Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
To chyba tylko moj na wszystko mowi dadadada i pokazuje palcem 😞 Nie powiem bo fajnie to sie slucha jak na przyklad zadaje pytanie to jest daddaddad? i formuuje glosem jak zapytanie a jak krzyczy to dadad! wyobrazcie sobie bo napisac sie tego nie da. Owszem mowi mama tata baba i dziadzia ale reszta to na wszystko jest dada. Albo tez gugu lub kuku i pokazuje palcem zeby mu powiedziec nazwe tego lub o tym opowiadac. I teraz ma taki czas ze na wszystko palcem pokazuje i trzeba mu mowic co to jest i po 10 razy na wszystko.

Perelka to widze ze w miejscu nie usiedzisz hehe jak nie gopsowanie i szpachlowanie to malowanie albo porzadki. Mnie tez zawsze nosi i nie moge usiedziec z dupa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurde moze Wy cos poradzicie. zastanawiam sie co kupic mlodemu. Bo po wczorajszym wieczorze juz wiem o co kaman z tym jego snam. Zanioslam go do lozeczka i sobie owie ze za wszelka cene go tam uspie chocby do rana mial plakac. I oczywiscie padniety byl bardzo ale jak do lozeczka go polozylam to spac mu sie odechcialo i placz. Po jakims czasie juz nie moglam i mowie ze zrobie to lagodniej. Ze najpierw przyzwyczaje go w ogole ze zasypia w lozeczku a potem ze sam. wiec polozylam sie do niego do lozeczka. I normalnie to by zamknal oczy i zasypial a ten nie! Placz i koniec i sie wspina zeby wyjsc. Poscielilam mu na podlodze na dywanie koce, koldry it. a ten sie polozyl i odrazu zasnal. wiec to nie chodzi o to ze on nie chce sam zasypiac, chociaz pewnie troche tez, tylko to nie jest najwiekszy problem to chodzi o to ze on w lozeczku nie chce zasypiac. A potem i tak go przenioslam do naszego wyra bo on tak sie wierci przez sen ze po calym pokoju wedrowal. I on nawet potrafi spiac sie podniesc czy wstac zaraz polozyc sie spowrotem. wiec nie spal na poscielonym tylko na dywanie to go wzielam. I teraz zastanawiam sie co mu kupic do spania. Bo lozko odpada bo z jego wierceniem to na bank spadnie. Myslalam nad jakims materacem tymczasowo narazie, poki jego sen sie nie uspokoi. Jak bym kupila jakis wiekszy to spokojnie by na nim spal, tylko tez musialby byc jakis ogranicznik zeby sie z niego nie zturlal. I nie mam za bardzo pomyslu co z tym zrobic. On chyba wlasnie z tego powodu nie chce spac w lozeczku bo jak sie tak wierci to sie obija o szczebelki i mu jest ciasno. Nawet jak oblozylam wszystkie szczebelki poscielami to mial malo miejsca i moze dlatego sie budzi i spac nie moze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwa jak jests taki problem to kup materac szeroki i do tego takie cos http://allegro.pl/zabezpieczenie-barierka-do-lozeczka-dream-tubes-i1858756333.html albo to http://allegro.pl/summer-podwojne-zabezpieczenie-do-lozeczka-blue-i1890360592.html to ci mogę polecic z czystym sumieniem takie cos miala babka na wczasach i znajoma to dawala corce do lozka i spokojnie spala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas był ten sam problem z łóżeczkiem, dlatego wylądowało tydzień temu ponad w piwnicy. Franek wiedział, że po pierwsze tam się ciągle poobija, a po drugie, że sam nie wyjdzie. Dlatego nie słuchając rad innych kupiłam tą kanapę co wam pokazywałam. Rewelacja! Mały śpi sam bez ,,uczenia,, już kilka nocy z rzędu. Wieczorkiem go kładę. Daję butlę a on się kręci, siada, wstaje. Ja cierpliwie siedzę przy nim i go z powrotem kładę i tak ciągle. Aż w końcu on zasypia. Też się kulnie z tego. Ale to ma 10cm więc nic mu się nie dzieje. Przysuwam ją do naszego łóżka to jeden bok jest już zakryty. Drugi bok obkładam poduszkami od kanapy. Tak samo w nóżki kładę. Daję mu misia i gitara. Na agu zobaczcie fotki.
O 15.30 idę do kina na baby są jakieś inne. A Krystian jedzie z małym do rodziców swoich. Więc odsapnę trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mialam czasu pisac ale czytalam przez tel.
podziele to na rozdzialy 😜


SPANIE
no wlasnie chcialam pisac ale nie bardzo mialam jak o sofce jaka Ela kupila.
Na fotkach boska!!
Ale myslalam ze to wieksze a to takie male zgrabne 🙂
A moze taki misio z bijacym serduszkeim? Nie bal by sie ze jest sam.. 🙂
Ogolnie czytalam w gazecie ze dobrze jest wprowadzic misia, ale takiego ktory sie pojawia w porach snu.... ze dziecko potem go bedzie wlasnie z tym kojarzylo ze spaniem i samo bedzie zasypialo.
My sprobowalismy i Mar ma misia tylko takiego co dostaje do spania, i spia z krolikiem i misiem razem przytuleni 🙂
A lozeczko narazie u nas spoko takze nie rezygnujemy 🙂

