Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

ania87 napisał(a):
Perelka napisał(a):
Iwcia dziekuje zdrowy juz jest i od wczoraj zaczelismy wszyscy jezdzic na rowerach razem z Pawelkiem 🙂 a u Was jak tam ???
  • Dziewczyny dajcie spokuj juz sie nie bede odzywac i tyle no chyba ze ktoras spyta 😜


  • perelka ja chce zebys ty sie odzywala, bo człowiek uczy sie przez całe życie i jak ktoś z sensem zwraca uwage to warto skorzystac a nie uczyc sie na wlasnych bledach i ja takie rady bardzo cenie. poza tym nie rozumiem po co sie obrzuca tak zaraz. loli moze ma dziecko starsze o pare dni/tygodni ale bez przesady, inne dzieci tez juz rozne rzeczy robia wiec mowienie ze zobaczycie jak wasze tak beda robic wydaje mi sie bez sensu poprostu. widocznie loli przeszkadza jakakolwiek zwrocenie uwagi. Ja bardzo chetnie poslucham jak ktoras ma dla mnie jakies rady tak ja np kiedys eluska z glutenem czy mase innych przypadkow, przeciez sie nie rzucam od razu ze co sie mi ktos wtraca, zreszta wydaje mi sie ze to jest idea forum, a nie tylko gadanie o innych sprawach, chwalenie sie czyms czy plotkowanie. jesli ktos nie umie przyjac rad to sorry Winnetou .. lub poprostu WTF?? 😜



    hahaha 😁 noo najkrócej WTF ? 😁
    racja Aniu ja saie z Toba zgadzama jak Perelka przestanie sie odzywac to bedziemy sie fochac 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Odpowiedzi 73,3 tys.
    • Utworzono
    • Ostatniej odpowiedzi

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Loli

      10128

    • buuterfly

      7443

    • Ania8888

      7982

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    no wlasnie widze i przykro sie robi jak tak siee tutaj dziejje 😞Ja nie mowie ze wszystko wiem mowie z tego co przezylam i przerabialam z dzieciakami i nie mam swietyych dzieci bo sa rozrabiakami ale co tam dzieciaki sa slodkie i tyle 😘 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ide w koncu bo zachwile ktos napisze co za matka non stop tu siedzi 😜zachwile przyjda ze szkoly i bede ssie Ja uczyla hehe do zas jak to pisza na slasku 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Perelka napisał(a):
    I co Elus robi Nika?


    hahah stoi ale jak ja polozylam na brzuch to tylko na czworaka ale ani drgenela 😁
    a po lozku zasuwa juz nie zle
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    iwwwa napisał(a):
    Aniu jestes boska 😞
    Mi Kuba na rekach potrafi zasnac, u mojego nigdy.


    ej to do mnie? bo nie wiem o co chodzi z ta boskoscia.. szukam czy moze mi umknelo jak anka nr 2 cos pisala 🙃 ale nie ma jej wiec hmmm fajne ze jestem boska 🤪 podoba mi sie to. prosze sie co dzien do mnie modlic i dary mi skladac.. no mozeciee zaczac od darów
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...