Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj Agaa ☺️ ☺️ ☺️ znow mnie zawstydzilas. Ja caly dzien myslami bylam z wami ale nie mialam jak wejsc nawet na chwile. Rano pojechalysmy na zakupy, potem wrocilysmy to siora wziela malego na spacer a ja sprzatanie i w morde sobie plulam ze na brzucha nie wejde bo nic nie zrobie, a tak mnie korcilo ze hoho... potem do tesco po smietane bo kopiec kreta robilam mniam uwielbiam.

Agaa jestem bardzo dumna!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Ok to dzi naucze was kilku zdań 😎
Łi ar stupid biczys. End łi ar wery old end pomarszczone pussy 😁 😁 😁 😁 😁



hahah oł jes das is rajt..
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa tak rozumie 😉 Twoja Ewcia tez wysoka? To Fabian bedzie jej kwiatki przynosil bo tata uczy od malego hihi na aguagu nawet dodalam zdjecie malego z rozyczka hehe

Fabianek z reguly sam zasypia ale jesli ma ciezki dzien albo za duzo wrazen a jest marudny i nie moze zasnac to ja zawsze szepcze mu do uczka ciiiiiiiii ale tak bardzo cichutko i on sie uspokaja ale ile razy przy tym jego placzu dostane po glowie hehe on sie uspokoi ja odchadze Jezeli znowu zacznie plakac to od nowa szeptam mu i tak wkolko az zasnie. Taka mam metode ale jak wiadomo nie od dzis kazde dziecko jest inne... wyczytalam tez w pewnej ksiazce ze maluszki placza gdy nas nie widza bo boja sie ze je zostawimy i nikt do nich nie wroci poprostu boja sie samotnosci

Eluska_09 gratuluje zdanych egzaminow 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe się zrobiło wesoło widzę 😁
piwo mi mąż przyniósł...ech jednak 🙂

iwa czemuś ze mnie dumna? 🙂 🙂

baterflaja hahahaha wariacie 😁

Wiola kwiatki będize przynosił? kurde to ja go zaklepuje! ja ja ja!!! tzn ja teściowa Fabiankowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...