Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Aniu a jakie plany na weekend? 🙂

Dosik nie bój się 🙂 zbieraj manele i jedź do szpitala 🙂 to przecież nic takiego 🙂 a jeśli nie chcesz jechać tzn że Cię aż tak nie boli 😜

Loli no to oby bolało jak najmniej 😞 limit bólu to mi się wydaje że już wyczerpałaś!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ZLekarz mi powsiedział ze teraz to nawet 34 tyg ciazy sie nie powsttzymuje przed rozpakowaniem, lepiej urodzic w 34 niz blokowac, tak mi powiedzial mój ginek

a radyjko, no popatrz jakie dwie gałeczki masz, 🙃

a moje sa tak wrazliwe ze jak nawet sie kopie i gąbką pocieram to zaraz brzusio mi sie napina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to pikuś

słyszałam o dziewczynie która była po terminie i już miała tak dość że wsiadła na rower i pojechała do parku, nie wiem jak to zrobiła 😁 😁 😁 😁

no i skończyło się tak że pogotowie do parku nie zdążyło przyjechać. 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam straszliwą ochotę pojeździć na rowerze 😁 przed ciążą jeździłam bardzo dużo, a teraz rower to chyba zardzewiał w garażu...

ale mam piłkę do pillatesu 😁 na niej jak by co będę skakać 😁

dziewczynki opuszczam Was...mamuśka moja przyjeżdża i jedziemy razem na zakupy, zawsze bezpieczniej niż samej 🙂

over 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z nim ale dziś siadł dosłownie na chwile i zaraz mnie pytał czy ja nie chce wejsc 😉
i generalnie zajmował sie domem a nie grami 😁
Ja nie wiem co ja dzis mam takiego smaka na słodkie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku taki upał 😞
chciałam jechać na grila do brata ale w tym upale nie ma szans bo umre, ja w domu zdycham z ciepła ;/
Jak troche upał zejdzie to mój obeical zabrac mnie na lody moze do jakiegos centrum skoczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny kurde nawet nie mam czasu przeczytać tego co pisałyście chociaż to tylko 20 str....znów przez jakiś czas będę gościem na forum ,bo postanowiliśmy z moim na tym nowym mieszkanku urządzić pokoik typowo dla małej i łóżko nasze do niego wstawić ,żeby przy niej spać.....więc czeka nas malowanie ścian,szafy 3 drzwiowej na różowo(chce ją ozdobić kwiatkami też) 🤪 ozdoby trzeba przywiesić na ściany no i dziś nam nową rogówkę wstawią a jutro nasze meble przyjadą także dużo roboty cieszy mnie to jedynie ,że jut zaczyna się weekend i na forum dużo mam nadzieję nie napiszecie ,a w tygodniu wrócę
JAKBY W RAZIE KTÓRAŚ NIESPODZIEWANIE SIĘ ROZPAKOWAŁA PROSZĘ O SMSKA 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny kurde nawet nie mam czasu przeczytać tego co pisałyście chociaż to tylko 20 str....znów przez jakiś czas będę gościem na forum ,bo postanowiliśmy z moim na tym nowym mieszkanku urządzić pokoik typowo dla małej i łóżko nasze do niego wstawić ,żeby przy niej spać.....więc czeka nas malowanie ścian,szafy 3 drzwiowej na różowo(chce ją ozdobić kwiatkami też) 🤪 ozdoby trzeba przywiesić na ściany no i dziś nam nową rogówkę wstawią a jutro nasze meble przyjadą także dużo roboty cieszy mnie to jedynie ,że jut zaczyna się weekend i na forum dużo mam nadzieję nie napiszecie ,a w tygodniu wrócę
JAKBY W RAZIE KTÓRAŚ NIESPODZIEWANIE SIĘ ROZPAKOWAŁA PROSZĘ O SMSKA 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny kurde nawet nie mam czasu przeczytać tego co pisałyście chociaż to tylko 20 str....znów przez jakiś czas będę gościem na forum ,bo postanowiliśmy z moim na tym nowym mieszkanku urządzić pokoik typowo dla małej i łóżko nasze do niego wstawić ,żeby przy niej spać.....więc czeka nas malowanie ścian,szafy 3 drzwiowej na różowo(chce ją ozdobić kwiatkami też) 🤪 ozdoby trzeba przywiesić na ściany no i dziś nam nową rogówkę wstawią a jutro nasze meble przyjadą także dużo roboty cieszy mnie to jedynie ,że jut zaczyna się weekend i na forum dużo mam nadzieję nie napiszecie ,a w tygodniu wrócę
JAKBY W RAZIE KTÓRAŚ NIESPODZIEWANIE SIĘ ROZPAKOWAŁA PROSZĘ O SMSKA 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...