Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce mi sie tu siedzieć, tracić czasu 😞 wszelakie sposoby przyspieszania porodu nie działają! nawet te chemiczne...
tyle tu siedze, ze ten porod to mi sie jeszcze bardziej oddala niż przybliza 😞 tak jak by mial nigdy nie nastapic...
juz Wam pisalam w mailach lapie ogromnego dola, jakas depresja...nawet nie mam kiedy sie wyplakac 😞 czasem mam takie mysli ze chce uciekac!
wiem, moze przesadzam 😞 ale takie mam wahania...raz sie ciesze ze zycie mi sie zmieni, a raz ze wcale tego nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze Agus 😞 😞 😞 slonce ty moje, dlaczego oni cie tam trzymaja ??? bez sesu to jest, jak sie nic nie dzieje 😮 😮 nosz kurde i jeszcze do poniedzialku masz czekac 😞 ehh przecierz to jest jakas paranoja nie no tak byc nie moze.
Ehh kazda z nas chciala by ci jakos pomuc i wogule.
Mam nadzieje ze chociarz dziewczyny chrapia w nocy to masz o czym z nimi pogadac w dzien?
Kurcze no az mi sie smutno zrobilo kochana, tyle czekania 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu trzymaja...jeszcze na weekend 😞 Loli ja Ci pisalam o moim, że stał mi sie taki daleki, nie umiemy tutaj rozmawiac, nie ma gdzie 😞 on zniecierpliwiony, zatroskany, nie wiem co sie ze mna dzieje...do mnie czasem sie mowi i nie dociera 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie daje wlasnie rady 😞 ledwo ledwo, sypie sie!
w sumie to dopiero 3 dzień...ale gdzie tam poniedziałek! a z ta oksy to w ogole wiecie jak jest?

podaja jedna kroplowke i jesli nie pomoze to nastepna dopiero za dwa dni!!! myslalam ze jedna za druga!

i wiecie co jeszcze? tutaj zeby sie czegokolwiek dowiedziec to ejst masakra!! gdyby nie znajomosci mojej 'cioci' ktora zna oddziałową to nic bym nie wiedziała...teraz wiem ze czekam do poniedzialku, moze dostane oksy, moze nie?! moze ruszy samo? trzymajcie za to kciuki!
a jak po oksy mnie nie ruszy to CC, bo Ewa jest mega duza!
pisałam dziewczynom...4,3kg!! 😞 nie wypchne tego za chiny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh Agus to naprawde ciężko tam masz. Pocieszajac Cie moge tylko powiedzieć ze ja jak leżałam to cały czas sama, nikt nie przychodzil do mnie do innych tak. Doła wtedy złapałam jak cholera..
Mysl o Ewci ze juz juz prawie i bedziesz ja miec. wytrzymałas juz tyle ze nie ma co sie teaz poddawać.
Pamietaj ze każda z nas trzyma kciuki za Ciebie!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o informowanie pacjentów to jest tak wszędzie. Bez znajomości niczego się nie dowiesz. U mnie to samo. Ja mam isc w poniedzialek na kolejny zapis i co i dupa. jestem po terminie a małej sie nie zbiera 😞 Ty chociaz jestes przed to co innego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa dasz rady to tylko 300g wiecej niz Olenka, ale to sie tak wydaje ze duze dziecko, sama zobaczysz jaka na poczatku bedzie ona spuchnieta na maxa i taka troszke dziwna a puzniej wróci do swojego normalnego wygladu u mojej dopiero teraz zaczynaja sie pojawiac takie rysy do kogo jest podoba itp. PODALA SIE NA TATUSIA !!

Jezuuu Agaa co ja mam ci napisac kochana . 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 Bozzee tak mi smutno ehhhh 😞 😞 😞 ehhh ja to wszystko przezywam 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh jak tak mysle o tym porodzie to az sie boje. Nastawiona byłam ze Sebastian będzie przy mnie i będzie mnie trzymał za reke a teraz okazuje sie ze zostaje sama 😞
I co mam mu tylko dać znac ze mała sie urodziła.. super..
Kurcze nie wiem.. strasznie go potrzebuje teraz, jego troski itd a on mnie zostawil z tym wszystkim sama..
Jego rodzice z reszta tak samo. W dupie maja co z Nikola. a przeciez to tez ich wnuczka. Nie wiem jak sobie to wszystko wyobrażac mam. 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu Eluska, napewno ci w *uj ciezko 😞 przecierz to tez wszystkoe chormony buzuja w nas i wogule, tyle z nim bylas bylo wszystko pieknie ladnie i teraz sie pojawilo dziecko i nagle sie wszystko posypalo. Ale wiesz co nie obraz sie ale moj powiedzial ze PRZE HUJ Z NIEGO jak cos takiego mozna odjebac. Jak sie juz cos takiego stalo to trzeba wziasc za to odpowiedzialnosc a nie popierdolic.
A jego rodzice hmm widocznie tacy sami na synus.
Sorki Eluska jak cos zle napisalam, ale jak bym go spotkala gdzies na ulicy to bym mu na maxa wygarnela.
I dobrze o tym wiem ze go kochasz, i pomimo tego co zrobil serce nadal ci mowi i przypomina o milosci pomimo tego co ci zrobil i nie jedna krzywde w twoim zyciu wyczynil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Agus ale naprawde żałuje ze on nie wie jak ja go teraz potrzebuje 😞
Może gdyby pomyślał czasami tez o kimś innym niz tylko o sobie było by inaczej.
Super dzisiaj juz złapałam takiego doła ze dramat..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczeta!!!

na samym początku ogromne gratulacje świeżo upieczonym mamusiom 😁
dużo zdrówk dla Waszych Maluszków a Wam szybkiego powrotu do formy 😉

a tym , które jeszcze nie urodziły życzę upragnionego porodu 😁
wrześniówka 2009 Karola

Ps. urodziła dziś któraś?
ja przez sentyment, bo ja rok temu leżałam na porodówce 😁
dodam tylko, że wypchnęłam z siebie prawie 4,7kg (tak, tak taaaaka duża dziewucha) i dałam radę więc Wy tez dacie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOO rany!!! 4,7?? To naprawde musiałas miec duuuuuużo siły..
a z tym porodem Kasia masz racje. Faktycznie doszukujemy sie objawów bez sensu. Chociaz kurde ja po terminie wiec co jest no!! Powinno to wszystko byc najpozniej w termin i dziękuje a nie czekac niewiadomo ile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No zgadzam sie, każda z nas co zostały łapie sie kazdego mozliwego objawu.. ja mam w sumie cały czas skurcze od 15.00 ale są nieregularlne, tzn, najpier byly co pol godziny, potem co 15-20 min a teraz cisza... ale tak mnie wymeczyly ze ide spac..
Aguś, wiem co czujesz, ja tez lezałam 10 dni na oddziale, nic sie nie dzialo a siedziec musialam, i to jeszcze bylam z taka dziewczyna ze myslalam ze wyjde z siebie i stane obok. ale da sie to zniesc 🙂 dla Ewuni dasz rade 🙂
o właśnie, czy wy tez tak milyscie ze przy skurczach rosla wam temperatura?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...