Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

a ja siedze sama Pawel spi moja mam wziela starszaki do mojego brata i juz mnie nerwy biora bo za dlugo ich nie ma a jak sa to nazekam no nie wygodzi 😜Zycze milej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzien doberek
i znowu ponuro na dworze jak wam zazdroszcze ze macie sloneczko ta warszawa to jakies odludzie 😜
Elu fajnie ze sie z jazda ruszylo ale nie napisalas jak ci sie podoba jazda samochodem? 🙂
Aniu no to masz super szwagra wszystkie brzuszki sie skrzykniemy i ci wniesiemy te sprzety AGD 🙂
perelka a ty sie nie mart tylko ciesz sie chwila spokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
No moze nie do konca dobry bo zab nadal dokucza, ale kolezanka przyniosla mi szalwie i plucze i pomaga. Normalnie lepiej niz antybiotyk. Tylko gebe mam spuchnieta wiec wygladam jak uląg 🤪 wczoraj sie ze mnie w szkole smiali ze mam pol geby gratis hehe
Do dentysty narazie nie mam jak isc bo Kuba i kasa, tu strasznie sobie licza a kasy nie mam zeby wywalic z 700 zl zeby mi poogladal zeba i nastepne za leczenie. W dupie, jak sie sam zepsul to sie sam naprawi.

Z Kuby jestem strasznie dumna i juz na 100% wiem ze kupy na nocniku to nie przypadek. Odkad mu kupilam nocnik to zadnej kupy w pampersa nie zrobil. I zaczyna jeczec i stekac jak chce kupe wiec go na nocnik i odrazu robi. Oczywiscie bez ksiazeczki sie nie obedzie lub bez iphona hehe, po tacie odziedziczyl to hehe na szczescie on nie siedzi godzine na nocniku jak stary tylko jak zrobi co trzeba to chce odrazu zejsc. Wiec kupe mamy z glowy, wysadzam go czesto zeby sie na siku tez przyzwyczail, ale narazie siku robi jeszcze w pampersa, malo bo malo bo zazwyczaj w nocnik robi ale nie czai ze siku tez tam.

Ela to ile Ci jeszcze zostalo tych jazd? I kiedy egzamin? Dobry instruktor to podstawa a jak jeszcze przystojny to juz w ogole chce sie jezdzic hehe, znam to 😉

Anulka to niezle z ta przeprowadzka. Ja pamietam ze tez jak sie przeprowadzalismy a tak ze 4 razy to oprocz ostatniej calkowitej z PL to tez wszyscy zajeci i czasu nie mieli. Wiec z lodowka i pralka sobie sami spokojnie dalismy rade. Meble porozkrecalismy i wszystko sami przenieslismy. Teraz wiadomo byloby gorzej bo jest maly i nie mialby sie kto nim zajac ale ogolnie dacie rade. Jak trzeba to dzwon to wszystkie wpadniemy Cie przeniezc hehe

Perelka nie zamartwiaj sie ta policja, perwnie tylko beda pytac co jak ile gdzie i kiedy, ogolne pewnie przesluchanie kiedy placil badz nie, wiec na zapas sie nie denerwuj. Wiem latwo sie pisze bo samo slowo policja juz nie robi dobrego wrazenia, ale dasz rade. No bo kto jak nie Ty? 🙂
Dzis znow do szkoly, juz mmnie to wkurza bo babka nie potrafi dobrze tlumaczyc. Zreszta gada tylko po angielsku i albo zrozumiesz albo nie. A za 2 tyg egzamin. Nie wyobrazam go sobie na ta chwile.

Sioperka super ze malutka zaczela raczkowac, ja tez sie nie moglam doczekac az Kuba zacznie i strasznie sie ciesze ze juz raczkuje, bo mi jest lzej, nie musze go nosic a on ma frajde i sie wygania to lepiej spi jak zmeczony.

Asiu mam nadzieje ze tata szybko wroci do formy. Trzymam kciuki.
Zajrzalam na Twoje agu i Ci powiem, ze on juz taki fajniusi jest i jaka ma juz ladna buzke 😘 juz chyba nie ma wcale tych wysypek? Przynajmniej nie widac nic na zdjeciach. A wprowadzasz mu cos nowego? Czy dalej ograniczenia?

