Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fredeczkaa właśnie się tak zastanawiałam, bo z tego co widzę mamy podobną sytuację, ba nawet w podobnym wieku jesteśmy 🙂 i ciekawość mnie zżera jak to będzie później 😉
buuterfly może sobie strzel jakąś kąpiel relaksującą? żebyś, słońce tak nie odczuwała tego bólu 😞 a co do globulek to rozumiem aż za dobrze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dysponuję jedynie prysznicem pod którym nie mam najmniejszej ochoty dziś stać 🙂 Wytrzymam to jakoś. Bo to nie boli ciągle tylko tak napadami zaczyna rwać. Zjem sobie i kładę się do wyrka. Tylko chcę jeszcze poczytać co tu się działo.
Eloite a Ty nie martw się tak tym chłopem bo znajdziesz i tego pisanego Tobie. Ja byłam zaręczona z gościem, który po 8 miesiącach okazał się chorym psychicznie człowiekiem , który szantażował mnie, że ma AIDS i że to ja go zaraziłam, pisał do mnie listy jak z nim zerwałam, w których opisywał dokładnie jak to popełni samobójstwo jadąc swoim BMW prosto pod tira itp...Po nim dłuuuugo zgrywałam twardzielkę i bawiłam się facetami i nie chciałam się wiązać. Aż tu nagle z wioski niedaleko mnie przyplątał się ten mój drań i co? I dupa... Dupa z mojej zawziętości, twardości, zasad i całej reszty. Wzięło mnie na maxa jedyna myśl jaka plątała mi się po głowie podczas naszego pierwszego spotkania to było PRZELEĆ MNIE 🤪 😁 😜 Ale za bardzo mi się coś w nim spodobało więc wytrzymałam...Ten tydzień hehehehe 😁 😁 😁 A zaraz nam miną cztery latka od kiedy oficjalnie jesteśmy parą...Więc na Ciebie też pewnie czycha za rogiem jakiś dziad 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzocholki! ja jak zwykle rano wstalam mezulowi sniadanko zrobic 😁 cos mi sie w glowie w ciazy poprzestawialo chyba...
chcialabym dzis pare rzeczy zalatwic: przeglad zebów u dentysty, papiery na praktyki, fryzjera, kupić pare rzeczy i umyc autko w myjni, ciekawe ile zalatwie 😁 pewnie nawet polowy nie, no ale zobaczymy wieczorem... wczoraj byl super dzien, odwiedziło nas paru znajomych, dawno takiej niedzieli nie bylo.. aa i polakierowalismy łóżeczko, tzn janusz a ja siedzialam jadlam winogrona i malinki i nadzorowalam czy dobrze maluje 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Brzuszki ! 🙂
ja już wstałam w nocy meczył mnie ból brzucha 🤢 i w sumie rano znów się z nim obudziłam 🤢
Wczoraj jak poszłam robić kolacje to jak wróciłam to już netu nie było ;//
póżniej przyszedł mój i jakoś juz nie zajrzałam do was 😉
ANiu ja juz nie śpie reszta brzuszków pewnie tak 😜
Asiu napisz póżniej jak tam KTG Ci wyszło 🙂
Dziś ma wyjść nasza Anulka z Marcelkiem ze szpitala 🙂 🙂 🙂
CIekaweee czy nasz sexii mamcia do nas zajrzy 🤪
a jak tam wy się czujecie kochane ?? 😉
Loli juz 30 sierpnia sruuu na porodówke kochana 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszki 🙂Ja tez juz na nogach z planem dzilaania na dzisiaj . PAre dni niebzagladalam ,bobz mezem zlatwialam pare spraw.Dzischce dokupic pare drobiazgow do pokoju a po pracy mam nadzieje z eLukas zpowiesi wkoncu karnis z,polki i ten nas zpokok nabierze wygladu. Mam wrazenie ze czasu mi zabraknie , ato jeszcze3 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha, sorry , rozmawialm z ktoras z dziewczyn w czw.o wyborze 🥴,a nie znam Was jeszcze dobrze i pomylilam sie . dostaliscie nowy? czy uzywany? Mielismy kupic i tera ztaka okazja ,a tej dziewczyny prawie nie znam i jakos mi glupio przyjac taki prezent .Oczywisci ebysmy sie zrewanzowali ,ale sam fakt .....moze dziwna jestem.....ale wszystko dostajemy 🙂ciesze sie bardzo bo to duza oczszednosc ,tylko sam chcialabym tez cos kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Brzusie 🙂
jak Wam nocka minęła?
jak spałam wspaniale 🙂 jakoś ostatnio potężnie ładuje akumulatory i cały czas chce mi się spać.
Wczoraj Dawid przez godzinę namawiał niunię żeby "wyszła a mamusi" 😜 i nic skopała go tylko po biodrze jak się odwrócił 😁 i czekamy dalej - Loli coś się ociągają te nasze maluchy a 40tc leci.
Nadrobiłam zaległości z wczoraj od południa i widziałam ze rozmawiałyście o imionach; my tez damy niuni 2: Iga, Antonina ale zobaczymy jak sie urodzi jeszcze czy badzie pasowało do niej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu to z buuterfly rozmawiałaś o wózkach jesteś krótko więc możesz nas mylić 😉
ale mysmy dostali nowy 😉
Qrka to ja bez przerwy mówie do moejgo maluszka by wychodził mój tez go namawia i nici 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc, ta nocke dobrze spalam i tez mam wrazenie ze wiecej spie,chociaz wczoraj juz o 5 Malenstwo swoja gimnastyka mnie obudzilo.ale potem musialm w ciagu dnia sie polozyc.
TEaz wszystko skupia sie wokol dziecka,a ja jeszcze czas mam ,U Was to ju ztermin blisko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik byłam na wizycie w piątek i myślałam ze mi powie ze rozwarcie już się znacznie powiększyło bo kłucia w szyjce miałam dość mocne ostatnio, a on nic że wszystko w porządku i bez zmian 😮 to już kompletnie zgłupiałam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a probujecie jakis ,,sposobow,, zeby przyspieszyc porod? Sa podobno sposoby zeby ruszyc troche 😉 Ja tez myslam ze jak jest rozwarcie to juz idzie. ale polozn amowila nam ze natury sie ani nie przyspieszy ani nie oszuka i czasem zadne sposoby nie daj rezultatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahhaha i chyba położna ma rację, my z mężem już chwile wywołujemy poród i nic z tego 😜, wczoraj byłam na mega długim spacerze omordowałam się jak dzika i też nic, pozostaje nam tylko czekać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...