Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

buuterfly napisał(a):
A nasza Dosik ta od mądrych pytań o loda też siedzi w szpitalu z maluszkiem i też na oskrzela 😮 Ile Twoja córcia była w szpitalu?


była rozmowa wczoraj o tym ;p
elus przespałas ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Jak dla mnie stety 🙂 Bo klnąć czasami lubię żeby wyładować swoje emocje. A co do obrażania innych osób i grup to racja. To co Loli napisała niestety jest w dużej mierze prawdą. Mi też przez kilka lat przyszło mieszkać z różnymi nacjami w pobliżu. Ale to też ludzie i to jacy są to nie nasza sprawa.


Elu sama widzisz 😞 ehh ja nawet nigdzie nie napisalam ze jestem rasitka 😞 a kazda mnie prawie tak nazwala 😞 i co mi tez nie jest fajnie przez to ! ale powiedzcie mi dlaczego nie mozna powiedziec wlasnego zdania? na ten temat bo czlowieka juz ponizaja od najgorszych ludzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
buuterfly napisał(a):
A nasza Dosik ta od mądrych pytań o loda też siedzi w szpitalu z maluszkiem i też na oskrzela 😮 Ile Twoja córcia była w szpitalu?
a dość krótko, od wtorku ale tylko dlatego, że kilka dni wcześniej już brała antybiotyk.


a Kacpluch mial zastrzyki wcześniej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Adminie niech admin powie tej tam w dole co ma takie głupie imię , że nie przespałam tylko nie było mnie tu bo płakałam sobie w kącie 🙂


aaa no to sory, a Ty czemu ze mna nie gadasz??
chlip chlip 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziewczyny ja znikam bo maly sie wkurza a zaraz reszta ekipy wroci ufffff,Mam nadzieje ze jak wroce to bedzie wszystko w normie 😘I tak Was wszystkie kocham 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olenka123 napisał(a):
buuterfly napisał(a):
Jak dla mnie stety 🙂 Bo klnąć czasami lubię żeby wyładować swoje emocje. A co do obrażania innych osób i grup to racja. To co Loli napisała niestety jest w dużej mierze prawdą. Mi też przez kilka lat przyszło mieszkać z różnymi nacjami w pobliżu. Ale to też ludzie i to jacy są to nie nasza sprawa.

Elu sama widzisz 😞 ehh ja nawet nigdzie nie napisalam ze jestem rasitka 😞 a kazda mnie prawie tak nazwala 😞 i co mi tez nie jest fajnie przez to ! ale powiedzcie mi dlaczego nie mozna powiedziec wlasnego zdania? na ten temat bo czlowieka juz ponizaja od najgorszych ludzi

To nie jest kwestia ograniczenia słowa, tylko krzywdzenia osób, które nie mogą tutaj wypowiedzieć się w swojej obronie. Poza tym, jeśli nawet spotkałyście się z takimi przypadkami, nie znaczy, że dotyczą wszystkich. Nie macie pojęcia jakie powszechnie panują opinie o Polakach w Ameryce. Czy uważacie się za głupie alkoholiczki? Bo taka o nas panuje powszechna opinia. Czy to oznacza, że każdy Polak taki jest ?
Nie pozwolę na takie generalizowanie i obrażanie innych. Dyskusja zamknięta. Nie wypowiadam się więcej na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak oni o nas moga mowic to czemu my o nich nie ?

Ale dobra koniec tamtu.

Powiem tak !
Jesli popieracie strone Anulki ! Ok, widocznie teraz wiem jak jest...i jak bylo
Jak odejde z tego forum, moze bedziecie mialy lepszy kontakt ! i watpie zeby ktoras wspomniala ze mnie tutaj brakuje 😞 ale widocznie tak mialo byc.

Moze kiedys pojawi sie tutaj znow nick Loli 😉
Zycze wam duzo duzo zdrówka dla was i waszych dzieciaczków, pisze to teraz i rycze wiem sama jestem sobie winna 😞 i musze sie z tym uporac.
Duzo buziaczków dla waszych dzieciaczków 😉
Niech rosna zdrowo !
Kazda z was ma to cos ! i jest wyjatkowa!
Eh ostatni moj post !
Mogla bym wieki pisac.
3majcie sie laski i nie pozwólcie na to aby taka osoba jak ja zniszczyla to forum !
Niech ono trwa jak najdluzej 😞
Iniech bedzie wyjatkowe ! BO JEST ! bo jestescie Wy..
Buzka dla :
Agaa i Ewa
Anulka i Macelka
Buterrlffy i Franusia
Eluski i Nikusi
Iwwwa i Kubusia
Bobas i Adasia
Perelka i Pawelka
Dosik i Kacperka
Jak o ktorejs zapomnialam to buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma gorączke...
nie kaszle
nie kicha
nie prycha
nie nic!!!!
ale ma gorączke
z czego?
zęby??
dziąsła normalne nie spuchnięte nic.
a marudzi że łooo... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimi83 napisał(a):
Eluśka, prawdopodobnie ząbki jej idą skoro Ci zagorączkowała, jesli nie kaszle to myślę, ze nie ma powodu do niepokoju 😉


nie nie kaszle, ale chora była.
Tylko dlaczego dziąsełka nawet nie spuchnięte?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...