No to wam nabazgralam i zaraz biore sie za prace bo znow nowe zadania mam na szybko zrobic a czas goni. Buzki do pozniej 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no iwwwa ale nabazgralas haha
a wiec mnie wiecej juz wiem co mu szkodzi a co nie wiec z wysypka juz coraz lepiej ale ostatnio dalam mu kurczaka i go wysypalo wiec kurczaka wykluczamy z menu.Mial robione badanie krwi bo wcale nie tyje tylko chudnie i wyniki wyszly ok tylko ma duzo sklonnosc do alergii.
Brawo dla kuby za kupke na nocniczek rewelka ze juz sie nauczyl no i ta ksiazeczka wymiata 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEy ;***
Nocka do dupys ;/ Kacper ryczał w nocy rzucał się mamy już tak trzecią noc z rzędu nie wiem co mu jest 😞 tuli się do mnie do M nie wiem co mu jest 😞 .
Byałam dzis na rozmowie znów jutro będzie telefon.
ale znajac moje szczęście to dupa .. ;/
Teraz szwagier wzioł kacpra na spacer na chwile to ja zrobiłam sobie obiadek i zaglądam do was kochane ;***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doznalam wlasnie szoku. Kuba poraczkowal do nocnika zaczal sie na niego wspinac i zaczal jeczec mama mama i posadzilam go a on kupola hehe Zdolny chlopak 😉

Asia to super ze wyniki sa dobre. No i juz widze ze obcykalas co mu dawac a co nie. Pewnie co jakis czas proby. Szkoda ze kurczaka nie moze 😞 moj to uwielbia. Ostatnio wcial poltora udka naraz. W szoku bylam ile on je.

Dobra zabieram sie do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik no niestety....Ale staramy się 🙂 Iwwwa zrób mu fotkę bo chcę zobaczyć to posiedzenie 😜 Ja dzisiaj to na 6 chyba byłam jeździe. Gubię się. Ale pan mówi, że widzi postępy-natomiast ja nie widzę żadnych. Wykańczają mnie te upały.
Dosik ja też jak szukałam pracy-3 miesiące , straciłam nadzieję. Aż w końcu trafiłam na swoje laski w pracy i dostałam ją. Cierpliwości i trzymamy kciuki.
Asiu a mój może jeść niby wszystko, a ostatnio nie chce nic. Pluje wszystkim i kręci głową , że nie i koniec. Tylko biszkopty, mleko i jogurty je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ja taak na chwilek poczytam pozniej jaka ja nie wyspana Pawel cala noc nie spal marudzil jeczal wrrr jaka zla jestem ehhh a ochy mam tak spuchniete ze hej i zapalki by mi bylo trzeba cale gorne dziaslo ma spuchniete 🤢 dzieciaki dzis sie pokapaly i mamy dodatkowo dwojke od mojego bracika to razem jest ich 5 hehe otwieram domowe przedszkole no moze domowa szkolee bo te 4 to uczniaki 😜stare konie hehe no nic zmykam 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moj dzis 2 razy zwymiotowal... 😞
Elu i zeby bylo smiesznie tak jak Franek ze sraczka 🤔
Przyszla goraczka i belt 😮
najlepsze ze juz lezal w lozku po lekach mleku kreci sie kreci odwracam sie a tem ze smoczkiem rzygi wyplul ☺️
momentalnie 38 dreszcze stopy lodowate glowa gozpalona 😞

juz nie mam sily 3 tydzien jakies h***wo sie ciagnie przy nim i puscic nie chce.
mam tylko nadzieje ze to teraz jednorazowe 🤨

Ponadrabialam ale nie moge sie zebrac do kupy 🤨
Iwa ale domagam sie foty srajdka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie wiem wlasnie bo juz dosc dlugo rpzeciez na lekach jest 🤨
a nic nowego nie dalam mu... wiec nie wiem ☺️
teraz jak piec goracy...
🤨

