Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doisk szkoda,że się nie udało... 🥴ale trzymam kciuki, żeby gdzie indziej może coś było odpowiedniego dla Ciebie!

ja mam już wszystko sobie porobione i nawet gofry już mam gotowe...tak za jakąś godzinkę teście powinni być...mała si od 12.40 także chwila luzu teraz dla mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale tu dzisiaj cisza......... 😮
gdzie was wymiotło?
u nas dzień jakoś zleciał... 🙂
jutro muszę upiec 4 biszkopty ...robię ciasta i tort dla teściowej..także kupa roboty...efektami się potem pochwalę 😁
Eluska a ty gdzie ... coś rzadko się odzywasz po tej operacji.... 🤨 🤨 🤨 🤨?
spadam się kąpać,bo dziś coś zmęczona jestem ...zajrzę jutro 😘
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Madzia miłego pichcenia 🙂
  • Właśnie dziewczyny gdzie się podziewacie 😲 🥴
  • My wczoraj na urodzinaach bratówki byliśmy Paweł mi nie spał cały dzień 🤢
  • Dziś znowu wstał o 9 🤔 jak jutro będzie spać do 8 to go budzę bo coś widzę że mi się nie przestawił ze spaniem 🤢
  • Madzia ja już kończę karmić cyckiem bo od dwóch dni cycka żeby się uspokoić i głaska mnie a i tak już mu nic nie leci dziś nadd ranem dałam mu smoka wziełam do siebie ten się przzytulił pogłaskał se cyca i spał dalej 😮no w szoku byłam muszę mu walnąć ostatnią fotkę z cycem hehe każedmu taak robiłam i mają fajną pamiątkę jak długo cycały hehe 😉 😜
  • Dziś znowu pogoda do d.... wiatr i pada 🤢
  • Jak co to ja jestem 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ja nie mam czasu na brzucha ostatnio,a tez jakos humoru tez nie mam ...caly nasz swiat kreci sie teraz w kolo babci, a 2 str mojej rodziny wkolo nowego malenkiego wlochatego czlonka rodziny ...
    takze tu szczescie a tu smutno, ze skrajnosci w skrajnosc.
    Jak bede miala czas to cykne fotke moich firanek zajacowych., stokrota mi pieknie rosnie az oczy cieszy.

    No...
    A Elka chora 😘 😘 😘 😘



    milego 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    siemka...zmęczona jestem jak koń już mnie łapy bolą od tego ubijania i w ogóle...ale jak n arazie mam trochę luzu 🙂...4 biszkopty upieczone,jedno ciasto już prawie gotowe tylko galaretką muszę jeszcze jedną zalać, bo z lekka mi wcześniejsze wsiąkły...mam nadzieje,ze się nie spieprzył mi ten placek...jak mała wstanie to obiadek i do sklepu tu blisko się przejdziemy ,a pod wieczór robię tort.Mój już wtedy będzie to będę miała lżej...
    no Anka nie dziwie ci się,że nie masz czasu i nastroju.... 😞
    Perełka ...u mnie to jeszcze jeszcze zanim mi się pokarm skończy...normalnie studnia bez dna... 🙃
    ale mała już znacznie rzadziej woła o cyca,także nie jest najgorzej...a smoczka to ona mi nigdy nie wzięła... 🙃

    dziś na obiad rosół...,bo szybko to idzie ,a nie miałam czasu 😎
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej,
    my jak Ania pisała wszystkie kataklizmy na raz. Okres, zapalenie zatok, wyjazd mamy do Niemiec, grypa żołądkowa, kaszel katar i już sama nie wiem co jeszcze. Dzisiaj już trochę lepiej. ale podłamana jestem bardzo tym, że mama wyjechała. W dodatku też bardzo chora. Wczoraj była już odwodniona przez za silny lek i grypę żołądkową i martwię się o nią bardzo.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dobry :-)
    Kuba znow zakatarzony, juz nawet wiem od czego on ma ciagle katar i dlaczego ciagle chory, ale nawet nie chce mi sie rozpisywac.
    Ja tez plackiem lezalam i umieralam, tak mnie rozlozylo. Juz duzo lepiej, ale kaszel taki ze pluca wypluje chyba zaraz.
    Wiosna pfy juz wole bez wiosny skoro mamy tak chorowac. Wczoraj juz bylo chlodniej i dzis troche tez, juz nie taki upal. Bo przez ostatnie dwa tyg to bylo fantastycznie, codziennie po pracy szlam z Kubusiem na boisko z pilka i szalal do upadlego. Nawet kumpla tam poznal Noaha hehe nie wiem jak sie porozumiewali bo jak tamten do niego po ang gadal to Kuba rozumial i jak np mowil do niego zeby rzucal mu pilke to Kuba rzucal. Staram sie mu wprowadzac rozne slowka i zwroty ang, tyle co i ja potrafie , a nie chce tez go blednie uczyc. I bajki po ang mu puszczam tez. Moze efekty sa.
    Mykam do pracy.
    Buziaki 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    Elka kurujcie się i ty IWWKA też....a co do mamy Elka to zadzwoń jak tam na pewno ok i się uspokoisz.
    my dziś śmigamy na te urodziny teściowej połączone z bierzmowaniem młodego także dzień zleci...tort wyszedł mi nieskromnie mówiąc zajebiście...podoba mi się jutro wstawię fotki...,bo dziś już mi się nie chce 😜
    aha....
    Elka nie smutaj się tam 😘 😘 😘 😘
    Dosik 😘 😘 😘 😘 😘 😘 całus za całus he he... 😉
    Anka myślę o Ws i też się nie smuć to się musi wszystko poukładać...z czasem będzie lepiej 😘
    Iwwwka w wolnej chwili nap czemu Kuba tak choruje... 🤨
    Eluska ,a ty gdzie?
    Kaśka też daj znać jak się trzymasz... 🤨
    miłego weekendu 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    eloite napisał(a):
    sioperka22 napisał(a):

