Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

eloite napisał(a):
a co do sytuacji w jakiej jest Loli, to kurde..

dzieci kiedyś odejdą. oczywiście warto w nie inwestować i przychylać im nieba, rozpieszczać każdego dnia..
ale nie można się poświęcać. bo one kiedyś odejdą a Ty zostaniesz z niczym.
to samo tyczy się partnera. poświęcisz własne marzenia i ambicje, po to by On mógł być zadowolony, podczas gdy wystarczy kompromis, który wypracujecie wspólnie i który da Tobie i jemu możliwości samorealizacji.
Kobieta nie jest od tego, żeby podcierać tyłek facetowi. Mamy prawo zabiegać o własne pragnienia i nie jest to niczym złym.


zgadzam się w 101 %
Loliczku powinnaś pomyśleć troszkę o sobie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was wrzesniowe mamuski, mam pytanko, moze umie mi ktoras z Was odpowiedziec a wiec musze ochrzcic mojego czorta i chciala bym to zrobic nie na mszy tylko tak isc i ochrzcic. Wiecie moze czy da rady tak zrobic i czy moge ochrzcic malego w parafi w ktorej nie jestem zapisana bo ja nie mam o tym zielonego pojecia.Musze chyba zadzwonic do plebana i spytac ale jakos nie moge sie na to zebrac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-agula- napisał(a):
witam Was wrzesniowe mamuski, mam pytanko, moze umie mi ktoras z Was odpowiedziec a wiec musze ochrzcic mojego czorta i chciala bym to zrobic nie na mszy tylko tak isc i ochrzcic. Wiecie moze czy da rady tak zrobic i czy moge ochrzcic malego w parafi w ktorej nie jestem zapisana bo ja nie mam o tym zielonego pojecia.Musze chyba zadzwonic do plebana i spytac ale jakos nie moge sie na to zebrac.


można ochrzcić dziecko po mszy idziesz od zachrystii i załatwiasz sprawę, tylko trzeba się wcześniej z proboszczem umówić tzn on musi się zgodzić tak jest u nas

pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
eloite napisał(a):
chce to!
i widze jak sie wyjebie na tych szpilach hahahahahah


co tz to na pleczgo pochzl sie i biegł= NA zOLWIA 🤪


hahahaha za chuja nie rozumiem co napisałaś 🤪

🤪 😁 😁 😁 hahahahah ja tez nie

ja zaraz wypindolę ten monitor przez okno!! zmykam bo szkoda nerwów 😠 😠 😠 i oczów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziekuje za odpowiedz, a moge ochrzcic dzidziusia w obojetnie jakiej parafi ? i widze ze u Was temat chust , a wiec ja mam i polecam, ja za swoja dalam 60 zl i jestem zadowolona. Rece sa wolne kregoslup nie boli tylko wiaddomo ma sie dzidziusia z przodu i trzeba uwazac ale mysle ze oplaca sie kupic, a i slyszalam ze nie wszystkie dzieci lubia byc noszone w chuscie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nikt do chusty nie przekona 🙂

Anulka a z wózkiem nie mozesz szybkich spacerków robić? 😁

ej moja dzień w dzień wpieprza już sama całego biszkopta 😁 uroczo to wygląda, al eni ewiem czy jej wolno w ogóle... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ze masz huste na plecy zalozyc i tam wsadzic malego pochylic sie i bieg 😜 jak zolw skorupe z niego zrobic;p hehe


Aga no chodzi mi ze do sklepy czy gdzies 😜 wiesz zeby wozka nie targac.. 😉 czy nawet do tesciow isc to tylko husta i wio 🙂
kurnaa a moj mnie wku.. w nocy to by zarl co godzine a w dzien nie chce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Mój ma jebnięty dzień i noc też do dupy 😠 A Krystian też mnie wkurzył i zjeby dostanie[/quote

Co wywinol..??
Kurde alew te dizeciaki maja nastane w glowach 😮


pisze sms z kumepla co rodzila 1,5 miesiaca temu.. normalnie.. ogolnie 12 godz ale sama akcja na 3 razy urodzila.. i ona ze dzieci nie chcce wiecie.. a mala miala tylko 3 kg... 😮
yyyyyy 😮 😮 😮 Ooookkkeeeejjjjj 😮



Ej laski .. od kilku dni mam pare razy na dzien silne skurcze.... normalnie jak bym byla w ciazy to bym myslala ze rodze bo az mnie paralizuja cala... nie wiem czy sic do dr czy nie.. moze to mi sie poprstu obkurcza jeszcze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym szła do lekarza 🤨 W nocy często się budził, spał niespokojnie...Kazdy szelest i on już nie śpi. OD rana chwilę spał na spacerze i dopiero teraz z rykiem zasnął. Obiad niegotowy. A Krystian...Syf w domu, wszystko w proszku przez humorki małego, a ten mi dzwoni i dupę truje czy jakies mrożone gówno mi przywieźć ...mówię m że nie to ten na siłe o tym opowiada co to jest itp i mu powiedziałam zeby sobbie przywozil i sie rozlaczylam. po chuj w ogole pyta?????? ale jestem zla no 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...