Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

witam nowa kolezanke biedroneczke 😁
Qrka sa dwa kremy ktorych uzywam i pomagaja jeden to masc cholesterolowa ktora sie robi w aptece lekarz musi ci wypisac recepte i tym mozesz smarowac ile chcesz a druga to bez recepty
eau thermale avene cicalfate u mnie sie sprawdzila super smarujesz raz dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzięki bardzo Asiu 😘 😘 zapisałam sobie, na razie mam smarować ją oilatum soft i troszkę to łagodzi, no mam nadzieję ze jej w końcu przejdzie 😞 jak nie to kupie ten co Ty masz

odezwę się po południu jak niunia uśnie, bo wieczorem lecimy na koncert 🤪
buziaki dla WAS wszystkich 😘 😘 ja kończę bo w pracy, do potem 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrka mam nadzieje ze pomoga te masci 🙂
pieknie ola ma tyle zabkow czy ona napewno z wrzesnia jest 😁 😁 😁
iwwwa te masci to adasiowi pomagaja zalagodzic objawy skazy nie drapie sie tak i nie ma tak suche skory ale zeby calkiem zniklo to nie ale jest duza poprawa.mam zamiar dac mu pomidory zobaczymy jak zareaguje no i jeszcze ryby u nie dawalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz ze pomidory tak mocno uczulaja 🤨
kurcze to ja juz nie mam pomyslow co mu dawac do jedzenia 😞
na razie odkrylam ze jest uczulony na szpinak,ryz,owoce,biszkopty,koperek oprocz tego co nie moze jesc przez skaze
ale duzo rzeczy mu jeszcze nie dawalam je tylko
krolik,.indyka,jagniecine,ziemniaki,marchew,dynia,kasza jaglana,kleik ryzowy to chyba wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
a próbowałaś dać groszek, fasolkę szparagową albo buraka? 🙂


jeszcze nie bo slyszalam ze fasolka bardzo wzyma ale buraki dobry pomysl co teraz sa mlode a jak je przyzadzasz z ziemniakiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja zawsze daje ziemniak + coś, albo coś x2 🙂
Ew uwielbia ziemniaka z burakiem! ćwiartka takiego średniego.
a groszek...daje pare kuleczek tego młodego, w lidlu jest fajny taki w słoiczku, a po fasolce nic jej nie ma. po brokułach i kalafiorze też nie, jak daje się mało to chyba nic się nie stanie tego typu? ale co się dziwić jak matka całą ciążę wpierdzielała kalafiora 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia pomidorow nie dawaj, bo maja silne alergeny.
Kalafior daje i nic po nim nie jest, nawet ostatnio zjadl dosc sporo zupy kalafiorowej, zajadal sie bardzo i nic nie bylo.
Buraka gotowalam, na tarke i ze slodkimi ziemniakami. Tez zajadal.
A przedwczoraj pokroilam w grobniutka kosteczke warzywka, lacznie z brokulem, kalafiorem, groszkiem i pietruszka natka, wszystko swieze wymieszalam i powkladalam do sloiczkow tych malych po jedzeniu i do zamrazalnika. I teraz jak gotuje zupke to tylko wyciagam, chwile podgotuje bo to drobniusie i gotowe. Szybko idzie teraz gotowanie.
A Kuba sie obudzil i teraz ma 37,8. Ja juz nie wiem jak mu pomoc, bo marudny i jesc nie chce. W przychodni dzwonisz to mowia ze ma tak byc i nie przyjma i koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...