Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja mala tez juz wykapana, najedzona i spi.
Czekam teraz tylko na mojego az wróci z pod prysznica i ogladniemy jakis film wkoncu, ehh powiem wam ze ciezko z czasem dla drugiej osoby 😞
Jakos sie tak dziwnie czuje ze zaniedbuje mojego 😞 on napewno rozumie i widzi ile malenka potrzebuje czasu.
Ale ja po calym dniu, nawet wsumie chwili nie mam dla niego, bo sie wykapie poloze sie i zasypiam ze zmeczenia 😞
Troszke tesknie do tych przytulanej i calego czasu dla siebie.
A teraz znikam spac kochane, milej nocki buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza??? woooooow. :d
To tak jak sie spodziewałam Sebastian wczoraj dzwonil nawalony kilka razy...
ze niby chce odzyskac rodzine itd itd
Każda rozmowa konczyła sie na wyzwiskach...
Potrafil zwyzywac mnie, moja mame, moja siostre, mojego niby ojczyma, nawet mojego psa i moj dom.
Pozniej sie przyznal ze jest idiota i ze mnie kocha itd ale rozmowa skonczyła sie na ,,spierdalaj ty i twoja rodzina''
ehh.. ciężko strasznie bo go kocham i pewnie nigdy nie przestane kochac nawet jak robi takie rzeczy. Ale nie moge pozwalac zeby tak mnie i moja rodzine traktowal.
Takze noc byla cudna prawie wogole nie spałam.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejciu jaka cisza.
Ehh Eluska wiesz co z tym jak on sie do ciebie zwraca i do twojej rodziny no to juz lekka przesada moim zdaniem.
Ehh ale tez wiem jak to jest kochac druga osobe i zrobic dla niej wszystko pomimo róznych przykrych sytuacji. Wiem jak sie czujesz, mialam kilka innych bajek z moim i tez troszku cierpialam ale sie nie poddalam i walczylam.

No Eluska won!! won !! na porodórke raz dwa.

Kurcze wczoraj wykapalam olenka okolo 23 dalam jej troszke sztucznego mleka i spala 9 godzin bez obudzenia sie ani razu 🤪 🤪 obudzila sie o 7 rano 😮 😮 teraz dalam jej cyca i znow spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze obie strony muszą chcieć a on sie zmieniac nie ma zamiaru..
ehh dobra ciicho..
No jade dzisiaj do lekarza zeby mnie zbadała, usg itd. ZObaczymy co powie 😁
Ja juz na tej porodówce dzisiaj moge zostac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela sciagaj mleko !!!!! po kazdym karmieniu franka, tez tak mialam przez 2 dni normalnie jak mala ssala sutka to myslalam ze oszaleje, wyslalam mojego po laktatot i powiem ci ze ulzylo troszku, no ale teraz juz nie mam takiego nawalu az strasznie i wsumie nie odciagam ;/ 2 dni uzylam laktator.
A teraz juz sa miekkie i nie bola, a wiec poczekaj z 2-3 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂 gratuluje juz spelnionym mamusiom i tym przyszlym tak wpadlam do was bo u mnie cos dziewczyny ucichly a przy okazji chciaalm zapytac czy duzo was jeszzce zostalo bo z tego co widze to lecicie z koksem bajkowo 🙂
Butterfly a propo twojego problemu wczoraj wlasnie bylam na ost zajeciach w skole rodzenia i akurat bylo o tym nawale mleczka polozna radzila zeby sciagac jak najczesciej mleczko bo mozna je przechowywac nawet do 48 godz w lodowce a najlepiej jak sie karmi maluszka np jak karmisz 30 minut to 15 minut jedna piersia i 15 druga podobno to zmniejsza ryzyko zastoju mleka w gruczolach 🙂powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogladacie ten serial szpilki na giewoncie 😎 😎??
Kurde jak ogladnelam 2 odcinki to myslalam ze sie poplacze jak zobaczylam te nasze polskie gorki, i te moje klimaty i rejony ehhh.
Eluska- ja mam nadzieje ze jak sie zjawie w pl to jakas goraca czekolada siadzie gdzies 😉 w krk ;>??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem mi tak radzila ze nawet jak tego pokarmu bedzie w pizdu to zeby karmic dwoma w miare mozliwosci ale jak mowisz ze nie da rady to sprobuj faktycznie tych masazy no i laktator naprzod 🙂 a tak wogole to wiem ze to glupio zabrzmi ale juz sie nie umie doczekac tego bolu cyckow, piczki i wszystkich innych dolegliwosci w pologu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
loli akurat z tymi sniadankami to okej bo szybciej wroce do figury a juz marze o tym po nocach mi sie sni ze znow mam plaski brzuch i jedrne piersi hehehe bo teraz to wielorybie kszztalty i wielkiie obwisle cycki 😁 no nic nie marudze wam tu powodzonka wam wszystkim zycze 🙂 buzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Ela sciagaj mleko !!!!! po kazdym karmieniu franka, tez tak mialam przez 2 dni normalnie jak mala ssala sutka to myslalam ze oszaleje, wyslalam mojego po laktatot i powiem ci ze ulzylo troszku, no ale teraz juz nie mam takiego nawalu az strasznie i wsumie nie odciagam ;/ 2 dni uzylam laktator.
A teraz juz sa miekkie i nie bola, a wiec poczekaj z 2-3 dni


Sorki dziewczyny że się wtrącę..ale zajrzałam co słychać u Was.. 🙂
widzę temat pokarmu i faktycznie nawał trwa kilka dni a później się normuje..
mi osobiście na te twarde..gorące i obolałe cycuszki pomogły okłady z liści zimnej kapusty..
wyciągnęłam z lodówki i wsadziłam do stanika..i w następny dzień ulżyło..
wypróbujcie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Mortishia możesz się nie doczekać bólu piczki jak ja 😜

Butterfly a co cc mialas?? No to cie pewnie ciagna szwy strasznie wspolczuje ale wiadomo co nas nie zabije to nas wzmocni a przy maluszku to podobno az tak sie o tym bolu nie mysli 🙂
ahaha a na masaz piersi jest tez swietny krem firmy dax Cosmetics Perfecta mama z wyciagiem z lisci z kapusty jest naprawde rewelacyjny i kosztuje kolo 20 zl polecam naprawde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂 🙂 🙂 udalo mi sie wkoncu chwile znalezc i zajrzec do Was!!! PO 1 [color=yellow]gratuluje wszystkim dziewczynom ktore ostatnio urodzily!!![color=orange]szczego[color=black][color=black][size=[/silze][/color][/color]lnie tym z 7.09 !!! or][/color]. Wrocilam do domu dopiero w wt bo u tesciowej bylam po szpitalu( dluga historia czemu tak wyszlo) Mam nadzieje ze ni egniewacie sie ze meza na brzuszki wpuscilam,ale jak w pon z Wami pisalam i takie dybanie bylo kto nast. i ja w nocy do szpitala pojechalam to myslalam o Was i chcialam dac znac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm dziwnie mi to wyszlo ,pisanie na kolorowo , sorry 1 raz to robie.
A moj cudny synek zaczyna sie krecic wiec niewiem ile posiedze.
Aha ja na nawal zastosowalam gorace oklady przed kamieniem i zmne na ta piers po karmieniu i ... mialam tylko 1noc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...