Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

pierwsza??!! 😆 niema jeszcze nikogo? hmmmmmm
ja dopiero co wstałam bo noc miałam paskudną, Iga tak sie wciskała na szyjkę juz od 20 ze masakra 🤢 i tamkdo 24, spać nie mogłam wszystko bolało, mąż mnie wkurzał, ehhhhh szkoda gadać
mam nadzieje ze u Was lepiej 🙂
idę jeść 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie na chwilkę wpadłam, a później do samej niedzieli się mnie nie pozbędziecie 😜
mój pracoholik jeszcze coś poszedł z pracy zrobić, jest niespakowany, nieprzygotowany NIC 🙂

Dosik dziwne że nie wiesz co to bób? 😁 mniam mniam, no nie Loli? 🙂 chyba mam smaka 😜 hehehe
kurde ale masakra...zostaję kompletnie bez auta i właściwie z małopełną lodówką....no nic, jakoś sobie poradzę.

moja nocka super, z tym że facet zaczął nam wiercić pod domem dziurę w drodze i mało było spania od 7 rano 🙂
Qrka a Twojej Idze to się rzeczywiście nie spieszy 🤪 tak nas tu nastraszyła, a siedzi i nic 🙂 ale to dobrze, niech siedzi i rośnie, korzysta z tego cudu jakim jest łożysko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
ja znowu u siebie w domciu juz 😉 Karol wczoraj mnie zabral do domciu jak wracal 😉
Ale kuuurdeee znowu nici z sioperzenia 😞 znowu probowalam smyrac go itd a ten NIC 😮 😮
uwalil sie tylem do mnie i koniec 😮 w nocy sie przebudzilam a on przy wlaczonym Tv spi...ale ok bybylo gdyby to byl jakis normalny program a nie.... FIMFARAMFA 🤢
Bylismy w u tej kumpeli w barze co nam kase wisi... i wziol kole na szybko jedna duza na pol... i nigdy mu to nie przeszkadzalo zeby pic z jednej butelki a teraz dla mnie szklanke zabral... 😮 nie wiem o co chodzi... 🤢

LOLI.... hihi zajebiste te foty 🤪 🤪
AGUS tak jak Domi Ci napisala, to jest cos jak niby woda utleniona czy cos... to do malych dzieci tez jest zamiast np tego do przemywania oczek czy noska 😉
QRKA udalo Ci sie bo ja nadrabialam 😜 widze ze noc Ciezka...ehh przerombane ...

A jak reszta sie czuje?? 😉

a jakie ja mialam glupie sny.. 😮 najpierw ze... bolal mnie brzuch mocno i pipka...wsadzilam tam palec( nie pytajcie czemu bo nie wiem 😜) i dotlkam marcela po glowce 😮 🤢 😲
A nastepny sen ze.... chodzilam sobie po mieszkaniu i czekalam za Karolem,bo jechalismy do porodu i sobie pipke rozszerzylam i marcela wyciagnelam i sprawdzalam czy to naprawde chlopiec...I NIE BYL!! to byla dziewczynka...i to bez glowy 😮 😮 😮 🤨 🤨

NOOO ZALLL 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh a mnie takie sny śmieszą 🙂 nie wiem czy miałaś sny przedślubne?
moje były równie dziwne, co te Twoje teraz 🙂 że idę już do ołtarza ale w czarnych butach/rajstopach 🙂
że jest dzień slubu a ja nie mam zrobionej fryzury i patrze na siebie w lustrze i wyglądam strasznie 🙂
że mój ucieka sprzed ołtarza 🙂 itd itp 🙂

a co do Karola to hmm...może do niego dotarło to co do mojego od poczatku? nie wiem, nie umiem też tego wytłumaczyć! wiesz, faceci często dziwnie się zachowują....ale z tą szklanką? no dziwne...trzeba mu było zwrócić uwagę... 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale że co niedobre? 🙂 bób? 🙂 🙂 no weź mniam 😁

właśnie! a może on się nie chciał więcej dzielić? 😁 albo dba o Ciebie bo wie że coli nie można pić 🙂 oooo albo po coli masz gazy? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo wlasnie bob..smierdzi okropnie jak sie go gotuje 😜
a gazow ani kupci to od 2 dni nie widzialam i nie slyszlalam.. wiec nie wiem co jest..
A zoladek tak mnie boli...w dodatku jak leze maly sie zapiera o niego i zebra i mu sie chyba girki sliskaja i wpadaja pod zebra 😞 boli jak cholera..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierdzi to fakt...echh no to po jakiś czopek glicerynowy idź, bo nie załatwiać się to też niedobrze...albo ten duphalac fajnie działa, taki płyn co się dzieciom daje na pobudzenia kupciania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziołchy 😁
Ja sie szykuje właśnie do lekarza. Mam na 11, więc fryzjer już zaliczony, kąpanko było teraz musze jakieś sniadanko zjesc.
Anulka niezły sen hehe, jaka wizja. Ciekawe czemu we śnie sobie hmmm... nie wnikam hehe
Aga ja przed ślubem tez mialam niezłe schizy ze snami, ze spac nie chcialam chodzic. Koszmary same hehe. Ty w czarnych butach ja w czarnej sukience hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa no zadomowiła się na dobre i wychodzić nie chce 😞
Ania ja też mam takie schizowe sny wczoraj mi się śniło ze karmiłam moja Igę piersią - był już taka większa może ze 4 m-ce a ona mi tak gryzła sutki i ciągnęła i jeszcze się smiała 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulotkę czytałam ale wyrzuciłam, przepisał mi to lekarz gin więc na pewno 🙂 ale jakby cos to zapytajcie jeszcze w aptece, ja to łykam co jakiś czas bo też potrzebuję ☺️
ja lecę laski na kawę do koleżanki będę później, buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eeejjj laski a ja Wam wczoraj pisalam??

cos kumpela sie do mnie odezwala przez sms...co tam itd i ja sie jej pytam jak tam MIchas( JEJ 3 MIESIECZNY SYNEK...) a ona ze dobrze rosnie jak na drozdzach i SIKA NA NOCNIK... 😮

i tgeraz powiedzcie mi czy ze mna jest nie tak czy na fakcie takie dzieci moga juz na nocniku sikac??
przeciez to nawet nie siedzi 😮 a gdzie sikac w nocnik... on nie wie ze ma pieluche na dupci a nocnik?????????? 😮 😮 mmmm
Karol nie mogl przestac sie smiac ... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...