Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej! Tak jam też Aga 😁
Olek tez nie ma drugiego imienia 😁
Olka mierze tak:
Klade na przewijaku tak aby pietkami (przy wyprostowanych nogach) dotykal brzegu przewijaka- tak jakby przewijak byl sciana a on przy niej stal, i wtedy jak juz tak lezy to moze wywijac girkami a mi to nie przeszkadza bo mierze do konca przewijaka
Od gory natomiast przystawiam mu do czubka glowy ksiazke lub dosc sztywna gazete tak aby byla rownolegla do brzegu przewijaka i zaznaczam punkt.
Mierze od tego punktu w dol do brzegu i wychodzi mi wzrost
Mozna powtorzyc to kilka razy i usrednic 😁

W przychodni mi mowila ze niektorzy jakos od faldki do faldki mierza ale nie wiem jak to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli kurde właściwie nie wiem czemu podałam taki sposób mierzenia 😜 chciałam mniejszych stopień ewentualnego błędu 🙂
Rudi ja moją odwrotnie, głowa przy końcu przewijaka i tak mierze...więc Loli do roboty i zobaczymy.
Rudi echh jeśli to zastój to WSPÓŁCZUJĘ!!!! 😞 😞 SZYBKo pod prysznic i wyciskać, masować żeby zeszło!
Elu te spierdalaj mnie rozpierdaliło 🤪 🤪 🤪 Ty to jesteś numer 😁 😁
ech z tebgo samego powodu co Ty jan ie lubię weekendów, Mich w domu i też się nei umiem zebrać za cokolwiek mimo że on zajmie się troszkę małą, poszedł teraz do sklepu, ale i tak jest inaczej...
Aniu powaga rozczesywał Ci włosy????? ooooo ☺️ ☺️ mi może też, ale to było strasznie dawno...a Mich się bardzo zmienił!
kurde nie umiem się zebrać żeby Wam pokazać prezent od mojej mamy i 'konika ślimakowatego' od Ewy 🙂
może potem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie 😉

Ja się przywitałam parę dni temu i byłam cicho... miałam za słaby transfer i nie mogłam się za żadnej stronie zalogować. Tak czasami bywa jak serwis coś tam naprawia przy balach internetowych a wiatr naruszy antenę.

Buuterfly bardzo ładna tunika. Ja też często zamawiam na allegro ciuchy (i nie tylko) dla mnie czy dla małego.

Mój mały wcale nie jest taki malutki bo jak powiem ile ma cm to dopiero będzie ooooooo 😉 A 29 grudnia miał 70 cm czyli ja już dawno kupuje mu ciuszki na 74 cm 😉 No ale co tu duzo mowic skoro ja z moim lubym jestesmy wysocy. Oboje zgodnie twierdzimy ze jak pojdzie do przedszkola to bedzie bronil wszystkie kolezanki 😉

pozdrawiam serdecznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co, nic nie napisalam jeszcze. wtedy co mi ela kazala spierdalac to mi ola wstala, potem siadlam do kompa i zaczlow wszsytko migac, na czerwono, komp se darl jak swinia zarzynana jakas, pisze ze iles wirosow znaleziono, ze mi zaraz system sie uszkodzi itd, pozamykalam w cholere wszystko, ale mysle trzeba sprawdzic co u was , a tu dupa, nie dalo wejsc na brzuszek, tzn na forum, i w ogole pisze ze sie ktos chce wlamac do mnie i ukrasc moje dane! i pisze mi adres IP, przyznawac sie ktora to! heh . wylaczylam, wzielam januszowego kompa a tamten lezy.. w ponedzialek trzeba bedzie go odstawic do roboty. juz mialam sie zabierac za pisanie a tu janusz dzwonil ze wypadek mial. wjechal w kogos bo jakis gosc wyprzedzal na 3ciego i nie wyrobil juz, nie wiem dokladnei co sie stalo ale czeka na lawete! jak z jego winy to pewniettrzeba bedzie placcic ostro.. w dodatku nie swwoim autem jechal a nie wiem w jakim stanie auto no ale jak laweta to cos powaznego musialo byc. cos mi tylko powiedzial ze zblokowalo kierownice i lampy wyadly i cos tam. i nie odbiera ode mnie tel.. powiedzial ze mi opowie jak wroci, no i jak ja mam sie na nauce skupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no w tej L to strch jezdzic a kierowcy to niektorzy tacy durnie, zamiast uwazac bardziej jak L jedzie to jeszcze gorzej, zawsze sie wpychaja, nie przepuszczaja itd, ja bym nerwowo tak pracowac nie wytrzymala, a kursanci tez rozni, jeden slucha a drugi ma w dupie bo i tak odpowiedzialnosci nie ponosi to po gazie, i go nie obchodzi czy lod czy nie, a tak z boku nawet majac pedal hamulca to czasem malo mozna zrobic. samemu jak sie jedzie to ciezko czasem wyrobic a co dopiero z boku. czekam az wroci i mi opowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Marta może ktoś z TWOJEGO października by sytuację bardziej rozumiał od nas, my Cię nie znamy!

Ale ja komentować też nie będe-tak jak pisałam nie znam Cię a np Eli to bym napisała że jest szalona i ma się klupnac w ten mysi lep 🙂


Agaa jakbym chciała to napisać na październiku to bym napisala .... To to jeszcze nic do tego czego sie wczoraj dowiedzialam, a mianowicie zabral z konta 210 zl nie wiadomo na co 😠 Wracalam do domu jak paralityk , pogadalam z nim na powaznie ze trzeba sie rozstac skoro tak sie dzieje no ale wyjasnil mi wszystko i jestem dumna z siebie bo ani go nie uderzylam ani nawet nie podnioslam glosu. Ale fakt jest taki ze moj facet jest bez rozumu ;/ dostal ostatnia szanse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...