    Kaśka też daj znać jak się trzymasz... 🤨
    :


    nie trzymam się.. nadal jestem w zawieszeniu..


    to minie będzie lepiej 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

    u nas dziś pogoda w miarę to na spacer wyskoczymy ,potem może gdzieś na kawę do znajomych i tyle.miłej niedzieli 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej...
    wiec jak powiedzialam dodaje moje firanki 😁hihi moim aniolkom juz trawka wyrosla.. i jajeczka wczoraj robione z marcelem- nie pytajcie jak wygladala kuchnia 😁 achaaa ELKAAA!!! CZY TEN BARWNIK DO JAJEK NADAJE SIE TEZ DO CIASTA tzn tortow itd?? czy to jakis inny jest????;p
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/sdc17027.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/1681/sdc17027.jpg[/IMG][/URL]

    Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

    Nasz nowy kilogramowy wlochaty czlonek rodziny ( czyt. yyy moj braciak 😜 Rafik ) Nowa milosc Marcela 🙂
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/88/sdc17032.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3451/sdc17032.jpg[/IMG][/URL]

    Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

    iii moja stokrote ukochana 🙂
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/sdc17094.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/7864/sdc17094.jpg[/IMG][/URL]

    Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



    No ogolnie weekend nie byl tragiczny jaqk narazie.. z K w miare.. po wizycie matki jak zwykle troche zdenerwowana ale juz mi przeszlo.
    No piesek ich miod cud orzeszki- jak kazde malenstwo 😉
    Ale co w szoku to jak Marcel potrafil sie nim delikatnie obchodzic opiekowac itd... zaskoczenie masakrycznie pozytywne.
    Oczywiscie moja matka nie bardzo go dopuszczala do niego ale tyle o ile kontakt byl to super.
    Ciesze sie ze mam takiego synka opiekunczego 🙂
    Wiem ze bylby gotowy jak na swoj maly wiek miec swojego zwierzaczka ale no K nie chce i sila wyzsza.
    Puki co wystarczy mu czasem zajmowac sie Rafim 😉

    Obiadek sie szykuje 😉
    A ja chwilke mam to se wchodze 😜
    milego dnia 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Aniu K ma rację z psem. Wiem, że fajnie mieć zwierze w domu, ale pies to masakra. Wyobraź sobie, że np oboje macie gorączkę i co? Kto wyjdzie dwa razy z psem? Ja patentu na to nie mam.
    Firanki i cała reszta boska. Piesio też 🙂 Jak dziecko uczysz , że z piesiem trzeba delikatnie a nie się śmiejesz jak rzuca psem po pokoju to będzie delikatny.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Wiem wiem.. dlatego z doskoku piesami dziadkow bedzie sie zajmowac 🙂
    Nom mysle ze on przez kotki jak jezdzimy na wies taki jest troskliwy do zwierzat, bo tam jednak sie troche tej delikatnosci i troski o male nauczyl.
    😉
    Zreszta sama wiesz jak Franiu sie zachowuje 🙂A ta swinke lukalas???? 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    no no Madziu tort rewelka!
    on jest taki duzy czy na fotach sie tak wydaje ogromny??:P

    A no barwnikiem barwnikiem malowane, potem oliwka smarowane 🙂


    Babcia Karola zmarla.. zasnela spokojnie. On zalamany ale mysle ze wyplacze sie dojdzie do niego tak konkretnie ze ja juz nic nie boli ze jest szczesliwa to bedzie mu lepije.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ania8888 napisał(a):
    no no Madziu tort rewelka!
    on jest taki duzy czy na fotach sie tak wydaje ogromny??:P

    A no barwnikiem barwnikiem malowane, potem oliwka smarowane 🙂


    Babcia Karola zmarla.. zasnela spokojnie. On zalamany ale mysle ze wyplacze sie dojdzie do niego tak konkretnie ze ja juz nic nie boli ze jest szczesliwa to bedzie mu lepije.


    Anka wyrazy współczucia.. 😞

    przykro mi bardzo 😞
    tak tort duzy...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam 😘
  • Aniu kochana bardzo Wam współczuję babcia napewno teraz będzie szczęśliwa i tak jak mówisz nic ją boleć nie będzie trzymajcie się dzielnie 😘
  • Madziu śliczny tort pięknie Ci wyszedł 🙂
  • Aniu śliczny wystrój okna przepięknie to wygląda 🙂
  • A jak tam reszta Ekipy jak się czują Elka,Dosik i Kasia?
  • U nas nic nowego dziś jadę po pare ciuszków do młodego za pare groszy dzieciaki zdrowe auto się naprawia.
  • Ostatnio ciągle się kłócę z moim 😞 kłóci się już o wszystko nie wiem co się z nim dzieje wczoraj mnie przepraszał przez sms i mówił że to przez straszny ból głowy 😮 moja mama też zauważyła że coraz więcej się kłócimy 🤢 i wczoraj jej powiedziałam że może za długo tam siedzi i już mu odbija 🥴
  • A jaak tam Wasze dzieciaczki???
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej laseczki 🙂
    Elka pewnie teraz bedzie gosciem bo K wrocil to sie naciesza mycha 🙂 🙂 🙂
    A ja jade zawiesc malego do mamy, bo na rozaniec ani na pogrzeb nie bede go targac... za maly jest nie chce zeby widzial ten lament.

    takze bede jak sie ogarne z tym wszystkim... czyli kolo zajaca 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...