Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny co nowego ?Eluska w szpitalu wiadomo coś?kto nam jeszcze został do rozpakowania?laurana i eloite???u mnie nic nowego malutka grzecznie śpi,a ja teraz biorę się za gofry ,bo pradziadkowie do Oliwki przyjadą 🙂
dzięki Bogu już pomału mniej mnie nacięcie boli...wraca mi nadzieje,że w końcu będzie z tym dobrze he he ......RUMIANEK WYMIATA HA HA 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mala tez spi, ale pewnie sie zaniedlugo obudzi i zjemy cos i idziemy na spacerek 😉 bo ladna mamy pogode, a tatus w pracy a wiec troszke nudno i jakos tak smutno, bo wiedzialam ze moge na nim polegac zawsze. Ale i tak to jest kochany bo wstawal do malej chyba z 3 razy w nocy bo cos dzis taka niespokojna jest i wogule sie nie wyspal 😞 a jak zadzonilam do niego to mi jeszcze powiedzial ze jak sie tylko wroci to sie zajmie mala 🤪 jejciu nie dosc ze zmeczony nie wyspany to taki kochany, musze mu jakos obiad ugotowac chodz czasem ciezko jest mi przy malej cokolwiek zrobic, bo ona tak sama to sie budzi raz dwa 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No czuje sie wtedy jakos tak bardziej lepiej, jak moj jest przy mnie, chodz czesto mi brakuje zeby sie tak pozadnie do niego przytulic, spedzic troszke wolnego czasu razem tylko, bo w dzien to wiadomo duzo zalatwiania, zamieszanie i wogule, jak tylko wolna chwila to pranie czy cos, a wieczorem to ja padam po 5 min mnie nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem od kiedy urodził się Kacperek i tez wpadliśmy w taki wir on praca ja szpital dom itp
mało miedzy nami czułości rozmów itp, wczoraj nawet mu to mówiłam to mnie po tulił zobaczymy jak będzie teraz jak już maleństwo w domku jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...