GADANIE
No Mar gada jak najety, ale raczej to jest bredziecki niz jakis chociaz zblizony do Pl 😜
Ale no idzie go zrozumiec czasem 🙂
Akcentuje na Wolanie, zapytanie itd 😉
Najlepiej jak gada przez tel.... wyglada to naprawde komicznie bo on gada czesc cos tam i czeka na odp... potem gdzie jestes.. i znowu czeka , do tego chodzi i tupie noga 😜 haha
dur jak ja 😁
No gada dzidzi dziadzia, dydy, mlaska na jedzenie picie, na hustu tez aaa a aaa a lala, czesc, nie, mama tata, dada,wwrrr- auto Adan- moj brat Adrian...
Jak mu sie nudzi to wola Adan a dupa Adana nie ma 🤔 😜
A ogolnie, pokazuje co chce i yy yyy albo to.
No i np co mu powiem przyniesie.
No i kiwa glowa tak nie.... to robi sensownie i rozumie co mowie
Ale tez nie narzekam na komunikacje z nim.

HIMERY
Oj ma... 🤢 Ale staram sie mu tlumaczyc... czasem jak go wyzywam albo cos, to dopuki nie zrobi takiej miny czy glowy nie spusci albo sie nie przytuli to gadam do neigo, potem zapytam czy bedzie grzeczny czy ok.... to kiwa glowa
Gorzej jak ja sie obraze, to lazi po mnie , specjalnie mnie prowokuje, a ja dupa nie patrze na niego nie odzywam sie potem sie przytula jak by przepraszal.
Ale raz bylo ze posprzatal zabawki i poszedl do 2 pokoju 😜 ahhaha



OGOLNIE U NAS...
Jakos dziwnie... wku mnie K.. a wlasciwie nie rusza mnie on wcale 🤢
nie wiem co jest... no wisi mi on.
Chyba to przez to ze go ciagle nie ma a jak jest to ja mam sie podporzadkowac, i wogle sie ze mna nie liczy, nie pomaga mi za duzo w domu, zrobil sie jak jego brat.. kanapa pilot i w d.. musze go ostro gonic.
UWaza ze jak on pracuje to nie dotycza go domowe obowiazki.
Wku sie ze pojechalam w sobote pociagiem do mamy bo on byl w pracy... ale no kuzwa jak nie bede siedziec w domu kisic dziecko bo on tak chce, a mnie samej tez jest nie mrawo.. zreszta co Wam bede gadac jak macie to samo.
Najlepiej to jak bym w dresie non stop, kura domowa i nic wiecej.
Strasznie zazdrosny jest a ostatnio mu wjechalam na abicje ze nie dba o siebie i wyglada jak lump... to dzis sie obkupil.

A Marcel.. 😘
mimo wszystkiego co wyprawia, to jest najwiekszym skarbem moim pierdusiem joziem pierozkiem 😘 😜
No przeciez jak on mnie budzi przytulaniem, robi aja buziaki daje, albo w nocy wtula sie i mizia po wlosach to jak mam go nie kochac najmocniej?
Dla mnie jest absolutna prawda to ze dziecko jest darem, aniolkiem od Boga dla doroslych ktory ma dac szczescie i odmienic zycie,
Mi spadl on wlasnie w takim czasie kiedy potrzebowalam tego, i tak jest z nim zapominan o wszytskim i jestem przeszczesliwa jak mamy takie wiecie chwile na ciejdanie.
On mi wynagradza kazda zlosc tymi smiesznymi minami, i usmiechem, jak biegnie z otwartymi ramionami do mnie.
Moj miodzio maly 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Aniu to samo pomyślałam cytat myślałam,że to jest większe 😜 a to takie małe cudeńko fajne Elus to jest tylko u nas mało praktyczne i nie mam to gdzie dać w sumie rozłożyć 😞
  • Jutro jadę do nefrologa ciekawe jak moje wyniki yhhh i wiecie jak mi się okazja trafiła heh czopki viburkol całe nowe opakowanie za 12 zł i bluza za 10 i sweter za 6 zaraz Wam pokażę [url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/obraz1kqh.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/4775/obraz1kqh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url] [url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/obraziq.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1615/obraziq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url]
  • Życzę miłej nocki 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dzień dobry heh ostatnio i pierwsza 😜
  • Dziś mamy niebo zachmurzone bez opadów 😉 na 13 jadę do tego lekarza ehhh
  • Iwaa a ja zapomniałam Ci wczoraj napisać ja zawsze coś muszę robić to mam po mojej mamie 🙂 a porządeczki to wiesz już przed świętami takie porządne potem tylko wytrę kurze i spokój bo będę piekła ciasteczka 😉
  • Ela a tego twojego to bym no wiesz 😉 😜
  • EEhhhh Paweł robi porządki od samego rana 😠pokażę wam co tatuś mu kupił o dokładnie to samo http://allegro.pl/smily-play-muzyczne-centrum-aktywnosci-3w1-bon-i1871433539.html fajne to jest 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej 😉
    my dzis nocka oki, w nocy tylko plakal wzielam go na rece a ten sie wystraszyl 🤢 ale potem spoko 🙂
    U nas w sumie pogoda taka sama Perelka 🤔
    Pranie wstawione obiad zrobiony.. hmm i tez mysle nad porzadkami ale jakos nie mam weny 😜
    musze poprasowac, i te ciuszki co mam do sprzedania poprasowac i zrobic fotki, bo moze kumpela cos wybierze 🙂

