Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Boże dziewczyny kuzynka siedziała i siedziała masakra a przecież jej nie wygonie 😞
tyle mnie mnie boli to krocze po tych szwach i chciałam poleżec jak mały spał a tu lipa 😞
zaraz wam wrzuce fotke Nikoli 🙂
boziu on znów spi cały dzien, a w nocy bedzie dawał koncerty :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wrocilysmy dzis z mala ze szpitala, ale jutro mam zadzwonic jakie wyniki wyszly jak zle to wracamy 😞 mam nadzeiej ze dobrze wszystko. z nereczkami cos ma nie tak przez ta zoltaczke ale niby ma przejsc. po miesiacu na kontrole tylko. kurde zazdroszcze wam ze sobie tu gadacie ja nie moge sie wyrobic z niczym, mala placze co chwile po cyca, spi chwilke i od nowa, czasem sie zdarza ze przespi 3 godzinki ale bardzo rzadko, przewaznie to ja karmie co chwile! chyba mam malo pokarmu ze ona taka glodna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ani87 niestety mam identyczny problem jak ty z pokarmem i moja mala ma identycznie, moje piersi wogule zmalaly , wrocily do swojego poprzedniego rozmiaru nawet z przed ciazy i pokarmu mam napewno malo, bo ile w takim cycuszku sie moze zmiescic.
I ja Aniu zaczelam ja dokarmiac normalnie butelka 😞 i spi mi normalnie 3 godziny,puzniej sie sama budzi po 3 godzinach znow butelka i spi. Bardzo duza róznica. A cycka jej dam tak nachwilke jeszcze przed zasnieciem zeby wyduldala zemnie troszke tego mleczka bo niby nie ma go duzo ale leje mi sie z cycków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
loli mi sie leje z cycow z rana, a potem nie ma prawie nic, a cyce wielkie jak 2 głowki mojej Oleńki, kurde urosly takie a dziecka nie ma czym wykarmic! ja nie chce jej dawac butelki, im wiecej butli dajesz tym mniej mlekja bedzie bo dzeicko musi regularnie ssac zeby sie tworzylo, ale uciazliwe to w cholere, ja mam w planie ja ewentualnie raz w nocy dokarmiac bo juz nie daje czasem rady jak tak nie spimy do 4 rano tylko cyc i cyc. a najlepiej to jakby ze mna spala i z cycem to by super bylo, w ogole juz sie na rekach nauczyla i teraz probuje ja oduczyc bo nie wyrobie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik ja mam identycznie , ale juz wsumie nie sa az takie twarde, ale zawsze ide pod prysznic i goraca woda leje po cyckach i puzniej sciskam je i leje sie tak ze ho ho ho wiec moze sprubuj.

OLENKA Z TATUSIEM
[URL=http://img691.imageshack.us/i/14092010269.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/3114/14092010269.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA87 to ja mialam gorzej bo moja mala wisiala na cycku 3 godziny i sie darla po 30 min spania :/ dalej ja nie mialam czasu na nic, a jeszcze mi na wadze nie przybierala i sama polozna powiedziala zeby dokarmiac no ale cuz, ja tez chcialam mala karmic piersia no ale ona powiedziala ze prawdopodobnie moje mleko nie jest na tyle wartosciowe zeby mala sie najadla i wsumie moja mama tez to potwierdzila no trudno.
Teraz zje butelke w 30 min i spi 3 godziny.
A wiem jak uciazliwe jest non stop siedzenie z cycem , dramat na poczatku myslalam ze wyjde z siebie jak mala zasypiala to ja zazwyczaj szlam do lazienki sie wyryczec bo mialam juz dosc, bylam na maxa zmeczona i nie mialam czasu na nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu no Ciebie o + zapytać moge 😜
kurde ja tak chudne że to jest szok, ja spadałam na jeszcze mniejszą wage niż w ciąży
aa brzucha to ja w ogole nie mam każdy na mnie narzeka że ja nic nie jem a ja jem.
Ale te rozstępy mnie poprostu przerażają nie moge na nie patrzeć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...