aaa dupke i kolo pisiura i na pisiuru ma same czerwone chrostki... i kolo ust... ale to juz kilka dni...w dddddddddddddddddddddddddduuuuuuuupeee z tym wszystkim 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jA WLASNIE ZE SZKOLY WROCILAM. sMIECHU DZIS BYLO CO NIE MIARA 😁
Anulka kurde co z Marcelkiem? Dziwne objawy. Moze to jakas trzydniowka czy cos/ Kurde wiecznie jakies cholerstwo sie przypaleta.
Dosik trzymam kciuki za znalezienie pracy, oby szybko sie udalo.
Zdjecia Kuby mam na klopku, musze tylko wgrac na agu. Bo nie chce mi sie przez Image bo nie jestem tam zarejestrowana.
Postaram sie wgrac jutro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniu weszlam tu przez przypadek i przeczytalam twojego posta,ze maly ma krostki kolo pisiorka i na pupie moj tez tak mial i okazalo sie ze mial bakterie w moczu cholerstwo jak niewiem walczylismy z nia 2 miechy 😞 on akurat goraczki niemial,ale wystepuje przy tym wysoka maly bral 2 antybiotyki i zastrzyki myslalam ze sie wykoncze,wiec moze zbadaj mu mocz wtedy bedz spokojniejsza,ze to akurat nie to.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka dziękuję 🙂 tylko on na ustach też ma ale już schodzi razem z plesniawka a że od 3tyg na lekach to też może od tego. Nie wiem nic.
W nocy 39 temp teraz niecałe 38 i trochę kaszle.
A na 11 do okulisty... Zobaczę czy mu przejdzie jak nie to zadzwonie do dr i do domu czy szpitala podjąde.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u okulisty spoko za pol roku do kontroli ale narazie nie widac nic powaznego.
u dr bylismy... sie wystraszyl i nie wie co mu jest 😞 😞
a ciagle goraczka 38 😞 nic nie daje rady zbic ☺️
na 14 na morfologie na oddzial idziemy to cos bedzie wiadomo.
ale ze mu to wszystko za dlugo sie ciagnie i cos dozylnego mu chce dac 😮 😞 😞 😞
a osluchowo czysty... 🤨

dowiem sie potem co jest grane mam nadziee 🤔

acha a te chrostki to od lekow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze oby Marcysiowi to mineło szybko :*
U nas nocka jak nocka nad anem było strasznie znów sę rzucal, płakał 😞
nie wiem co się dzieje czy on jest wystraszony czy jakieś zęby mu idą znów i go to boli nie wiem 😞.
Musimy dziś jechac na zakupy bo znów mamy braki w pampersach, jedzonku, chusteczkach 😜
czyli znów kasy zostawimy w sklepie 😞 .
Masakra ;// kasa idzie a janie mam dalej roboty ...
😞 😞 😞
wybaczcie ze tak wam marudze na te temat. Pewnie jzu mnie słuchać nie możecie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde biedny Marcys, trzymam kciuki za niego, oby szybko wyzdrowial. Ciekawe co mu jest 🤨 biedny sie meczy. Dobrze, ze chociaz z oczkami wszystko ok.
Domi Tobie tez sie tak budzi? Kuba narazie ok, spi cala noc mimo tego ze widze ze mu dwojki na dole wychodza powoli strasznie, narazie widac pod dziaslem ze cos bedzie. Bo jak stanal na dwoch jedynkach dolnych tak nie ruszyl do tej pory. Ale spokojny jest i nie marudzi.
Domi nie martw sie znajdziesz prace. Lepiej troszke poczekac niz lapac cokolwiek. Kube od prawie rana trzymam bez pampersa i co chwile na nocnik wysadzam i jeszcze sie udalo nie zrobic siku w w bodziaki. zobaczymy jak dlugo. Musze jakies majtochy mu kupic bo tak kiepsko sie sciaga co chwile body, zaczyna marudzic jak mu odpinam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Kacpra też sadzam co chwile na nocia 😁
i zawsze sie tam wysika 😁
a jak chce kupke to woła ejjj ejjj 😁
a jak podchodze to pokazuje mi ze cisnie ja wołam szybko po nocia lece i robi mu na nocnik juz od 2 miesiecy 😁
jestemz niego strasznie dumna :P
ale siku nie woła 😁
Iwwa wiem że warto poczekać ale wiesz jak cieżko z kasą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Anka daj znać co z małym. Domi daj mu na noc viburcol, albo coś przeciw bólowego i zobacz jak będzie/ U mnie też pobudki były do 2 w nocy. O 2 nie wytrzymałam, dałam mu jeść i syrop i spał do 7dmej.ja na 15tą na jazdę idę.


Elka ja mu daje panadol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...