Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dosik super ze z kacperkiem juz lepiej obu tak dalej 😘 😘 😘 😘
trzymaj sie tam 😘
ja posprzatalam pranie wlaczylam zrobilam kawke i odpoczywam 🙂
perełka czekam na wiesci od ciebie jak wrocisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam właśnie z małą z rentgena bioderek. troche mi się nie podoba, bo w tej jednej nóżce brakuje kawałka...kości co jest na drugiej stronie 😮 albo takie foto jest....
za pare dni wizyta u ortopedy. powraca stary temat 😞
mała była bardzo grzeczna, leżała spokojnie, nie płakała!
tylko kurna na dworze tak wieje że myślałam że mi łep urwie, a oczywiście bez czapki :/

przed wyjściem rozmawiałam przez tel z Iwwwą. z Kubusiem WSZYSTKO okej 🙂 łącznie z tym naczyniakiem!! wchłonął się i śladu brak 🙂 z domkiem też ok, zresztą jutro wracają to pewnie nam wsystko opowie.

Domi! cierpliwości i wytrwałości Ci życzę! patrze na te fotki i serce mi się kraja 😞
zdrówka dla Kacperka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilismy 😞 maly ma wirusa ehhh dostal krople Vomitusheel jak co to jest na nudnosci dla dzieci i nas kuzwa a cena 36 zl 🤢i ma do tego Lakcid jak mu nie przejdzie do piatej i bedzie dalej mial wymioty mamy sie zglosic i dostanie zastrzyki ,podobno moze cala rodzinka tak miec mnie sie juz chyba tez udziela :/,u pani doktor oczywiscie wymiotki i caly mokry ehhhh szkoda gadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grypa zoladkowa teraz laziu po naszych okolicach chyba moj syn przyniosl ze szkoly bo w sobote tez go brzuch bolal i raz wymiotywal a wczoraj moja mama lezala i narzekala na brzuszek 😞wiec dziewczyny uwazac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga trzeba byc dobrej mysli ona taki fika tymi nogami ze napewni bedzie dobrze trzymam kciuki 😘

biedny pawełek co za swinstwo mu sie przyplatało zeby te kropelki mu pomogły niedactwo 😘 😘 😘

adas spi na balkonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh, no tak moj brat mial identycznie wlasnie i tez grypa zoladkowa :/
3mam kciuki za wszystkie dzieciaczki :*

Agus :* Glowa do gory ! pamietasz jak sie balas ze Ewunia bedzie odstawala od naszych dzieciaczków przez filca? Popatrz co ona wyrabia siedzi juz sama i wariuje 😉 a wiec napewno wszystko jest ok.

A co do ceny Perelka to masakra :/ ze w PL musicie placic z leki, ja ostatnio bylam po ta masc dla Oli na te chrostki i tutaj leki dla dzieci sa zadarmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bobas no ja tez wlasnie posprzatalam pranie sie robi .
Olenka zjadla obiadek i teraz spi...



Ehhhhh dziewczyny ! polozylam Ole na macie edykacyjnej cetralnie na srodku lozka i poszlam myc naczynia co chwilke na nia lukalam i sie grzecznie bawila 🙂 i skonczylam myc wycieram rece wchodze do pokoju a ona juz jedna noga wisiala nad ziemia 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 boze jak to zobaczylam 😮 😮szmata poleciala gdzies a ona w tym momencie sie obrucila bo lezala na plecach i ja zlapalam w locie a ona sie do mnie smieje 🤔 🤔 jak by tak rypla na te panele to ja nie wiem 😞 masakra non stop o tym mysle 🤨 co by byly gdybym myla jeszcze jakas ostatnia szklanke 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny czy wy używacie już spacerówek? Ja sie wlasnie zastanawiam czy zacząć bo niby jest ładna pogoda ale troche wiaterek dmucha a poza tym nie wiem czy nie jest jeszcze za mały? Jak to jest u was?

Jeśli chodzi o blender to ja jeszcze nie używam i tez z chęcią skorzystam z rady który najlepszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wioleta25 co do spacerowki to ja juz jakis czas uzywam bo w gondoli sie juz nie miescil 🙂
loli ja uzywam takiego blendera i jestem bardzo zadowolona
http://www.megamedia.pl/blender-reczny-philips-hr-1366.php
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam tylko taką osłonke nanóżki. Ale masz racje bede musiał kupić jakiś spiworek. Tylko że jak on poczuje lekki wiaterek na buzi to od razu się wygina jakby go kulo 😉 Już robiłam jedną przymiarke do spacerówki i tak się smiałam bo on tak wygladał jak taka kropeczka 😉 Hmmm mówisz ze od 2 miesięcy... to ja też zacznę a przynajmniej spróbuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
wioleta25 co do spacerowki to ja juz jakis czas uzywam bo w gondoli sie juz nie miescil 🙂
loli ja uzywam takiego blendera i jestem bardzo zadowolona
http://www.megamedia.pl/blender-reczny-philips-hr-1366.php


hehe no właśnie mój już też się nie mieści. Nóżki sobie układał na gondoli i nimi macha 😉 tzn stuka o krawędź 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...