Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
na pewno nie bede! jak taka oszczedna jest teraz ze nic nie kupuje to chyba na cos zbiera no nie? jakis dom starcow czy pielegniarke! chodzbym miala szukac na gwlat jakiejs roboty zeby z nia nie siedzeic to bym juz bym wolala kible czyscic albo poprostu powiedzialabym ze jestem złym człowiekiem i opiekowac sie nia nie bede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z nią tydzień temu pisałam smsy, wyszła ze szpitala. ściągneli jej te cudeńko i myśleli chyba że zaczine zaraz rodzić, a ona jednak nie 🙂 teraz nie wiem co się z nią dzieje...może też już urodziła? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania bardzo duża optymistka z Ciebie 😁 dom starców/ opiekunka mhmmmmm 😁

może się zmieni jak sie dzidzia urodzi 😜 wiem wiem, ze mnie też optymistka 🙂

ja też spadam na jakiś czas, proszę o sygnał jak by wpadła Loli albo ktoś z wiadomościa że nowe dziecię się urodziło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałam jakiś czas temu smsa do Loli...zobaczymy co i czy odpisze. dam potem znać.

zrobiłam sobie popcorn ( po cole nie chce mi się iść...) i będę patrzeć na Housa 🙂

bardzo fajna data jutro! celujemy w nią 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂 ja tylko doslownie na moment napisac wam ze jestem juz w domku od jakiejs godziny 12 ale mala jest strasznie cos dzis niecierpliwa i non stop mi placze 😞
Czuje sie jak najbardziej super, bede miala chwlke czasu to wam wszystko opisze 🙂
Widze ze tutaj sie porobilo po moim incydencie :> tyle kobitek polecialo zamna?
Kochane zdjecie Olenki tez wam jakos wkleje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana to super ze juz jestes i ze dobrze sie czuje 🙂 bardzo tesknilysmy za toba i zeby zobaczyc fotke malej.
Pewnie ogarnij sie troche w domu i pozniej zagladnij do nas jak znajdziesz chwilke 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się chce dwa dni po porodzie czuć 'jak najbardziej super"!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁

ogarnij się Loli i opisz nam wszystko ze szczegółami, zdjęcie Oleńki też, bo się nie umiemy doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piatek ide na KTG i byc moze bede miala USG.No ale Adas w ciagu 3 tygodni przytyl 650g no ale nie bedziemy sie licytowac 😜 jak by sie duzy nie urodzil i tak go bede kochac 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...