Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Dosik lepiej odczekać w domu niż kwitnąć tam na porodówce...to chyba instynkt że się wie że trzeba czekać 🙂
pamiętasz jak Ania0303 pisała że wylądowała w szpistalu, chcieli ją zostawić, ale niekoniecznie, a ona zdecydowała w 36tc chyba że jednak zostanie i dobrze, bo dostała krwawienia i urodziła?
także coś z tym instynktem jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agaa z jednej strony tak, ale są też przypadki: ze laska dostała skurczy postanowiła się jeszcze wykąpać i ogolić (czyli jak każda z nas 😜 ) a w drodze mąż odbierał poród w samochodzie i na porodówkę wniósł babkę z dzieckiem połączonym pępowiną 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skrajne bo skrajne ale są 😮 czytałam to w jakimś artykule na temat porodów rodzinnych, gość podobno nawet nie był pewny czy chce byc przy porodzie, ale w takim przypadku wyjścia nie miał 😉
a! ja wczoraj podzikowałam z coca-colą 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może mój też będzie musiał 🙂 🙂 nie no...oby nie...ja licze nadal na odejście wód 😜

Loli chyba już pojechała...wpadnę jeszcze przed spaniem Was poczytac...idę na coca colę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jestem, ale porażka normalnie, ja juz bym chciala zeby mi ta ciąża z mózgu zeszla , niech w brzuchu bedzie jak chce ale z głowy to sio, co te hormony z człowiekiem robia. w sumie wizyta taka oo nie wiem co o niej myslec, dzidzia ma jakies 3200 moze 3400 bo nie widac na moim usg jak zwykle, nawet lekarz siadajac juz do monitorka mi mowi ze jak on lubi robic mi to usg co nic nie widac :P no ale mowil ze tak po brzuchu tez troche patrzy i cos kolo tego powinna miec.
ale ja sie zblaznilam normalnie, nie wiem jakas roztargniona jestem, skupic sie nie moge. moj mnie zza kółka wygonił bo mało nie walnelam w auto. no a u gina 🙂 on sie mnie pyta czy mi dal juz skierowanie do szpitala, (ja sie w tedy rozbieralam za parawanikiem i gadam z nim) mowie tak juz mam do konca ciąży! a on że co? ja mowie a o co chodzi? o co pan pytał? on przyszedl do mnie bo tam zmienial te papierki i patrzy sie na mnie a ja do niego: o co w ogóle chodzi, jakie było pytanie? (ale ze mnie glupek 😁 ) on mi powtorzyl a ja mowie aaa no to niee, chodzilo mi o zwolnienie 😁 . ok polazl do biurka a ja sie dalej rozbieram, i juz siegam za bluzke 😁 kurde miałam 2 bluzki ubrane i ta pierwsza juz prawie mialam sciagnieta i sobie mysle co ja idiotka robie przeciez spodnie wystarcza 😁 ubralam sie szybko ale nie wiem czy nie widzial ze juz bluzke zdzieralam 😁 😁 😁 😁 i jeszcze ssie dre zza tego parawanika czy cisnienie nie za wysokie mam, zamiast poczekac i pogadac normalnie to ja jak zwykle ! no ale co, do szpitala nie musze narazie, tylko jak do 17 nie urodze to mam jeszcze na wizyte przyjsc i on zerknie czy nie ma malo wod jak malo to szpital a jak nie to jeszcze bede w domu czekac, ale nie 7 czy 8 dni tylko max 5 i wywoluja. dzidzia dosc mala wiec raczej cesarki nie bedzie. przytylam 3 kg w 3 tyg!! masakra, dziecko 200gram na tydizen a matka 1kg, to gdzie te 800gr na tydzien??? w dupie pewnie! dobrze ze nie zapomnialam zaplacic bo juz mi sie to kiedys zdarzylo 😁 ale wrocilam pozniej i mu dalam,
