobie przysypiałam w rytm kopniaków dzieciątka 🙂 🙂 ależ to niesamowite 🙂 cały brzuch faluje i dziecko oddaje kopniaki w miejsce które nacisne! magia 🙂

mnie też czeka mega sprzątanie...męża nie ma, to muszę sama...a wieczorem wizyta znajomych bo MECZ!! 🙂

miłego słonecznego dnia mamuśki ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzis jade do sklepu bo musze sobie kupic jakies spodnie bo juz naprawde nie mam w czym chodzic 😞 po domq smigam w jakis starych dresach ale na jakiekolwiek wyjscia nie mam nic 😞 i moze cos ladnego malej kupie jak znajde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem takich typwoo ciążowych rzeczy nie mam 😜
ale same duże bluzki i sweterki 😁 ze spodniami mam problem dzinsy mam pozaszywane prócz guzika
by sie jakos trzymały ;p no bo w cieplejsze dni to w getrach smigam 🙂
dzis sobie moze wkoncu jakies ładne na gumie spodnie kupie obym cos znalazła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik znajdziesz na pewno 🙂 ja jeszcze polecam allegro, tam tego dużo i fajne gacie są 🙂
kupiłam sobie tam spódniczkę i bermudy 🙂 i są takie mega wygodne że chyba po ciąży też w nich będę smigać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item1025743890_bermudy_rybaczki_ciazowe_jeans_r42_wysylka_0zl.html

http://www.allegro.pl/item1027134786_wiosna_lato_spodnica_ciazowa_r42_wysylka_0zl.html

prosze bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Brzuchatki wlasnie widze ze tamten link nie dziala tak jak ma chyba cos zle wkleilam heh zdjecia sa zrobione z plytki u nas kosztuje 150 zl i chyba to jest 4D cos takiego tam pisze, a i dziewczeta nie smutac mi tu bedzie bobrze ulozy sie wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ten link chyba bedzie dobry 🙂 http://yfrog.com/hqp5210716j a co do ciuszkow superowe sa zwlaszcza ta spodniczka mi cos trzeba na slub tylko nie wiem co buuu moze ktoras z was cos mi doradzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perelka ja mam ten sam problem...jedna sukienkę mam pożyczoną od koleżanki...wiązana pod biustem, do kolan...nawet niezła 😉 drugą planuję kupić tę:
http://www.allegro.pl/item1046978707_urocza_sukienka_xl_kiara.html#gallery
już ja kiedyś pokazywałam...znam dobrze rzeczy tego sprzedającego, wiem że są super, więc chyba po weekendzie ją zamówie...śliwkową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa sliczna ta sukienka moze tez sobie zamowie tylko ze ja nigdy nie zamawialam z allegro i boje sie ze bedzie za mala albo za duzo 😮 ciemna jestem no nie hehe ale warto sie zastanowic 😉 i dziekuje za pomoc a nie wiecie co slychac u arany dlugo jej tu nie widzialam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perelka to pomierz się dobrze, oni tam serio podaja prawdziwe wymiary tych rzeczy 🙂 i materiałowo są świetne i niedrogie 🙂 także ja polecam 🙂 mam nadzieję że nie idziemy na to samo wesele jak by co 😁 😁

nie mam pojęcia co u arany...marrrtini i np. kaziczki, iwwwy też dawno nie było....a Anula88 znowu ma problem z pisaniem na forum? 😞 coś ten nasz admin się nie stara 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula88 to wiem ze ma problem ale reszta hmmmm ,no fajnie by bylo isc na to samo wesele ale raczej nie,ja ide 12 czerwca do Cieszyna,to dzis sie mierze i zamawiam hihi 🙂 no nie powiem wkurza mnie ze nie ma forum i nie da sie dodawac zdjec do swojej galerii ale coz zrobic musimy czekac moze kiedys bedzie sie dalo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuszki u mnie nic od wczoraj sie nie zmieniło. Ehh dramat jednym słowem ale wybieram sie na zakupy moze bym wkoncu cos maluchowi kupiła ładnego?? Zobacze co bedzie. Humor w sumie taki sobie ale za to ladna pogoda to moze pozniej pojde na jakis spacer czy cos bo tak w domu siedziec i rozmyslac nie ma sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem po doktorku. Się nagadaliśmy. Pytał mnie o nastawienie do porodu 😜 I rozmawialiśmy o szpitalu, gdzie będę rodziła. Następnym razem dostane skierowanie na jakieś wyniki. Macica już dosyć wysoko. W połowie pępka. Dlatego jest on też tak do połowy wypchany.Przytyłam kolejny kilogram i wszystko gra 🙂 Na kaszelek i rozluźnienie dostałam tabletki. Wiecie, że jak kaszlemy to przemy? I to jest też dość ryzykowne? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzieciątko jak? 🙂 ile waży? 🙂
super że wszystko dobrze z Tobą i dzidzią 🙂
hmmm masakra z tym kaszlem...no ale co zrobić 😞 odruch bezwarunkowy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, jestem Perełko 😉 Ani85 mi kabluje czasem co tu się u Was dzieje, ale ja nie mam za bardzo czasu, żeby pisać bo cały czas chodzę do pracy. Teraz mnie dopadło choróbsko i za jakiś miesiąc będę negocjować zwolnienie do końca ciąży 😜 w końcu brzuszek rośnie i mi sie należy, nie? 😉 Zwłaszcza, że pomimo tego, że codziennie jeżdżę do pracy autobusami z przesiadką, tylko 1 raz ktoś mi chciał ustapic miejsca. A tak to wszyscy się gapią bezczelnie i patrzą co zrobię :o
No to trzymajcie się cieplutko i korzystajcie ze słońca póki pogoda nam się poprawiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arana współćzuje, idz na zwolnienie bo na pewno sie nalezy. a z tymi autobusami tak jest. ja juz dzis prawie dochodzilam do przystanku, jeszcze bylo jedno miejsce i w ostatniej chwili mnie jakis babsztyl wyprzedzil i bezczelnie zasiadla mi to miejsce, nie chcialo mi sie nawet odzywac, oczywiscie nikyt nie zareagowal i nie zszedl, poczekalam te 10 min ale nie moge tych ludzi normalnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ci ludzie tak się patrzą w autobusach jak by czekali aż coś powiemy, żeby nam dosrać , że przecież mamy co chciałyśmy. Dlatego ja się też nie odzywam. Nawet jak byłam odebrać dowód to mnie z kolejki wywalili 😜 I Krystian mnie ochrzanił, że powinnam się upominać o swoje .A ja tam się wole nie stresować bo z głupim się nie wygra.
Ile waży dzidzia nie wiem bo nie miałam teraz USG. Tylko wizyta, mierzenie ciśnienia, warzenie i baanie ginekologiczne. Dzidzi sobie siedzi zamknięte w swoim domku i bezpieczne 🙂 Mama dzisiaj lepiej się czuje i chodzi i coś tam robi, siostra też już lepiej. Upiekłam sobie ciacho z rabarbarem i bretonke ugotowałam mniam 😁 No i czekam na teściówke i teścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do zwolnienia to ja od początku ciąży jestem na L4. Mi odrazu lekarz powiedział, że jestem w ciąży i mam święte prawo do odpoczynku nawet z widzi mi się 🙂 Nie koniecznie przez chorobę...A że jeszcze zarabiam teraz więcej niż gdy pracowałam to już inna bajka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...