    a ogolnie lenia mam 😉

    i chyba cos nie tak mam z tymi kaloryferami bo np na 2 3 mi wcale nie grzeja dopiero na 4 5 😠
    a w nocy byly rozkrecone wlasnie na 3, szlam spac byly cieple a rano zimne 🤔 nie wiem co jest grane 🤨 czy to przez ludzi ze mamo ich grzeje czy jak...


    milego dnia 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dobry wieczór 🙂
  • Wercia nie ma za co dziękować po prostu masz prześliczną córunię i trzymam kciuki z całych sił ,żeby rosła zdrowo 😘 😘Pozdrawiam
  • Aniu no ja byłam u lekarza no jako tako wyniki rewelka z morfologi super wyniki kreatyniny też itd z moczem no oprócz białka to ok no i muszę zacząć brać spowrotem tabletki 😞 ehhh one mają zbijać ciśnienie a ja i tak mam niskie i mają chronić moje nereczki yhhhh no nic muszę spróbować jakiś ziołowych rzeczy 😉
  • A tu co taka cisza????? 😮
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dobry 😜
  • My po śniadaniu młody słucha piosenki z myszkami z jajka kinder niespodzianki i śpiewa 😁 😁
  • Jak tam na dziś humorki ????
  • U nas znów niebo pochmurne z przebijającym się słoneczkiem 🙂
  • Dziś dalszy ciąg sprzątania spacer 🙂 i 4 dni będzie moja połóweczka z nami jupiii 🤪 🤪
  • A jak dzieciaczki przespały nockę mój dość tak
  • Miłego dzionka życzę 😘 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej,
    u mnie żałoba bo Krystian dzisiaj wraca do Norwegii. Pociesza mnie jedynie to , że wraca za 3tyg na weekend. Poza tym pierwszy raz nie będę w domu na wszystkich świętych. Co mnie dołuje. Przytłacza mnie ciągła samotność i siedzenie w domu. Tak fajnie kiedy wszyscy jesteśmy razem. Szukaliśmy auta, ale nie ma nic ciekawego za taka marna kasę jaką możemy wydać dziś. Więc jestem uziemiona w domu 😞 Zimno, wieje to nawet nosa się nie chce wysuwać za drzwi. Muszę kupić dłuższą kurtkę na zimę. Bo tą co mam to raczej już nie założę. Krótka taka i już mi się po tylu latach totalnie znudziła. Pojedzie Krystian to muszę znowu porządki w szafach porobić. Denerwujące te zmiany pór roku. Nie mogło by ciągle być tak samo? Zobaczcie ile kasy by się zaoszczędziło na buty , kurtki itd. Poza tym zaniosłam fotki do wywołania. Jedyne niecałe 600 zdjęć 😮 Zamówiłam też Lunie łóżko nowe. I sobie perfumy z avonu. Tylko problem, że mały zgubił mi kluczyk do skrzynki więc jak awizo przyjdzie to nie będę wiedziała. Małemu ząbki chyba znowu idą bo nerwowy jest strasznie i krzykliwy. Ślini się itd. W nocy o 3 się przebudził z płaczem. A tak to dzielnie spał od 19 d 8 rano. Na swojej ukochanej kanapie. Sam tam wchodzi z butlą i zasypia. Robi wszystkim ciaci rączką i tak głaszcze słodko.
    Później znowu wpadnę to może mi się przypomni bo coś jeszcze miałam pisać.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Eluś kochana przykro mi że K znowu Cię opuszcza no ale na pocieszenie te 3 tygodnie szubko Ci zlecą 😘 Masz Franusia i Lunkę to nudzić się nie będziesz 😉biedny Franuś znowu te ząbalki 😘
  • Widzisz ja na swojego musiałam czekać 2,5 miesiąca przyjerzdza w sobotę i za tydz w sobote jedzie i przyjeżdża dopiero około 21.12 😞 więc jak o tym pomyśle to szlak mnie trafia yhhhh wszystko sama na święta muszę przygotować 😠
  • BĘDZIE DOBRZE KOCHANIUTKA 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...