Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja kilkakrotnie juz miałam właśnie takie bóle, pawie zawsze w nocy, że myślałam,ze to już..
bolesne, ale nie prowadzące do niczego..
więc wyobrażam sobie jak przy tym cierpisz..
tylko nie wiem czy jest sens teraz łagodzić te bóle, żeby z kolei nie przenosić jeszcze bardziej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mamusie tak tu Was podglądam bo u mnie na forum cisza no ale jest już późno 🙂 Ja bym proponowała pomęczyć partnera chodzi mi oczywiście o seks 🙂 Byłam w szkole rodzenia i w Anglii ( nie wiem jak to jest w Polsce ) jak kobieta przenosi ciąże i chcą ją wywołać to najpierw dają dwa czopki co 6 godzin z pochodnymi spermy mężczyzny. Podobno sperma powoduje rozluźnienie i zmiękczenie szyjki macicy a tym samym jej skracanie 😉 Przy tym jeszcze niech partner pomasuje cycuszki i może coś się ruszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Hej Mamusie tak tu Was podglądam bo u mnie na forum cisza no ale jest już późno 🙂 Ja bym proponowała pomęczyć partnera chodzi mi oczywiście o seks 🙂 Byłam w szkole rodzenia i w Anglii ( nie wiem jak to jest w Polsce ) jak kobieta przenosi ciąże i chcą ją wywołać to najpierw dają dwa czopki co 6 godzin z pochodnymi spermy mężczyzny. Podobno sperma powoduje rozluźnienie i zmiękczenie szyjki macicy a tym samym jej skracanie 😉 Przy tym jeszcze niech partner pomasuje cycuszki i może coś się ruszy 😉


jakbym tylko miała partnera to bym go umęczyła 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie było tak...Sioperzenie dwa dni z rzędu, następnego dnia ostry spacer po takich wielkich górzyskach w parku z psem, rzucanie jej kija bieganie z nią , podskakiwanie, potem wciągłam cholernie ostre leczo od teściowej, po południu Krystian mocno mi wymasował brzuch w kierunku przeciwnym do wskazowek zegara, a wieczorem leżałam już w szpitalu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane my tez juz wsumie nie spimy 🙂
Dzien zapowiada sie na maxa szary , a wiec pewnie nici z dzisiejszego spacerku znow 😞 i caly dzien w domu, ale dobrze ze Tatus konczy dzis wczesniej prace, pewnie cos wymyslimy 🙂

Kurde laski nie mowic mi tutaj o sioperzeniu bo mnie juz zkreca od jakis 4 dni mam taka chcice ze szok 😜 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduje sie!nieziemsko zmeczona 😞po długiej nocy pełnej negatywnych wrażeń 😞nie rozumiem czemu sie tak na mnie życie uwzieło?!wiecie co mój wymyślił????wysłał wczorej do swojej siostry smsa żeby pożegnała od niego córeczke bo on niema odwagi 😞 😞jeszcze tego mi brakowało do szczescia 😞 😞niema z nim nikt kontaktu od wczoraj 😞 😞albo ściemnia zeby zwrócić na siebie uwage albo naprawde mu w głowie sie pomieszało 😞 😞a ja nie chce mieć go na sumieniu 😞 😞 😞pozatym dowiedziałam sie ze bierze anfe 😞 😞 😞wiec teraz zaczynam rozumiec dlaczego tak sie zachowywał przez te ostatnie miesiące 😞 😞 😞dlaczego miał takie zmienne nastroje ,był agresywny...boze kiedy ten koszmar sie skończy?? 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekoladko jejciu przykro mi strasznie ze tak cierpisz przez swojego 😠 a po anfie tak to wlasnie jest, czlowiek sie zmienia szybciutko.
Kurcze i tak cie podziwiam ze masz sily z tym wszystkim :* a nie myslalas zeby zjechac do pl ?
Ubiegasz sie o jakies benefity juz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Mnie dzisiaj żołądek boli i na rzygi bierze 😮 Czytam właśnie o tych becikowych. Ale nic nie zacznę działać dopóki małego peselu nie dostanę. A kiedy mi go wyrobią....Nie wiem 🤨

ja dostałam becikowe bez peselu-zapytaj czy jest on naprawde wymagany,bo na formularzu miałam na pesel miejsce,w okienku powiedzialam,że peselu jeszcze nie mamy a pani na to,że ok,że obejdzie się bez peselu i zalatwiłam to od razu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie moge tego wszystkiego tak zostawic i poprostu wyjechać do polski,bo teraz moje zycie jest tu,owszem wybieram sie do polski na krótkie wakacje żeby to wszystko odreagowac ale najpierw musze uporządkować wiele spraw 😞mam nadzieje że do grudnia jakoś to wszystko ogarne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny potrrzebuje pomocy na gwałt. mam laktator tt i nie umiem go urzywac. jak to zrobic zeby mleko lecialo do butelki? tam jest taki zaworek, jak go wyciagne to nie zasysa a jak jest zalozony to nie leci przez niego bo on nie ma zadnej dziurki ani nic, pewnie jakas pierdola tylko zle jest a mnie to dobija, czasem mi z cyckow leci to bym sciagla i by bylo na te okresy suszy co mi dziecko sie nie najada, a tu dupa nie umiem sobie z tym poradzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a o sioperzeniu to ja nie chce myslec nawet, juz mojemu pwoiedzialam ze w tym roku nici, dupsko mnie boli jak cholera, wczoraj sie obiegalam bo i w szpitalu zalatwianie i sprzatalam w domu, troche po schodach i w nocy spac nie moglam tak bolalo 😞 ale juz duzo lepiej niz po porodzie wiec moze kiedy to wreszcie przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam ten pojemniczek. tylko wlasnie z tym zaworkiem nie wiedzialam, to po co on jest w ogole? czyli ma go tam nie byc jak sie odciaga? to mi wtedy nie zasysa, chyba ze za malo pompowalam, ale jak zalozylam zaworekj to od razu ciaglo tylko nie lecialo do pojemniczka wlasnie bo zatkane bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekoladka ja tez wlasn mysle nad chrzcinami ale raczej beda one tutaj, i tez nie wiem jak to wszystko zbytnio zorganizowac 😞

Aniu hmm moze zeczywiscie zamalo poswiecilas czasu, szczerze to tez nie wiem po co sa te koreczki :P ale ja odciagalam mleko bez ich uzycia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny 😉
my po nocce troche nie wyspani bo mały co 2 - 3 h się budził
a mój dzis miał na 9 szkolenie biedulek niewyspany szedł 😞
dziś mamy iść z nim na 1-szy spacerek 🙂
zobaczymy czy mu będzie służył.
Wkurza mnie troche teściowa i jej pouczania mnie co do niktórych kwesti 🤔
macie też taki problem?? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...