a w ogole to serio cos ze mna nie tak, bylismy w castoramie i nie umialam zdecyudowac czy mi sie kinkiet podoba czy nie, w zasadzie to sie zgodzilam na ten co janusz wybral, chociaz myslalam o innym, i mi moj mowi ze jak powiem ze mi sie tamten podoba to wezmiemy tamten i nie wiedzialam, noo kurde, zero zdecydowania, jakos mi to tak obojetne, zgadzam sie na wszystko i no jak nie ja. no tyle zanudzania gteraz biore sie za nadrabioanie co tu pisalyscie.. pewnie tesknilyscie bardzo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania 87 dzieki ze napisalas jak ci sie pokrecilo wzystko, bo ja tez tak mam i jakos nie chcialam sie przyznac. Czuje duze oczekiwania co do mojej soby i mojego zachowaniai zgrywam sie na mocniejsza niz jestem. Dzis mi sie ryczec chce-mam nieoczekiwany remont ,zw z tym balagan, kurz itd za ktory tesciowa placi,ciesz esi eal esi enie ciesz e.tez musz ejakies decyzje podejmowac a nic mi si eni epodoba alebo mi to obojetne i tez przytylam 3 kg w m-c i niewiem ile Malenstwo teraz wazy,wie cile ja przytylam a ile dziecko, bo usg mialam 4 tyg temu,a nast ( jak nie urodze)za 2 tyg. a ze place za kazde 100 wiec nie nalegalam. Nie,wiem czy Was nie zanudzam, wiem ze Loli sie zaczelo , i przezywacie ale moze tu u Was znajde troche zrozumienia 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania 17 nie zanudzasz wcale! a gdzie masz znaleźć zrozumienie jak nie u nas 🙂 wszystkie przeżywamy podobne chwile, obawy, nastroje, dolegliwości i zwątpienia.
tez już pewnie zaczęła się u Ciebie burza hormonów, ja tez mam płaczliwy dzień dziś strasznie, wczoraj odkryłam mega rozstępy na tyłku i też się popłakałam 🤢 ale dalej wpierniczam za trzech 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi na szczęście chwilowo hormony odpuściły 😜 Ale znam ten ból niezdecydowania 🙂 Sciany w pokoju miałam mieć czekoladowo zielone, a są czekoladowo -capuccino 😜 Chciałam żyrandol, mam kinkiet..Tzn taką listwę 🤨 I też o większości Krystek decyduje. A ja tylko mówię, ładny...Podoba się mi 😮 hehe
Więc laseczki to normalne i niebawem minie...Oby bo czasami jak es się czuję 😁
Aguś a u was się tak nie mówi? Mi mama zawsze tak gadała jak się kręciłam po domu, że łażę z dupą jak poparzona i sama nie wiem czego szukam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobilam! w zyciu tak szybko nie czytalam tak mi cos mowilo ze tu jakas akcja byla jak 40 stron przez pare godzin! loli suuper, może jeszcze zdążysz 6.09 urodzic 😁
ania17 a co tu sie wsytdzic, wal śmiało jak coś, my tu o wszystkim gadamy, a ja dzis już przeszłam samą siebie, ale to nie dobry czas na remonty oo nie, jeszcze raz powtórzę że współczuję wsyzstkim przekwitajacym kobietom! tak życ nie można, strasznie sie dziwnie z tym czuje, a mój bideny mężulek dzis ze mna w castoramie chodzil 3 razy to samo swiatelko ogladac i 2 razy grzejnik i mi go tam musial podlaczac zebym zobaczyla jak wieje. no ale poradzil sobie i nawet duzo nie marudził, ale wiem ze przeginam, potem i tak musial sam wybrac bo ja nie umialam. dobrze ze jakichś testow teraz nie musze rozwiazywac bo bym nie zdala na pewno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite do usług 😁
czekoladka ja tam nie wiem ale plamienia to zawsze niebezpieczna sprawa ,moga byc tak jak u agi ze jej sie skracalo i nic tam powazniego sie nie dzialo, ale normalnie to nie powinno byc wiec lepiej gdzies to sprawdzic bo to sie moze np łożysko odklejac czy cos, nie wiem zreszta niech sie laurana albo ktos tam tez zorientowany wypowie, ja slyszlaam ze jak plamienie to mam do szpitala jechac od razu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...