Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czekoladka , tak slyszalam i wlasnie mam mozliwosc cos takiego sobie wziasc, jak i tez jakies spirale,plastry,tabletki,zastrzyki....
Tylko jakos nic mnie nie przekonywuje z tego i sie jakos boje ze cos niezadziala i bedzie klops :P jakos nie mam zaufanie do takich zeczy.
Ja mam zamiar jakos na dniach wyprubowac sioperzenie chodz sie boje.. ze bedzie bolalo jak cholera.
Ale dziwi mnie to ze jeszcze okresu nie dostalam a nie karmie piersia a wiec wydaje mi sie ze powinien szybciej nastapic niz kobieta karmiaca piersia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczesniej stosowalam tabletki, ale myslalam nad sprobowaniem czegos innego bo to jednak bardzo obciaza organizm... zastanawiam sie miedzy plastrami a zastrzykiem... 🥴 ale slyszalam ze po zastrzyku to czesto dziewczyny maja nawet przez miesiac krwawienie 🤔 🤢
a co do okresu Loli to moze zapytaj sie lekarza, slyszalam ze sie cos bierze na jego wywolanie jak za dlugo nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no my asiu to samo... wiec nie wiem ... no biore te tabletki z musu.. a szczerze to nawet tak w 100%nie wiem jak je sie dokladnie bierze... tyle ze od okresu co dzien i po 28 przerwa 7dni i od nowa... i co ..jak ja kurna nigdy nie mialam i nie mam okresu co 28 dni???? 😮
za glupia jestem na to 😜 musze co innego wykabinowac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...